Z-AGENCY s.r.o. - specialista na firemní akce

Jsme přímými realizátory všech našich nabízených programů a na trhu působíme působíme od roku 2007 (pod značkou Z-AGENCY od roku 2011). Náš tým se skládá z několika desítek instruktorů, umělců, lektorů a sportovních profesionálů. Díky velikosti našeho realizačního týmu jsme schopni plně pokrýt i firemní akce opravdu velkého rozsahu. Nové kolegy si pečlivě vybíráme a ještě pečlivěji pravidelně školíme. Naši instruktoři musí být výjimeční nejen po profesní stránce, ale musí mít i výrazné lidské kvality a hlad po osobním rozvoji. Níže představujeme členy týmu pro firemní akce a teambuilding, se kterými se budete setkávat nejčastěji.
 

Instruktoři a lektoři pro firemní akce a teambuilding

Jiří Zmidloch
Jiří Zmidloch
Jednatel Z-AGENCY, stará se o obchod, marketing, přípravu a realizaci teambuildingových programů. Často a rád cestuje zejména do odlehlých horských terénů.
Karel Vejchodský
Karel Vejchodský
Jednatel Z-AGENCY, věnuje se obchodu a marketingu, připravuje sportovní a outdoorové programy. Profesionální pilot paraglidingových kluzáků a cestovatel.
Ondřej Sekanina
Ondřej Sekanina
Instruktor firemních akcí, obchodník a sportovec. Má také na starosti vzdělávání, komunikaci s instruktorským týmem a nábor nových pracovníků.
Alex Nobilis
Alex Nobilis
Alex je nejen výborný instruktor firemních akcí, ale má na starosti i jejich materiálové zajištění. Interně je též nazýván titulem "Treasure Hunt Master".
Hana Březinová
Hana Březinová
Specialista na vzdělávání, psycholog a kouč. Hanka má na starosti přípravu a realizaci rozvojových firemních programů, rozvoj a vzdělávání instruktorského týmu Z-AGENCY.
Viola Šťastná
Viola Šťastná
Instruktorka firemních akcí, lektorka čokoládových programů a managerka největšího brněnského sportovního klubu. Je všestrannou sportovkyní, trenérkou a tanečnicí.
Zuzana Husárová
Zuzana Husárová
Zkušená lektorka a koučka, která realizuje programy po celém světě. Během rozvojového programu povede váš firemní tým v českém, anglickém nebo španělském jazyce.
Lucie Sitarová
Lucie Sitarová
Instruktorka firemních akcí, tanečnice, gymnastka a hadí žena. Jediný člen týmu, který dokáže na svém tělem uvázat gordický uzel.
Kristina Stejskalová
Kristina Stejskalová
Jak již obrázek napovídá, s Kristinou se nikdo rozhodně nudit nebude. Instruktorka jak má být. Nadšená milovnice adrenalinových zážitků.
Štěpánka Gennertová
Štěpánka Gennertová
Štěpánka kovala své instruktorké dovednosti na stovkách skautských akcí a ukovala je do naprosté dokonalosti. Rázná mladá žena, která má vše plně pod kontrolou.
Karolína Mikysková
Karolína Mikysková
Instruktorka firemních akcí a lektorka rozvojových programů. Když může, sbalí hned batoh a okamžitě mizí do nejzapadlejších koutů planety Země.
Kateřina Žaludková
Kateřina Žaludková
Všestranná lektorka rozvojových programů a instruktorka firemních akcí. Veškerý svůj čas věnuje rozvoji lektorských dovedností a kvalifikaci. 
Ondřej Svačina
Ondřej Svačina
Manažer firemních akcí, multifunkční instruktor a lektor rozvojových programů. IT specialista, který se také stará o chod firemního počítačového vybavení.
Libor Olšan
Libor Olšan
Lektor šermířské školy pro všechny druhy evropských chladných zbraní, pedagog JAMU v oboru scénický šerm, choreograf, herec a moderátor.
Marek Sabol
Marek Sabol
