Tipy na teambuilding, aktuality a zajímavosti

Srí Lanka za 9 dnů
V průběhu podzimu jsme začali plánovat cestu na Srí Lanku. Země slonů, divokých mořských vln, rybářů a čaje se zdála být zajímavou bránou pro mezinárodní verzi programu Treasure Hunt do Asie. Rozhodli jsme se tedy na vlastní kůži tuto zemi trochu poznat, navštívit zajímavá místa a případně získat nějaké kontakty na potenciální obchodní partnery.
Více zde
Rumunský Retezat - přechody na těžko 2.
Část území pohoří pokrývá Národní park Retezat, první rumunský národní park a díky tomu se jedná o místo s mnoha omezeními a zákazy – což je na rumunské poměry poměrně nestandardní. Nicméně nemusíte se bát, že by vás po horách naháněli rangeři, kteří by hlídali každé porušení pravidel. Pořád lze počítat s jistou benevolencí.
Více zde
Rumunský Retezat - přechody na těžko 1.
Retezat je nádherné rumunské pohoří v oblasti jižních Karpat. Je to třetí nejvyšší pohoří (po pohořích Fagaras a Paring) a je to taktéž jedno z nejnavštěvovanějších pohoří Rumunska. Počátkem srpna 2017 jsme se rozhodli vyladit formu a využít deset prázdninových dnů k fyzicky výživným přechodům právě v oblasti Retezatu.
Více zde
Výjimečný sportovní výkon Karla Vejchodského
15.6.2017 se podařilo našemu jednateli Karlu Vejchodskému zalétnou velmi dobrý sportovní výkon. Na bezmotorovém paraglidovém kluzáku GRADIENT Aspen 6 uletěl trojúhelníkovou trasu o délce 168,25 km za 9 hod a 10 minut.
Více zde
Z-AGENCY na TV Prima
Z-AGENCY v reportáži o teambuildingu v publicistickém pořadu Očima Josefa Klímy na televizi Prima.
Více zde
Výcvikový kurz instruktorů 2017
Čas od času se rozhodneme rozšířit instruktorský tým Z-AGENCY pro realizaci firemních akcí a teambuildingů o nové kolegy. Ti vždy podstupují důkladný výcvik a naši klienti tak mohou očekávat profesionální přístup.
Více zde
Gruzínský Kavkaz – Treky ve Svanetii - 3.
Svanetie je v létě plná turistů, cestovatelů a dobrodruhů. Místní obyvatelé se tomu přizpůsobili, a tak se z řemeslníků či zemědělců stávají pozvolna taxikáři a majitelé penzionů. Cestovní ruch tuhle kavkazskou oblast zcela pohltil, a tak se kdysi divoká oblast stává cestovatelským mainstreamem.
Více zde
Gruzínský Kavkaz – Treky ve Svanetii - 2.
Mám pocit, že každý muž narozený v Gruzii je předurčen k tomu, aby se stal řidičem. Cestování autem nebo minibusem je nejpřirozenější cestou, jak se po Gruzii dopravovat.
Více zde
Gruzínský Kavkaz – Trek ve Svanetii - 1.
V létě 2016 jsme se s přáteli vydali do Gruzie. Je to zvláštní země. Klasická post-sovětská republika, ale kamkoliv se podíváte, tak to na vás křičí, že by raději patřili do Evropy. Stejně se všude musíte domlouvat rusky, protože gruzínštině rozumět prostě nelze. 
Více zde
Dárkové předměty pro účastníky akce
Dárkové předměty pro všechny zúčastněné patří mezi podstatné součásti každé firemní akce. Nejdůležitějším prvkem eventu je v prvé řadě programová náplň, nicméně dárkové předměty patří mezi ty maličkosti, které pomohou dobrý pocit z akce udržet i v následujících týdnech a měsících.
Více zde
Island – Trek v Landmannalaugar a kolem Eyjafjallajökull
Island je extrémně drahá země. I ta nejmenší věc v obchodě, i ta nejjednodušší služba vám vytáhne z kapes obrovský balík peněz. Než do téhle země vyrazíte na trek, doporučuji vše velmi důkladně naplánovat. V tomto článku najdete užitečné tipy, informace, mapy a GPS souřadnice, které během treku využijete.
Více zde
123