Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
stověžatá matka měst a kongresová jistota

Praha, srdce Evropy, Praha, matka měst, Praha stověžatá, zlatá, památka UNESCO a jedno z nejkrásnějších měst na světě. Toto město určitě stojí za vaši návštěvu. Realizace Čokoládového programu nebo dech beroucí týmové soutěže Treasure Hunt pozvedne vaši návštěvu Prahy na novou úroveň.

Čeká vás Staroměstská radnice se slavným Pražským orlojem, úzké propletené uličky židovské čtvrti známé z románu Franze Kafky. Odpoledne vám rozzáří gotický Karlův most plný umělců a k úžasu přivede zase romantický Petřín s rozhlednou připomínající Eiffelovu věž.

Můžete si užít také vyhlídkové plavby po Vltavě - to vše a mnoho dalšího patří k nezapomenutelným zážitkům z návštěvy hlavního města České republiky, Prahy.

Praha to není ale jen historické město, je to také město plné desítky muzeí, galerií divadel, kin a dalších nejrůznějších kulturních institucí. A jelikož jen z umění není živ člověk, je Praha také plná kvalitních restaurací. Úroveň gastronomie dokazují také dvě pražské restaurace, jež se mohou pyšnit oceněním Michelinskou hvězdou. Historickou Prahu můžete zažít také se stylovým ubytováním v hotelech, pensionech, apartmánech či rezidencích, kde na Vás dýchne duch minulosti. Na výběr je z velké řady hotelů, od tří hvězdičkových až po nejluxusnější pětihvězdičkové historické, či moderní designové hotely.

Praha Vás uchvátí svou proměnlivostí, alternativou různých stylů, romantickou stránkou, minulostí a také svým kosmopolitním životem. Je na čase se s ní seznámit osobně. Celou řadu firemních programů je možné realizovat přímo v historickém centru, pro některé je lepší vyjet do okolí Prahy. Výběrem  metropole pro firemní akci každopádně nemůžete udělat chybu.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Treasure Hunt Praha
Dynamická týmová hra Treasure Hunt Praha připravená speciálně pro město Praha. Moderní soutěž firemních týmů přímo v historickém centru Prahy.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Mr. Prezident
Mr. Prezident je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Don Maccarone
Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Ježíškova vánoční show
Užijete si originální zábavný večírek, který vám nedovolí se nudit. Uspořádejte pro své kolegy stylovou vánoční show plnou scének, soutěží a zábavných uměleckých vystoupení.
Galaktické vánoce
Zažijte vánoční večírek inspirovaný tématikou filmů Star Wars, Star Trek nebo Stopařův průvodce po galaxii. Čeká vás meziplanetární setkání plné vánoční pohody. Večírek pro firmy jak Galaxie.
zpátky na lokality