Hotel Fara Rančířov ****

Hotel Fara Rančířov ****
bývalá fara s výbornou polohou poblíž D1

Bývalá fara v obci Rančířov je vhodnou volbou pro pořádání firemních akcí a teambuildingů pro firemní týmy o velikosti až 100 osob s požadavkem na lokalitu ve středu ČR. Zrekonstruovaná bývalá fara se nachází v klidné vesničce Rančířov pouhých 5 minut ze sjezdu D1 Jihlava. 

Hotel Fara Rančířov nabízí ubytování v celkem 46 pokojích a 2 apartmá. Pokoje jsou laděné do teplých tónů a jsou zařízeny elegantním dřevěným nábytkem. Každý pokoj má svou satelitní TV a koupelnu. Samozřejmostí je parkování v areálu hotelu a wi-fi.
 
Hotel se vyznačuje výtečnou kuchyní, v prostorné a světlé restauraci jsou servírována nejen tradiční česká jídla a vydatné snídaně formou bufetu. Samozřejmostí je wellness zázemí (krytý bazén, parní lázeň, masáže a sauna).

Pro potřeby konferenčních prostor hotel disponuje celkem 7mi jednacími místnostmi pro různě velké kolektivy 8-115 osob.

Outdoorové a teambudildingové programy realizujeme v těsné blízkosti hotelu v areálu bývalého tankodromu. Prostor je tak vhodný zejména pro akční a dobrodružné firemní akce typu Jako James Bond nebo Indiana a Svatý Grál. Nedaleko od hotelu se nachází areál, v němž realizujeme adrenalinový program Vzpoura strojů. Prostory hotelu naopak nabízí zázemí pro rozvojové programy (například Společně k cíli nebo Meetings).

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Treasure Hunt
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Soutěžní program plný zajímavostí a historie. Treasure Hunt pro váš kongres!
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Reality show Zlatá rybka
Nechte se vtáhnout do světa příprav na reality show, kde nejlepší komunikátoři získají pohádkové výhry. Rozvojový teambuildingový program přinášející originální pohled na téma komunikace.
Vzpoura strojů
Program plný adrenalinu, zážitků a především silných strojů. Bagrování, čtyřkolky, airsoft, RC modely, vznášedlo... prostě pořádné stroje!
Sherlock zachraňuje párty
Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
zpátky na lokality