Tajemství Moravského krasu

Tajemství Moravského krasu
zážitkový program

trvání akce 3-6h
počet osob 10-80
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední

Atraktivní týmový program se odehrává v nádherné krasové oblasti na Moravě. Pokud si chcete užít pobyt na čerstvém vzduchu v chráněné krajinné oblasti, navštívit monumentální jeskyně a další přírodní památky, absolvovat stylové outdoorové aktivity, je Tajemství Moravského krasu programem právě pro vás. Tajemství Moravského krasu klade důraz na společný zážitek účastníků rozdělený do dvou bloků - návštěvu atraktivních míst a nenáročný sportovní program, který si užijí účastníci bez rozdílu věku, pohlaví, či fyzické kondice.

Punkevní jeskyně a Macocha

Putování začíná před hotelem Skalní mlýn. Po krátkém přejezdu turistickým vláčkem následuje prohlídka punkevních jeskyní s monumentálními dómy a krápníkovou výzdobou. Součástí prohlídky jeskynního systému je projížďka na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě. Dominantou Moravského krasu je propast Macocha, kterou si prohlédneme z horního můstku po výjezdu lanovkou.

Aktivity pro firemní akci – slaňování, koloběžky, lukostřelba, foukačky, historické praky

Po prohlídce propasti se přesuneme do Sloupu k atraktivním sportovním aktivitám. Čeká nás zábavné slaňování vápencových skal, střelecké soutěže v lukostřelbě, ze sportovních foukaček, či historických praků. Aktivity je vždy možné zvolit dle preferencí - někdo upředsnostní soutěžní a sportovní aktivity, někdo spíše týmové a logické. Poté následuje sjezd na horských koloběžkách zpět ke Skalnímu mlýnu. Trasa vede žlebem lemovaným vápencovými skalami a je dlouhá 8 km.

Ubytování, catering a školicí sály

Při firemních akcích v Moravském krasu využíváme nejčastěji dva hotely. Poblíž Kateřinské jeskyně se nachází hotel Skalní mlýn, který má kapacitu 100 osob, velké parkoviště a můžete od něj jet vláčkem přímo k Punkevním jeskyním. Pro týmy do 50 osob je vhodný velmi příjemný hotel Stará škola ve Sloupu. Obě zařízení mají své restaurace a prostory pro školení či semináře. Hotel Stará škola pak nabízí ještě bowling, kulečník a další zábavné aktivity. Pro větší a náročnější firemní týmy je k dispozici wellness hotel Panorama u Blanska s kapacitou až 140 osob, několika salonky a wellness službami.

Přeprava historickým autobusem

K lokálním přejezdům je možné využít místních dopravců, nicméně pro umocnění zážitku z akce doporučujeme k dopravě využít některý z historických autobusů.

Incentivní program jako odměna zaměstnancům

Tajemství Moravského krasu je ideální kombinací návštěv nejkrásnějších míst a atraktivních sportovních aktivit v příjemném prostředí chráněné oblasti. Celý den je tak velmi pestrý a záživný pro všechny účastníky.

Tajemství Moravského krasu - incentivní firemní akce

Tajemství Moravského krasu - incentivní firemní akce

Nejhezčí jeskyně Moravského krasu
Návštěva propasti Macocha
Atraktivní aktivity včetně slaňování skal
Jízda na horských koloběžkách

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
 
 
Přidat...