Reference

s radostí jsme realizovali firemní akce pro tyto naše klienty

 
 
Děkujeme Z-AGENCY za perfektně zorganizovaný Čokoládový den. Vše bylo skvěle připravené, moderátoři milí a ve všem nápomocní. Zábavu jsme si moc užili a ještě přivezli plno sladkostí domů.
Karolína Ručová, vedoucí týmu CSS BackOffice, T-Mobile Czech Republic a.s.

 
Děkujeme celému týmu Z-AGENCY za perfektní spolupráci, ochotu, vstřícnost a v neposlední řadě za perfektní organizaci programu na míru. Realizační tým byl skvělý, členové byli plní úsměvů a bavili nás po celou dobu. Aktivita byla perfektně připravená a po zásluze Vám náleží obrovské DÍKY! Doufáme, že budeme mít možnost spolupráce také do budoucna a přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci dalších zajímavých projektů.
Tým z Útvaru správy životního pojištění, Česká pojišťovna a.s. 
Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.
Tereza Čajanová, Nutricia a.s.
Děkuji vám za organizaci, program se opravdu vyvedl a myslím, že většině se to opravdu líbilo. Kolegové byli profesionální, vše bylo výborně připraveno a celkově mi program přišel zajímavý a skvěle vyvážený. 
Hana Šilhanová Stručovská - Manager HR Services CZ, MANN+HUMMEL Service s. r. o.
 
If you are looking for quality time with your team these guys have the know how. Loved the treasure hunt activity!
Tom Koliba, NetSuite Inc.
Hru Treasure Hunt Telč neměla Z-AGENCY standardně v nabídce, přesto ji pro nás perfektně připravila. Organizace byla profesionálně zvládnutá. Teambuilding pro finanční oddělení se tak stal velmi zábavným a přínosným. Mohu vřele doporučit ortodoxním nesportovcům a kancelářským lenochům. 
Lucie Vlachopulosová, DEK a.s.

Z-AGENCY pro nás organizovala program pro teambuildingovou interní akci, které se také díky nim moc povedla. Program byl pečlivě připravený, aktivity byly originální a organizátoři měli po celou dobu dobrou náladu. Kolegové si jednotlivé aktivity pochvalovali a spolupráci můžeme vřele doporučit.
Kateřina Hanousková, Agency Coordinator, MetLife

Ještě jednou moc děkujeme za krásně strávený čas ve Faře Rančířov. Všichni si to báječně užili, měli jste vše perfektně připravené. Budeme Vás doporučovat a pokud bude další podobná příležitost tb, tak jedině s Vaší agenturou.
Anastasija Farská, Louwman Group

"Treasure Hunt Brno překonal očekávání celého týmu. V zápalu hry po Brně se mnou v čele běhali i ti, kteří by to do sebe nikdy neřekli. Kolegové se po hře chlubili, že díky hledání otázek se dostali i na místa, která dříve neznali. Treasure Hunt a Z-Agency mohu jedině doporučit."
Petra Šmejdová, pux s. r. o. 

Májové odpoledne v Lednicko-valtickém areálu při hledání pokladu Janohradu se nám opravdu vydařilo. Děkujeme agentuře, že myslela na všechno. Program nás moc bavil, nikde jsme neměli žádné prostoje a jednotlivé hry pěkně prověřily naše schopnosti - přemýšlet, tvořit, trochu si zasportovat, užít si legrace a spolupracovat v týmu. Děkujeme, a bude-li příležitost, rádi přijdeme zas.
Renata Zikmundová, Event Specialist AXA Česká republika s.r.o.
Treasure Hunt v Brne realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Dušana Kostická, Hella

Hledali jsme akci, která by spojovala jak teambuildingové aktivity tak zábavu pro všechny zúčastněné. Pánové Zmidloch a Vejchodský nám vyšli plně vstříc a přizpůsobili pružně jejich standardní program podle našich představ. 
Ing. Jan Cír, jednatel Lenze

Zvolená "low cost" varianta Treasure Hunt se ukázala jako naprosto optimální. Organizace byla bezchybná a když k tomu přidáme benefit v podobě letního počasí, nelze než napsat: Brzy nashledanou!
Jindřich Dráb, Supply Chain Director - Beteler Automotive Region North/Eastern Europe

The Z-AGENCY has organized a two - days teambuilding James Bond program for our new team. Not only the team-building event was organized on a very high professional level but at the same time the instructors from the Z-AGENCY found a natural and friendly way how to get close to our hearts.
Aleš Votoček, Country Sales Manager adidas Baltics SIA

Skvěle zajištěný teambuilding, na který bude celá firma určitě dlouho vzpomínat. Profesionálně zajištěná akce od A do Z, skvělá zábava. Z-AGENCY mohu všem vřele doporučit.
Jan Šedek, Trade Marketing Manager, MASPEX Czech, s.r.o.

