Firemní akce a teambuilding v ruštině

Firemní akce  a teambuilding v ruštině

Klienti z rusky mluvícího regionu patří mezi nejpočetnější návštěvníky České republiky. Zejména Praha, Karlovy Vary a Český Krumlov jsou lokality, do kterých každoročně míří tisíce návštěvníků. Pro firemní klienty cestovních a incomingových kanceláří organizujeme outdoorové, teambuildingové a zážitkové programy na klíč pro ruskou klientelu

Lokality pro ruské klienty

Návštěvníci z Ruska nejčastěji navštěvují výše popsané destinace, nicméně realizaci firemní akce je možné uskutečnit kdekoliv v ČR. Doporučíme nejvhodnější lokalitu pro outdoorový program tak, aby vaši klienti nemuseli absolvovat zbytečně dlouhé přejezdy. Máme k dispozici ověřené lokality v okolí Prahy, Plzně, Karlových Varů, v jižních Čechách a po celé Moravě. Stejně tak vám rádi doporučíme spolehlivé a ověřené ubytovací zařízení, které bude plně odpovídat požadavkům vašich klientů.

Outsourcing outdoorových specialistů

Instruktoři Z-AGENCY pro firemní akce a teambuilding jsou vyškolení profesionálové s praxí. Firemní akce uvádějí v češtině, angličtině a ruštině. Firemní akci zrealizujeme pod hlavičkou pořádající cestovní kanceláře. Nabízíme spolehlivý a bezproblémový outsourcing našich služeb. Nabídněte vašim zahraničním klientům outdoorové programy Pevnost Boyard, Jako James Bond nebo Indiana a Svatý Grál v ruském jazyce.

Webová prezentace v ruštině

Za účelem nabídky našich služeb jsme vytvořili microsite v ruském jazyce. Zde naleznete nabízené  firemní akce a teambuilding v ruštině.

Dlouhodobá spolupráce v oblasti incomingu

Cestovním kancelářím nabízíme dlouhodobou spolupráci v podobě outsourcingu. Firemní akce a teambuilding v ruském jazyce (popř. anglickém) realizujeme v průběhu celého roku, v létě i v zimě. V případě pravidelně pořádaných akcí je možné se domluvit na velmi zajímavých cenách za náš servis.