Marek je nejen instruktorem teambuildingových programů, ale také výborným lektorem programů rozvojových. Jeho zájem o osobnostní rozvoj a reflexe nemá hranic.
Noemi Hrubošová
Noemi Hrubošová
Zkušená instruktorka Z-AGENCY, všestranná sportovkyně, volejbalová hráčka i trenérka. Žena s dokonalým tělem, srdcem i duší.
Jana Stará
Jana Stará
Instruktorka firemních akcí, nízkých lanových aktivit, vysokoškolská lektorka teambuildingu a zuřivá propagátorka celosvětového wellness.
Pavlína "Pája" Ohnišťová
Pavlína "Pája" Ohnišťová
Prozatím jediná Miss v realizačním týmu Z-AGENCY. Doufáme, že se naše řady o takto krásné a šikovné instruktorky ještě rozrostou.
Juraj Háder
Juraj Háder
Vystudovaný herec, umělecký všeuměl a zkušený lektor, kterému je jedna škatulka málo. Jeho hyperaktivita se projevuje neustálým získáváním nových zkušeností.
Petra Bařinková
Petra Bařinková
Žena Vamp, IT specialistka, překladatelka do německého jazyka a multifunkční instruktorka firemních akcí. Nebojí se dát jasně najevo, kdo tu vládne.
Nikola Holeszová
Nikola Holeszová
Romantická blondýna krotí svěřené klienty uhrančivým pohledem nemilosrdné veterinářky. Po zkušenostech z ošetřování zvířecích predátorů se nezalekne ničeho.
Zuzana Heráková
Zuzana Heráková
Neúnavná cestovatelka a milovnice outdooru s vizáží indiánské krasavice Rybany. Své týmy umí komandovat jak v rodné slovenštině tak anglickém jazyce.
Zuzana Smetanová
Zuzana Smetanová
Instruktorka firemních akcí a horský průvodce s dlouholetými zkušenostmi. Dlouhé měsíce v roce tráví prozkoumáváním neznámých stezek v exotických krajích.
Daniel Přikryl
Daniel Přikryl
Daniel má vzhled i nitro Mirka Dušína. Zapřísáhlý vegetarián, piškvorkový šampion a hlavně výborný lektor rozvojových programů.
Michal Kašparovský
Michal Kašparovský
Produkční manažer všech typů firemních akcí, multifunkční instruktor, kameraman, televizní režisér, střihač, fotograf a lyžařský závislák.
Václav Izák
Václav Izák
Vašek je miláček žen, jejichž srdce si dobývá uhrančivým pohledem a věrným image Boba Marleyho. Jeho dredy jsou bezpečným úkrytem před všedností dnešního světa.
Jan Kruba
Jan Kruba
Herec, šermíř, eskamotér a dobrá duše firemních akcí. Všeuměl vládnoucí jak slovem tak tělem. Milovník historie, který je pokladnicí znalostí z dob pradávných.
Jirka Střípek
Jirka Střípek
Cestovatelský démon tráví půlku života v nejzapadlejších koutech světa a tu druhou na firemních akcích nebo v lanovém centru. 
Petr Hub
Petr Hub
Dlouholetý školitel bojových umění profesionálních bezpečnostních složek. Instruktor sebeobrany a mistr svého řemesla.
Tomáš Popelka
Tomáš Popelka
Osamělý hrdina, mistr přežití a hlavně nekompromisní instruktor airsoftu je v hloubi duše skrytý romantik. Je garantem airsoftových aktivit Z-AGENCY.
Eliška Putnová
Eliška Putnová
Instruktorka, lektorka, psycholožka a psychoterapeutka a v neposlední řadě také cestovatelka a milovnice dobrodružství. Silná jak jen žena může být.
Julia Bedleková
Julia Bedleková
Rodačka z širých plání mrazivé Rusi. Marketingová manažerka softwarové firmy a ostrá instruktorka firemních akcí, které zvládá česky, slovensky, anglicky i rusky.
Ivo Hrdina
Ivo Hrdina
Pavoučí muž, lezec, lanový specialista a majitel nejoblíbenějších brněnských lezeckých stěn. Je garantem lanových aktivit Z-AGENCY.
Petr Smejkal
Petr Smejkal
Ivošovo dvojče a především profesionál v oboru vysokých lanových aktivit. Spolu s Ivošem tvoří adrenalinový tandem našeho realizačního týmu.