Firemní akce a teambuilding

 
Z projektů Z-AGENCY

Formule - kreativní program pro posílení firemní identity

Vítejte v nejslavnější motoristické soutěži světa - ve Formuli 1! Vytvořte svou vlastní firemní stáj, která zkonstruuje zcela nový typ závodního monopostu. Vůz bude postaven pomocí nejmodernějších materiálů, které tým získá na specializované motoristické aukci.Po prezentaci výsledku společné týmové práce se utkáte s ostatními automobilovými stájemi o titul Mistra světa F1. Součástí závodu je také slavnostní ceremoniál a odměnění vítězů.

Formule-teambuilding-pro-firmy-1 Formule-teambuilding-pro-firmy-3

Formule jsou teambuildingovým programem, který spojuje kreativitu účastníků, konstrukční aktivity, týmovou spolupráci a také show s pořádnou porcí humoru. Je vhodný pro skupiny do 50 osob.

Lze ho realizovat jako indoorový i outdoorový program. Délka trvání programu se pohybuje od několika hodin až po celý den. Záleží na pouze na tom, jak bohatou variantu programu si vyberete a na možnostech v místě realizace.

Formule-teambuilding-pro-firmy-4  Formule-teambuilding-pro-firmy-6 

Formule jsou kreativním teambuildingovým programem, který posiluje firemní identitu a ocení ho i méně sportovně založení účastníci. Oproti náročnějším outdoorovým programům navíc boduje velmi zajímavou cenou. Teambuildingový program formule doporučujeme jako doplněk firemních školení, večírků, popřípadě jako indoorovou variantu firemní akce v zimním období.

Formule-teambuilding-pro-firmy-2  Formule-teambuilding-pro-firmy-5 
 

Zeptejte se na podrobnosti

telefon: +420 542 211 935
Martin Němec
Managing Director 
ALLTUB Central Europe:

"S týmem Z-AGENCY jsme zažili opravdu velké množství adrenalinu a zároveň spoustu dobré zábavy. Vše bylo perfektně připraveno včetně rozumného časového harmonogramu. Za sebe i můj tým bych chtěl všem poděkovat a Petrovi Korábovi jmenovitě za perfektní degustaci a opravdu vynikající víno a těším se příští rok na shledanou."