Formule F1

Formule F1
kreativní program pro posílení firemní identity

trvání akce 2-5h
počet osob 10-60
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nízká

Vítejte v nejslavnější motoristické soutěži světa - ve Formuli 1! Vytvořte svou vlastní firemní stáj, která zkonstruuje zcela nový typ závodního monopostu. Vůz bude postaven pomocí nejmodernějších materiálů, které tým získá na specializované motoristické aukci. Po prezentaci výsledku společné týmové práce se utkáte s ostatními automobilovými stájemi o titul Mistra světa F1. Součástí závodu je také slavnostní ceremoniál a odměnění vítězů.

Formule jsou teambuildingovým programem, který spojuje kreativitu účastníků, konstrukční aktivity, týmovou spolupráci a také show s pořádnou porcí humoru. Lze ho realizovat jako indoorový i outdoorový program. Délka trvání programu se pohybuje od několika hodin až po celý den. Záleží na pouze na tom, jak bohatou variantu programu si vyberete a na možnostech v místě realizace.

Formule jsou kreativním teambuildingovým programem, který posiluje firemní identitu a ocení ho i méně sportovně založení účastníci. Oproti náročnějším outdoorovým programům boduje velmi zajímavou cenou. Teambuildingový program Formule doporučujeme jako doplněk firemních školení, večírků, popřípadě jako indoorovou variantu firemní akce nejen v zimním období.

Vysoce atraktivní kreativní program
Týmová konstrukce formule
Soutěže týmů o nejlepší F1
Formule v korporátních barvách

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku