Z-AGENCY s.r.o. - specialista na firemní akce

Jsme přímými realizátory všech našich nabízených programů a na trhu působíme působíme od roku 2007 (pod značkou Z-AGENCY od roku 2011). Náš tým se skládá z několika desítek instruktorů, umělců, lektorů a sportovních profesionálů. Díky velikosti našeho realizačního týmu jsme schopni plně pokrýt i firemní akce opravdu velkého rozsahu. Nové kolegy si pečlivě vybíráme a ještě pečlivěji pravidelně školíme. Naši instruktoři musí být výjimeční nejen po profesní stránce, ale musí mít i výrazné lidské kvality a hlad po osobním rozvoji. Níže představujeme členy týmu pro firemní akce a teambuilding, se kterými se budete setkávat nejčastěji.
 

Instruktoři a lektoři pro firemní akce a teambuilding

Jiří Zmidloch
Jiří Zmidloch
Jednatel Z-AGENCY, stará se o obchod, marketing, přípravu a realizaci teambuildingových programů. Často a rád cestuje zejména do odlehlých horských terénů.
Karel Vejchodský
Karel Vejchodský
Jednatel Z-AGENCY, věnuje se obchodu a marketingu, připravuje sportovní a outdoorové programy. Profesionální pilot paraglidingových kluzáků a cestovatel.
Ondřej Sekanina
Ondřej Sekanina
Instruktor firemních akcí, obchodník a sportovec. Má také na starosti vzdělávání, komunikaci s instruktorským týmem a nábor nových pracovníků.
Alex Nobilis
Alex Nobilis
Alex je nejen výborný instruktor firemních akcí, ale má na starosti i jejich materiálové zajištění. Interně je též nazýván titulem "Treasure Hunt Master".
Viola Šťastná
Viola Šťastná
Instruktorka firemních akcí, lektorka čokoládových programů a managerka největšího brněnského sportovního klubu. Je všestrannou sportovkyní, trenérkou a tanečnicí.
Pavel Havelka
Pavel Havelka
Výborný instruktor, divadelník, historik a motivátor, který je již dlouhá léta ozdobou týmu Z-AGENCY. Poslední dobou se s ním na našich akcích potkáte zejména v roli hlavního motivátora.
Kristina Stejskalová
Kristina Stejskalová
Jak již obrázek napovídá, s Kristinou se nikdo rozhodně nudit nebude. Instruktorka jak má být. Nadšená milovnice adrenalinových zážitků.
Štěpánka Gennertová
Štěpánka Gennertová
Štěpánka kovala své instruktorké dovednosti na stovkách skautských akcí a ukovala je do naprosté dokonalosti. Rázná mladá žena, která má vše plně pod kontrolou.
Karolína Mikysková
Karolína Mikysková
Instruktorka firemních akcí a lektorka rozvojových programů. Když může, sbalí hned batoh a okamžitě mizí do nejzapadlejších koutů planety Země.
Kateřina Žaludková
Kateřina Žaludková
Všestranná lektorka rozvojových programů a instruktorka firemních akcí. Veškerý svůj čas věnuje rozvoji lektorských dovedností a kvalifikaci. 
Ondřej Svačina
Ondřej Svačina
Manažer firemních akcí, multifunkční instruktor a lektor rozvojových programů. IT specialista, který se také stará o chod firemního počítačového vybavení.
Libor Olšan
Libor Olšan
Lektor šermířské školy pro všechny druhy evropských chladných zbraní, pedagog JAMU v oboru scénický šerm, choreograf, herec a moderátor.
Marek Sabol
Marek Sabol
Marek je nejen instruktorem teambuildingových programů, ale také výborným lektorem programů rozvojových. Jeho zájem o osobnostní rozvoj a reflexe nemá hranic.
Lucie Sitarová
Lucie Sitarová
Instruktorka firemních akcí, tanečnice, gymnastka a hadí žena. Jediný člen týmu, který dokáže na svém tělem uvázat gordický uzel.
Noemi Hrubošová
Noemi Hrubošová
Zkušená instruktorka Z-AGENCY, všestranná sportovkyně, volejbalová hráčka i trenérka. Žena s dokonalým tělem, srdcem i duší.
Juraj Háder
Juraj Háder
Vystudovaný herec, umělecký všeuměl a zkušený lektor, kterému je jedna škatulka málo. Jeho hyperaktivita se projevuje neustálým získáváním nových zkušeností.
Petra Bařinková
Petra Bařinková
Žena Vamp, IT specialistka, překladatelka do německého jazyka a multifunkční instruktorka firemních akcí. Nebojí se dát jasně najevo, kdo tu vládne.
Zuzana Heráková
Zuzana Heráková
Neúnavná cestovatelka a milovnice outdooru s vizáží indiánské krasavice Rybany. Své týmy umí komandovat jak v rodné slovenštině tak anglickém jazyce.
Zuzana Smetanová
Zuzana Smetanová
Instruktorka firemních akcí a horský průvodce s dlouholetými zkušenostmi. Dlouhé měsíce v roce tráví prozkoumáváním neznámých stezek v exotických krajích.
Michal Kašparovský
Michal Kašparovský
Produkční manažer všech typů firemních akcí, multifunkční instruktor, kameraman, televizní režisér, střihač, fotograf a lyžařský závislák.
Veronika Hubíková
Veronika Hubíková
Lektorka a intruktorka pro teambuilding. Její doménou je příprava a realizace rozvojových firemních programů na míru.  V Z-AGENCY má na starosti instruktorský tým.
Michaela Benešová
Michaela Benešová
Univerzální instruktorka pro firemní akce a teambuilding. V jednotlivých lokalitách tvoří nové verze geolokačních týmových her.
Magdalena Faukalová
Magdalena Faukalová
Výborná instruktorka firemních akcí, je také součástí obchodního týmu na pozici sales specialist.
Přemysl Šimon
Přemysl Šimon
Specialista na výuku sebeobrany a instruktor. Pod pohledem roztomilého plyšového medvídka se skrývá nezastavitelná sportovní mašina, před kterou se zachvěje srdce nejedné dívky.
Jan Kruba
Jan Kruba
Herec, šermíř, eskamotér a dobrá duše firemních akcí. Všeuměl vládnoucí jak slovem tak tělem. Milovník historie, který je pokladnicí znalostí z dob pradávných.
Jirka Střípek
Jirka Střípek
Cestovatelský démon tráví půlku života v nejzapadlejších koutech světa a tu druhou na firemních akcích nebo v lanovém centru. 
Karolína Citavá
Karolína Citavá
Káju potkáte na akcích jak jako instruktorku, tak i jako hlavní motivátorku v roli Jany z Janohradu.
Petr Hub
Petr Hub
Dlouholetý školitel bojových umění profesionálních bezpečnostních složek. Instruktor sebeobrany a mistr svého řemesla.
Tomáš Popelka
Tomáš Popelka
Osamělý hrdina, mistr přežití a hlavně nekompromisní instruktor airsoftu je v hloubi duše skrytý romantik. Je garantem airsoftových aktivit Z-AGENCY.
Lukáš Srnka
Lukáš Srnka
Univerzální instruktor teambuildingu. Je certifikovaný lanový specialista a taktéž zdravotník. Svůj nesporný komediální talent uplatňuje v roli turka Omara.
Dagmar Dvořáková
Dagmar Dvořáková
Do týmu přišla původně jako zdravotník, nicméně  se u ní objevili další vlastnosti a dovednosti, které jsme museli využít. A tak máme dvě v jednom - výbornou instruktorku a zároveň budoucí lékařku.
Eliška Putnová
Eliška Putnová
Instruktorka, lektorka, psycholožka a psychoterapeutka a v neposlední řadě také cestovatelka a milovnice dobrodružství. Silná jak jen žena může být.
Aneta Králová
Aneta Králová
Pod vizáží Pipi Dlouhé punčochy se skrývá všestranná instruktorka pro firemní akce.
Ivo Hrdina
Ivo Hrdina
Pavoučí muž, lezec, lanový specialista a majitel nejoblíbenějších brněnských lezeckých stěn. Je garantem lanových aktivit Z-AGENCY.
Petr Smejkal
Petr Smejkal
Ivošovo dvojče a především profesionál v oboru vysokých lanových aktivit. Spolu s Ivošem tvoří adrenalinový tandem našeho realizačního týmu.
Tereza Vengřinová
Tereza Vengřinová
Lektorka rozvojových programů. Podílí se nejen na realizacích, ale také na vytváření nových rozvojových programů Z-AGENCY.
Petr Koláček
Petr Koláček
Zkušený instruktor, motivátor a divadelník. Jeho hromový hlas dokáže namotivovat stovky agentů k překonání všech překážek a záchraně světa.
Dalibor Sláma
Dalibor Sláma
Specialista na airsoft a vojenskou problematiku.
Ondra Beneš
Ondra Beneš
Instruktor airsoftu. Na akcích ho potkáte zpravidla v tandemu s Daliborem nebo Tomášem. Vytváří údernou akční dvojku.
Kateřina Bognanovičová
Kateřina Bognanovičová
Všestranná instruktorka firemních akcí.
Katka Puczoková
Katka Puczoková
Instruktorka firemních akcí, hráčka na ukulele a nadějná budoucí hvězda pořadu Česko hledá superstár.