Firemní cesty na klíč a incentivní programy

Firemní cesty na klíč a incentivní programy

Organizování firemních akcí může mít mnoho podob. Takzvané „firemní akce za odměnu“ mohou mít formu tzv. firemních cest. Incentivní turistika je tak zajímavou kombinací cestování a kreativních programů, které dohromady tvoří nevšední zážitek, na který budou vaši zaměstnanci dlouho vzpomínat. Organizace firemní cesty je komplexní službou, která zahrnuje celou řadu položek.

Firemní cesty jako fullservis

Realizace firemního cestování je fullservisová služba, která zahrnuje nalezení vhodné lokality pro firemní akci v ČR nebo v zahraničí, zprostředkování dopravy, ubytování a cateringu, návrh a realizaci incentivního programu, kulturního a sportovního vyžití, organizaci pracovní části akce, zajištění fotodokumentace, videodokumentace a dalších služeb. V případě firemní cesty se jedná o organizaci firemní akce na klíč od A až po Z.

Motivační akce

V případě, že hodláte firemní cesty využít jako motivační prvek pro zaměstnance, doporučujeme se zaměřit zejména na programovou část akce. Pobyt na slunečných pláží Austrálie může být sice velmi příjemnou záležitostí, nicméně by se významně nelišil od nákladnější rodinné dovolené a také finanční budget na akci by se pravděpodobně vyčerpal již při rezervaci letenek a ubytování. V případě motivačních akcí doporučujeme nabídnout zaměstnancům zážitek, který nebudou mít jinak šanci zažít. Díky kvalitní zážitkové akci nebudete muset zbytečně cestovat tisíce kilometrů. Maximální zážitek získáte hlavně díky kvalitě programu a kreativnímu realizačnímu týmu, který bude akci organizovat.

Adrenalinové, kreativní a gurmánské programy

Patříte-li mezi vyznavače sportovních programů, můžete absolvovat programy zahrnující širokou škálu sportovního vyžití. Od cyklistiky, pěší turistiky, lodní dopravy až po paragliding, via ferraty, lanové aktivity, nebo expedice s horským vůdcem ve velmi náročném terénu velehor. Upřednostňujete-li spíše poklidnější variantu cestování, čeká vás kvalitní hotel s wellness službami a sportovním areálem a naši animátoři a instruktoři, kteří se o vás budou po celou dobu pečlivě starat. Zažijete návštěvu kulturních i přírodních památek, speciality místní kuchyně nebo speciální kulinářské či gurmánské programy.

Firemní expedice

Expediční firemní akce je zážitkem pro opravdové outdoorové gurmány. Nabízíme uspořádání expedice do atraktivních lokalit za účasti zkušených průvodců nebo horských vůdců. Můžete se těšit na exklusivní lokality jako Chile, Argentina, Brazílie, Nepál, Albánie, Rumunsko, Bulharsko, Černá hora, Rakousko. Nechte svůj firemní tým projít opravdovou zkouškou soudržnosti v nepálských Himalájích nebo rakouských Alpách. Nabízené lokality máme vyzkoušené na vlastní kůži v těch nejdrsnějších podmínkách. Vyměňte stereotyp čtyřhvězdičkových hotelů za noc strávenou pod širákem pod oblohou posetou nekonečným množstvím hvězd. Manažerský vandr odhalí skutečné vlastnosti a dovednosti každého člena vašeho pracovního týmu.

Firemní cesty a expedice jako zážitek

Jsme toho názoru, že firemní cesty by měly být především nezapomenutelným zážitkem, který bude účastníky motivovat k další práci. Stejně tak jsme přesvědčeni, že kvalitní zážitek dělá hlavně vhodně vyvážená programová skladba a lidé, kteří celou akci organizují. V případě zájmu o organizaci firemní cesty nás neváhejte kontaktovat.