Město Brno

Město Brno
kulturní a kongresové centrum Jižní Moravy

Brno je druhé největší město České republiky a obchodním i administrativním centrem Jižní Moravy. Leží na spojnici mezi Prahou, Bratislavou, Vídní i Ostravou a je výborně dostupné po dálniční síti. Je tak logickou volbou pro organizaci firemních akcí a kongresů firem, jejichž zaměstnanci nebo obchodní partneři na akci přijíždějí ze všech koutů české republiky či zahraničí.

V Brně nachází čtrnáct univerzit s třiceti čtyřmi fakultami a tím s Brno řadí mezi nejdůležitější poskytovatele vzdělání v oblasti střední Evropy.

Historické centrum

Historické centrum Brna nabídne milovníkům umění vše, po čem jejich duše touží. Dominantou je pochopitelně zejména katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově, která je národní kulturní památkou, a která udává Brnu charakteristické panorama známé ze všech pohlednic a plakátů. Druhým významným objektem je hradní pevnost Špilberk z 13. století založena Českým králem, a markrabětem moravským, Přemyslem Otakarem II. Mezi další kulturní památky patří kapucínská hrobka v suterénu kapucínského kostela Nalezení svatého Kříže na Kapucínském náměstí, Biskupský dvůr, Kostel svatého Jakuba nebo historická budova Národního divadla v Brně. Milovníky funkcionalistického období českých dějit zase čeká Vila Tugendhat, která je ojedinělým funkcionalistickým dílem německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe a v roce 2001 byla zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Právě obrovské kulturní bohatství předurčilo centrum Brna k realizaci geolokační týmové soutěže Treasure Hunt.

Ubytovací zařízení

V brně je široká nabídka možností ubytování. využít můžete luxusní čtyřhvězdičková a snadno dostupná hotelová zařízená jako Barceló Brno Palace, Grand Hotel Brno, Hotel Continental nebo Courtyard by Marriott Brno. Ubytovat se také můžete v celé řadě hotelů a penzionů střední kategorie, v případě tlaku na rozpočet není problém najít nízkorozpočtová ubytovací zařízení.

Dostupnost dalších lokalit pro firemní akce

V centru Brna je možné realizovat celou řadu firemních programů a to jak indoor tak outdoor. Nicméně hlavní výhodou této lokality je vzdálenost od dalších oblíbených lokalit pro firemní akce jako jsou Lednicko-valtický areál (Lednice, Pálava, Mikulov), Moravský kras, Olomouc a další. Tyto oblíbené lokality jsou dostupné v časovém intervalu od třiceti do šedesáti minut a umožňují tak kolektivům ubytovaným v Brně osvěžit jejich firemní akci návštěvou další oblasti.

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Mr. Prezident
Mr. Prezident je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Treasure Hunt Brno
Týmová soutěž Treasure Hunt Teambuilding připravená pro město Brno. Poznejte nejkrásnější kulturní a přírodní památky Brna moderní a hravou formou.
Don Maccarone
Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou zpětnou vazbu vedenou lektorem.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Ježíškova vánoční show
Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení.
Galaktické vánoce
Zažijte vánoční večírek inspirovaný tématikou filmů Star Wars, Star Trek nebo Stopařův průvodce po galaxii. Čeká vás meziplanetární setkání plné vánoční pohody. Večírek pro firmy jak Galaxie.
zpátky na lokality