Galaktické vánoce

Galaktické vánoce
sci-fi vánoční večírek

trvání akce 3-6 h
počet osob 50-500
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední

Vánoční večírek je inspirován tématikou sci-fi filmů a komiksů. Vystupují v něm notoricky známé postavy nejslavnější děl science fiction v čele se slavným Darth Vaderem, ovšem v našem případě s poněkud jinou motivací a jinými cíli, než jak je běžně známe. Realizační tým využívá kvalitní kostýmy i líčení a účastníci akce tak mají pocit, že jsou součástí reálné galaktické mise. Večírek je plný zajímavých aktivit a vtipných scének, které ani na okamžik nedají vydechnou bránicím zúčastněných.

Vánoční večírek s poutavým příběhem

Od té doby, co se stal Darth Vader oblíbeným a dobrým imperátorem celé Galaxie se cítí býti silně osamělý. Největší stesk na něho přichází právě před vánoci, kdy si zdobí stromeček baňkami ve tvaru malé Hvězdy smrti. Jeho věrní temní služebníci se tedy rozhodli, že sezvou nejslavnější bytosti vesmíru a společně se pokusí svému temnému pánovi vdechnout tu starou známou nelítostnou energii, díky které si podrobil celý vesmír. Jak jednotlivci tak celé skupiny se tak sjedou do imperiálního paláce a soutěží o přízeň největšího temného frajera Galaxie.

Aktivity pro vánoční večírek

Aktivity mohou být jak individuální, tak týmové. Účastníci se mohou setkat se stavbou vánočního vesmírného korábu, soubojem se světelnými meči, vědomostními filmovými kvízy, logickými úlohami, výtvarnými dílnami s tvorbou sci-fi vánoční výzdoby. Součástí může být také focení s galaktickými postavami ve fotografickém koutku a celá řada dalších zábavných aktivit. Konečná skladba programu bude záviset na obsahových preferencích a rozpočtu akce.

Možnosti realizace

Tento typ programu realizujeme v českém, anglickém i ruském jazyce. Je možné ho realizovat i pro extrémně velké počty účastníků po celém území ČR i v zahraničí. Pokud se vám toto téma líbí, ale raději byste absolvovali outdoorové aktivity, doporučujeme vyzkoušet teambuildingový program Galaktická mise.

 

Originální vánoční příběh
Stylové kostýmy a líčení
Vesmírná výzdoba sálu
Atraktivní stylový program

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
 
 
Přidat...