Kreativní dílničky
Výtvarný koutek pro tvořivé firemní akce

Tvořivé dílny vhodné jako kreativní doplněk pro společenské, rodinné, sportovní dny, ale i jako součást teambuildingu pro dětskou či dámskou část skupiny.
trvání akce 1-3 hod
počet osob 10-200
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Výtvarné kreativní dílny jsou vděčným doplňkem programu jakékoliv akce, kde budou přítomny dámy nebo rodiny s dětmi. Účastníci poznají nové výtvarné techniky, při nichž objeví svou kreativitu, odpočinou si a nakonec si odnesou vlastnoruční výrobek. Výtvarné dílny dají účastníkům možnost se společně posadit, tvořit a vzájemně si inspirovat.

Široké možnosti využití

Kreativní výtvarné dílny nejsou pouze záležitostí pro děti. Existuje celá řada technik, které vyžadují pečlivost, zručnost a nehodí se pro menší trpělivost dětí. Naopak dospělí účastníci při nich probudí svou kreativitu. Dílničky výborně poslouží jako doplněk pro rodinné family days nebo sportovní dny. Stejně tak nachází využití jako doplňková součást teambuildingu, například pro dámskou část skupiny.

Tematické zaměření dílniček

Mobilní výtvarné dílničky a jejich náplň je možné přizpůsobit tématicky. Připravíme například mikulášskou dílničku či vánoční dílny, zvířátkové či pohádkové dílny - fantazii se meze nekladou. Kromě samotných výtvarných dílen zajistíme i veškerý servis potřebný ke zdárnému průběhu akce (ozvučení, výzdobu, tématický fotokoutek, kostýmy atd).

 

Potřebujete více informací?

Výtvarné dílny pro různé typy akcí

Nabízíme různá témata pro výtvarné dílny. Jejich náplň vždy upravíme dle požadavků konkrétní akce, účastníků i časových možností. Ozvěte se nám a společně navrhneme náplň dílniček dle typu a velikosti celého programu.

Nechte se inspirovat následujícími možnostmi:

  • Velikonoční kreativní dílna

  • Mikulášská kreativní dílna

  • Vánoční kreativní dílna

  • Pohádková kreativní dílna

  • Pirátská kreativní dílna

  • Korálkování

  • Květinové workshopy

Fotogalerie z realizovaných akcí

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...