Napněte plachty

Napněte plachty
Leadership a motivace

trvání akce 4 nebo 8 hod
počet osob 5-25
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Vyplujte se svým týmem na objevnou cestu rozvoje, hledání vize a poznání hodnot, pro které stojí za to udělat krok vpřed. Rozvojový teambuildingový program, během kterého podniknete plavbu na velkolepé plachetnici a projdete mnoha zkouškami motivace a týmového leadera. Co mají společného Tomáš Baťa, Mahátma Gándhí a Oprah Winfrey? Vůdci (vůdkyně) své doby, úspěšní lidé. Osvojili si leadership. Jak se můžeme inspirovat jejich příběhy? 

Leaderem se člověk nerodí, leaderem se stává! Leader je člověk, který má vizi, určuje směr a zná cestu, kudy jít. Vede ostatní a zároveň pomáhá najít cestu těm, kteří bloudí. Leader, který nemá nikoho, kdo by ho následoval, je jen člověk na procházce.

Princip a průběh programu

Účastnící dostanou slepou mapu a jejich úkolem bude najít cestu do nového světa k vysněnému cíli. Vydávají se na plavbu do neznáma, během které je potkávají týmové zkoušky. Nacházejí inspirativní zprávy a hledají funkční motivační nástroje pro sebe i tým, definují kvality dobrého leadera, zkoumají svoje styly vedení a mnohé další.

Tým dostane příležitost si program z části navrhnout hned v úvodu výběrem z několika možností.

Program kombinuje metody zážitkové pedagogiky, koučinku a teorie s důrazem na témata leadershipu, motivace a plánování. Důraz je kladen na sebezkušenost účastníků a nabytí dovedností důležitých pro vedení a motivaci lidí. Pozorně zvolené audiovizuální prvky stimulují smysly a napomáhají procesu během programu. Účastníci si z programu odnesou inspirativní Lodní deník s vlastní vizí, definovanými hodnotami a konkrétními kroky, se kterými mohou dále pracovat.

Realizovat lze i kratší půldenní verzi zaměřenou buď na leadership nebo na motivaci zaměstnanců.

Cíle rozvojového programu

Program se zaměřuje na rozvoj dovedností leadershipu a motivace zaměstnanců. Cílem je dosáhnout nalezení dlouhodobé vnitřní motivace účastníka skrze osobní vizi, napojení na firemní a osobní hodnoty a plánování kroků. Slouží také ke zlepšení týmové spolupráce, stmelení týmu, tréninku komunikace a zpětné vazby, a sebepoznání.

Rozvojový program i pro mezinárodní kolektivy

Lektoři Z-AGENCY, kteří program realizují, jsou velmi dobře jazykově vybaveni. Program jsme tak schopni uspořádat v českém i anglickém jazyce.

Lektorky rozvojových programů Z-AGENCY

Leadership a motivace týmu

Sebezkušenostní a rozvojový zážitek
Vize, hodnoty a strategický plán
Posílení týmových vazeb a spolupráce
Dlouhodobá pozitivní motivace
Sebepoznání jednotlivých účastníků

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
 
 
Přidat...