Letecký den

Letecký den
Adrenalin vysoko i nízko nad zemí.

trvání akce 3-8h
počet osob 8-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost vyšší

Letecký den je zážitkový program, při kterém si užijete den z ptačí perspektivy. Je vhodný jako zážitková náplň při setkání obchodních partnerů, VIP klientů či jako odměna za pracovní výkony zaměstnanců. Letecký den lze uspořádat v mnoha lokalitách po celé ČR. Základem je prostor letiště, na kterém se realizují letecké zážitkové aktivity. Součástí akce může být také firemní školení nebo představení nových produktů či služeb. Z akce je vždy pořízena fotodokumentace či videozáznam. Pro skladbu Leteckého dne doporučujeme některé z níže uvedených aktivit.

Tandemové paraglidové lety

Tandemový paragliding patří mezi naše top aktivity. Tým profesionálních tandemových pilotů se s vámi vznese do výšky několika set metrů a zažijete tak pocit bájného Ikara plujícího nebem. Naši piloti jsou nejen letci, ale jsou to navíc i lektoři paraglidingu a sportovní rekordmani. Při paraglidových letech budete v těch nejlepších rukou.

Výuka základů paraglidingu

Účastníci si pod dohledem zkušených instruktorů paraglidingu vyzkoušejí ovládání paraglidového kluzáku a lehce se vznesou nad zem. Nemusíte se bát, že by vám účastníci akce uletěli. Tato aktivita se provádí na rovinatém terénu, nebo na ploše s malým převýšením.

Kiting

Kiting je aviatickou aktivitou, která má mnoho tváří a variant. Kiting můžete absolvovat na vodě, na sněhu nebo v bugině. V našem případě budete stát pevně na vlastních nohou a seznámíte se se základy ovládání kitu (neboli draka).

Vznášedla

Jízda na vznášedle patří mezi adrenalinové sny téměř všech mužů. Kdo by se nechtěl prohánět krajinou bez dotyku země jako James Bond v korejském minovém poli. V rámci našeho leteckého dne tento pocit můžete zažít na vlastní kůži. Rozlehlá plocha letiště umožňuje připravit atraktivní dráhu, po které se budete prohánět jako akční hvězda.

Vrtulník či vírník

Let vrtulníkem či vírníkem patří mezi finančně náročnější aktivity, nicméně v případě lukrativních obchodních partnerů se jedná o velmi zajímavou variantu programu. Zejména vírníky získávají v posledních letech čím dál větší popularitu. Vírník je kombinaci letadla a helikoptéry. Jedná se o velmi elegantní dopravní prostředek. Na cestu vírníkem hned tak nezapomenete.

Číst více

Prohlídka letadel a větroňů

Celý letecký den lze zpestřit prohlídkou letadel a větroňů v hangárech letiště s krátkým výkladem. Účastníci si tak budou moci prohlédnout a obdivovat nejen moderní, ale často také legendární historické kousky české aviatiky. Aby účastníkům ve výškách nevyhládlo, zajistíme po dobu konání akce vhodné občerstvení a catering.

Skrýt Číst více

Bezpečný adrenalin
Ojedinělá možnost létat
Prestižní firemni akce
Intenzivní zážitek

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
 
 
Přidat...