RS Kletečná a Želivka

RS Kletečná a Želivka
rekreační střediska v těsné blízkosti D1

Želivka a Kletečná jsou dvě sesterská rekreační střediska, která leží vedle dálnice D1 u Humpolce. Nachází se na půl cesty mezi Prahou a Brnem, jsou tedy snadno dostupná ze všech koutů ČR.

Střediska jsou obklopena divokými lesy a loukami Vysočiny a tak jsou skvělými lokalitami pro realizaci adrenalinovějších programů.

Kletečná

Kromě výhodné polohy uprostřed ČR je Kletečná zajímavá svou kapacitou. K dispozici je 300 lůžek v hotelové budově, apartmánech a chatkách. Hotelová budova byla v minulých dvou letech renovována a nabízí velmi slušný ubytovací standard. V budově jsou také dvě velké společenské místnosti a venkovní krytá terasa. Kletečná je tedy vhodná nejen k outdoorovým programům ale i k firemním školením a kongresům. Na Kletečné lze realizovat teambuilding či outdoorový program pro nadstandardně početné kolektivy.

Želivka

Želivka je od Kletečné vzdálena cca 4 km a leží přímo na březích řeky Želivky. Má kapacitu 190 lůžek v hotelové budově a v chatkách. K dispozici jsou 3 společenské místnosti a 3 venkovní pergoly, díky kterým není nutno při větších akcích stavět party stany. Velkým bonusem Želivky je rozsáhlý přírodní amfiteátr, který pozvolna přechází v les a jemuž vévodí venkovní restaurace. Z tohoto důvodu doporučujeme tento objekt zejména k realizaci programu Family day - Dětský den. Díky velikosti areálu lze zde realizovat akci pro několik stovek účastníků.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Čokoládový den
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Výroba vlastních čokoládových pralinek.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Meetings
Rozvojový program Meetings je vystavěný na základech metody zážitkové pedagogiky. Účastníky čeká několik po sobě logicky navazujících aktivit, po kterých vždy následuje review vedené lektorem.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Firemní filantropie
Filantropický program umožňuje propojit oblast rozvoje týmů s principy společenské odpovědnosti. Společně vytvoříte něco skutečného, praktického a zároveň výsledkem pomůžete a uděláte radost.
Zbraně historické i současné
Atraktivní program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
Reality show Zlatá rybka
Nechte se vtáhnout do světa příprav na reality show, kde nejlepší komunikátoři získají pohádkové výhry. Rozvojový teambuildingový program přinášející originální pohled na téma komunikace.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Cesta na Hrad
Cesta na Hrad je kreativní simulační hra zaměřená na rozvoj strategického myšlení, prezentačních i technických dovedností. Teambuilding vhodný i pro indoor prostory.
Teambuilding s reflexí
Teambuildingový program určený pro rozvoj firemních týmů. Program je vedený formou zážitkové pedagogiky. Obsahuje outdoor nebo indoor aktivity a následnou zpětnou vazbu vedenou lektorem.
zpátky na lokality