Tipy na teambuilding, aktuality a zajímavosti

Kuba - část 2.
V minulém díle našeho putování po největším ostrově Karibiku jsem se zaměřil především na to, na co si dát pozor před odjezdem. V této části se již podíváme po reáliích Kuby. Čeká nás město Havana, oblast okolo Zátoky sviní a „perla Karibiku“ město Cienfuegos. Zaměřím se hlavně na moje dojmy z těchto míst. Pokud vás zajímají tvrdá data, určitě vám poradí strýček Google nebo tetička Wikipedie.
Více zde
Kuba – část 1.
Procházíte krajinou. Země je sytě červená. Je suchý parný den. Jdete zeleným údolím pod vrcholky skal, tyčících se ze země jako zuby divoké šelmy. Nad hlavami vám krouží černí ptáci. Supi. Najednou si všimnete, že nedaleko před vámi se tvoří hejno těchto mrchožroutů a automaticky zpozorníte.
Více zde
Hmyzí hotely pro školky
Naše práce v oblasti tvorby nabídek pro klienty je mnohdy velmi pestrá. V rámci jedné z nich jsme měli možnost zjistit zájem potenciálních brněnských příjemců o umístění výsledků řemeslného filantropického programu Stavba hmyzích hotelů.
Více zde
TerraHunt pro Erasmus Student Network CZ
Veřejná realizace nové verze programu Treasure Hunt, nyní pod novou značkou TerraHunt pro účastníky národní platformy studentské organizace ESN CZ.
Více zde
Dokáže nám teambuilding ovlivnit běžný a pracovní život?
Vhodně zvolený teambuildingový program dokáže mnohem víc, než stmelit kolektiv a pobavit. Zjistěte, co vše Vám může přinést!
Více zde
K jakému účelu má firemní akce sloužit?
Chce zažít hlavně zábavu, nebo zlepšit vztahy v pracovním kolektivu? Účel firemní akce je pro organizaci zcela zásadní. Firemní akce může mít mnoho podob a je dobré zvážit, která je ta pravá.
Více zde