Hrad Svojanov

Hrad Svojanov
středověký hrad s vlastní restaurací a stylovým ubytováním

Hrad Svojanov se nachází na Vysočině poblíž města Polička. Hrad byl v minulých letech kompletně rekonstruován a svojí velikostí a mnoha prostory je vhodný pro realizaci tembuildingových programů pro kolektivy do 80 osob.

Program a aktivity lze realizovat na nádvořích, hradbách, na hradní věži, v zámecké zahradě, popřípadě okolních lesích. Díky rekonstrukci hradu vzniklo několik nových ploch vhodných  k realizaci nových atraktivních stanovišť.

Jako jediný hrad v ČR Svojanov nabízí stylové ubytování v historických částech hradu. K večernímu rautu, firemním školením a ostatním indoor aktivitám se využívá Dům zbrojnošů. Díky možnostem Svojanova tak probíhají všechny složky firemní akce (teambuilding, ubytování, catering) na jednom místě a účastníci programu si tak mohou naplno užít hradní atmosféry. V případě realizace akce pro větší počet účastníků lze využít ubytovací kapacity několika penzionů v obci Svojanov a okolí.

Přímo na Svojanově je výborná stylová restaurace, která zajišťuje cateringové služby. V rámci večerního rautu se také zpravidla odehrává bohatý kulturní doprovodný program v Domě zbrojnošů a na nádvoří hradu. 

Hrad Svojanov se nachází na hranicích Vysočiny a pardubického kraje, uprostřed hlubokých lesů. Ačkoliv se může zdát dojezd na Svojanov z některých částí ČR dlouhý, jeho jedinečná atmosféra a možnost nocovat na hradě je pádným argumentem pro realizaci netradiční akce právě zde. Lokalita vhodná pro stylové teambuildingové programy s příběhem.

Dojezdové vzdálenosti:

  • Praha - Hrad Svojanov: 2h 30min
  • Brno - Hrad Svojanov: 1h 00min

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Pevnost Boyard
Stylizovaný teambuildingový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
zpátky na lokality