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.
Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Z-AGENCY s.r.o. pro nás upořádala skvělý Treasure Hunt v Praze, v angličtině. Pořadatelský tým byl nejen profesionální, ale hlavně pohodový. Všem se hra s tablety strašně líbila, bylo to jedno z těch fajn odpolední ve velkoměstě, kdy člověk vidí a pozná i to, co jinak nevidí nebo nehledá. Děkujeme Z-AGENCY za výbornou akci! Všem vřele doporučujeme.
Erika Fialová, KPMG Česká republika, s.r.o.

Treasure Hunt v srdci Prahy jsme si s naší smečkou moc užili i navzdory dubnovému ne úplně teplému počasí. Užili jsme si srandu, vybili soutěživost a i si po prosezených dnech u počítače trochu zaběhali. Organizace byla perfektní, děkujeme!
Tereza Švarcbachová, Sleighdogs GmbH

Na samotný teambuilding v terénu zbyla pouze hodina, akce byla přesto vydařená a plně dostačující. Super organizace, komunikace i moderování  v angličtině ze strany agentury. Účastnici byli spokojeni a všem se líbilo. Určitě bych se na organizátory obrátila znovu, až bude další příležitost. 
Yvette Prošvicová, Governance & Project Officer BUREAU VERITAS

Firma Yale CZ dělá vzhledem k povaze svého produktu vztahový byznys. A součástí toho správného vztahu se zákazníkem jsou i vydařené marketingové akce. V tomto ohledu nám firma Z-AGENCY svými hlubokými zkušenostmi v oboru, kontakty na doprovodné programy a dokonalým profesionálním přístupem nabízí to nejlepší, s čím jsme se za 20 let existence naší firmy setkali.
Ing. Ivan Musil, výkonný ředitel YALE CZ

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.
Richard Žáček, Senior HR/Office Manager Financial Express

Profesionalita, originalita, překvapení, radost a zábava těmito slovy se dá popsat akce, kterou jsme zažili u Z-AGENCY. Užili jsme si výbornou zábavu, naučili jsme se nové věci. Ve spojení s profesionálním zázemím a jedinečným pojetím jsme si odnesli zážitky na celý rok a těšíme se na další setkání s tímto týmem.
Ing. Petr Fajmon, MBA, generální ředitel Teplárny Brno

Musím poděkovat za skvělý program, který naprosto splnil mé očekávání – aktivní relaxace bez stresu a zbytečného spěchu. Náročnost vhodná opravdu pro všechny.
Veronika Šťastná, Delikomat

Z-AGENCY pro nás organizovala program vánočního večírku, který u nás všech sklidil obrovský úspěch. Originální přístup, zodpovědnost, ochota, zábava, profesionalita, přátelská atmosféra, legrace, dokonalá příprava, rychlé, přesné a nápadité zpracování požadavku. Využití služeb Z-AGENCY určitě doporučujeme.
Miroslava Murguová, Learning & Development Specialist, NITTO DENKO CZECH

S týmem Z-AGENCY jsme zažili opravdu velké množství adrenalinu a zároveň spoustu dobré zábavy. Vše bylo perfektně připraveno včetně rozumného časového harmonogramu. Za sebe i můj tým bych chtěl všem poděkovat a Petrovi Korábovi jmenovitě za perfektní degustaci a opravdu vynikající víno a těším se příští rok na shledanou.
Martin Němec, Managing Director ALLTUB Central Europe

Pro náš nově rozšířený tým jsme hledali ideální teambuildingový program, který by zapojil všechny zúčastněné zaměstnance (včetně našich čínských kolegů) a zárověň pobavil. Pan Zmidloch nám vyšel se vším vstříc a připravil tak nezapomenutelný zažitek ve formě hry Pevnost Boyard. Můžu jedině vřele doporučit. Mnohokrát děkujeme.
Simona Benedetti, Huawei Technologies, s.r.o.