Treasure Hunt Bratislava

Treasure Hunt Bratislava
skryté poklady metropole

trvání akce 1-3h
počet osob 4-100
fyzická náročnost Nízká
finanční náročnost Nízká

Treasure Hunt Bratislava je strhující týmová soutěž pro firemní týmy. Realizujeme ji v jednom z nejkrásnějších evropských měst – Bratislavě.  Slovenská metropole má překrásné historické centrum, které je přímo nabité kulturními památkami. Soutěž vás pochopitelně také zavede na Bratislavský hrad, který se hrdě tyčí nad celým městem. Čekají vás úchvatné výhledy, nové vědomosti a hlavně spousta legrace, kterou prožijete se svými kolegy.

Jak program Treasure Hunt probíhá

Na předem domluveném místě (před hotelem, na náměstí, v parku) se shromáždí všichni účastníci programu a budou jim vysvětlena pravidla a systém soutěže. Jednotlivé týmy dostanou k dispozici tablety s datovým připojením, aktivovanou GPS a nainstalovanou aplikací Treasure Hunt. Bude následovat podrobná instruktáž, která je seznámí s používáním tabletu a ovládáním aplikace a po spuštění hry se týmy vydají do terénu za dobrodružstvím. Po skončení programu se všichni setkají na předem smluveném místě a bude následovat vyhodnocení a předání cen nejlepším týmům.

Systém soutěže

Soutěžní týmy pomocí tabletu s GPS navštěvují v centru Bratislavy místa, na kterých se odpovídají na soutěžní otázky. Všechna místa jsou zobrazena v mapové aplikaci, kterou má každá skupina k dispozici a je čistě na strategii týmu, jakou trasu bude absolvovat. Cílem hry je nahrát co nejvíce bodů, tj. zodpovědět co největší množství otázek. Na každém místě se na obrazovce tabletu zobrazí otázka, která se nějak k danému místu vztahuje a soutěžícím dá na výběr čtyři možné odpovědi. Je pak jen na soutěžících, jak rychle na místě správnou odpověď najdou. Otázky jsou bodované dle obtížnosti a vzdálenosti.

Motivace a soutěžní princip

Jedná se o soutěžní program. Na obrazovce tabletu je zobrazeno, kde se právě pohybují ostatní týmy a stejně tak kolik mají bodů. Díky datovému připojení jsou průběžné výsledky zobrazovány on-line, což všechny účastníky velmi motivuje. Výsledky je také možné sledovat pomocí projekce v hotelu. Nemůže se tedy stát, že by někdo podváděl, protože je vše pečlivě zaznamenáno do databáze.

Kde se program odehrává

Bratislava je bezesporu nádherné město. Účastníci akce se mohou těšit na komplex Staré radnice, Michalskou bránu, Františkánský kostel, Kostel svaté Alžběty nebo Katedrálu Svatého Martina. Cesta je zavede také na legendární Bratislavský hrad, na kterém čekají všechny kromě otázek také úchvatné výhledy na panorama celé Bratislavy rozdělené hlubokými vodami řeky Dunaj.

Selfie soutěžních týmů

Tablety jsou vybaveny předními i zadními kamerkami. Dalším úkolem týmů je tedy nafotit co nejvíc týmových selfie a fotografií s místy, která navštívili. Tento úkol je již pochopitelně nesoutěžního charakteru, ale o to více legrace si skupiny užijí. Fotografie ze všech tabletů se synchronizují do společného úložiště a všechny obrázky vám budou posléze zaslány na DVD.

Firemní akce pro zahraniční účastníky

Program realizujeme v českém, anglickém nebo ruském jazyce. Treasure Hunt Bratislava tak můžete uspořádat nejen pro české nebo slovenské kolegy, ale i pro skupiny vašich pracovníků z ciziny, popřípadě jako elegantní programový doplněk vašeho mezinárodního kongresu.

Další lokality pro Treasure Hunt

Pokud investujete trochu času do transportu účastníků, můžete si soutěžní hru Treasure Hunt vychutnat i v dalších lokalitách. Mimo tyto destinace organizujeme Treasure Hunt i v libovolných ubytovacích resortech, kde se zpravidla realizuje ve spojení s outdoor aktivitami.

Treasure Hunt Bratislava - teambuilding v centru Bratislavy

Treasure Hunt Bratislava - geolokační týmová hra pro firmy

Treasure Hunt Bratislava - firemní akce s tablety

Centrum Bratislavy ve dvou hodinách
Zážitková firemní akce
Nejmodernější technologie
Strhující týmová soutěž

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...