Konferenční Hotel Luna

Konferenční Hotel Luna
ubytování pro velké skupiny na Vysočině

Hotel Luna se náchází na Vysočině, jen 12 kilometrů od geometrického středu České republiky. Nejzajímavějším parametrem tohoto ubytovacího zařízení je jednoznačně jeho kapacita.  Přímo v hotelové budově je možné ubytovat téměř 160 osob a kapacitu lze ještě navýšit o dalších 40 lůžek ubytováním v nedalekých chatkách.

V okolí hotelu je řada rozsáhlých outdoorových prostor, na kterých lze realizovat outdoorové programy a samotný hotel disponuje vysokým počtem konferenčních sálů a salónků.

Ubytování

Hotel nedávno prošel kompletní rekonstrukcí, během něhož byla navýšena ubytovací kapacita na 155 lůžek (včetně přistýlek). Tešit se můžete na dvoulůžkové pokoje nebo třílůžkové a čtyřlůžkové apartmány.  V případě že vaše firemní akce vyžaduje ještě větší ubytovací kapacitu, je můžné využít 100 metrů vzdálené čtyřlůžkové chatky o celkové kapacitě 40 lůžek, popřípadě nedaleký spolupracující hotel.

Wellness a sportovní vyžití

Hotel má k dispozici dobře vybavené wellness centrum, ve kterém vás čeká sauna (finská, parní, infra), vířivka a krytý bazén s protiproudem. Sportovci si mohou protáhnout tělo v tělocvičně, případně využít venkovní osvětlené kurty (tenis, volejbal, nohejbal).

Prostory pro kongres a outdoor programy

Venkovním prostorám vévodí romatická hladina rybníka a golfové hřiště. Hotel má také k dispozici i další prostory v podobě lesů a luk, na kterých lze realizovat řadu firemních outdoorových programů. Pro pracovní část firemní akce lze využít 600 metrů čtverečních kongresových sálů. Můžete využít jedenáct sálů včetně největšího sálu Vysočina s kapacitou 220 osob.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Mýdlový workshop
Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Mr. Prezident
Mr. Prezident je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Lukostřelecké turnaje
Lukostřelecký turnaj pro zaměstnance nebo pro obchodní partnery je aktivním doplňkem firemní akce. Sada luků, šípů, terčů a terčovnic vám bude plně k dispozici.
zpátky na lokality