Lukostřelecké turnaje

Lukostřelecké turnaje
akce pro klienty i partnery

trvání akce 1-3h
počet osob 10-40
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost menší

Lukostřelba, nebo celé lukostřelecké turnaje, jsou velmi atraktivní náplní pro firemní akce. Uspořádejte pro vaše zaměstnance sportovní odpoledne nebo dětský den plný lukostřelby. Lukostřelecké turnaje jsou také velmi žádaným doplňkem pro představení nových produktů a služeb obchodním partnerům.Tato fyzicky nenáročná sportovní aktivita je vhodná jak pro sportovce, tak méně sportovně nadané účastníky. Je přitom velice atraktivní, časově i finančně méně náročná než komplexní teambuildingový program.

K dispozici budete mít sadu luků různých kategorií, šípů, terčovnic, terčů, zástěn a hlavně instruktorů, kteří budou kontrolovat vaši techniku střelby. V úvodní části akce se seznámíte s luky a technikou střelby a pod dohledem instruktorů si vše důkladně vyzkoušíte. Potom budete absolvovat soutěž, která může být jak týmová, tak individuální. Vítězové pak budou po zásluze odměněni hodnotnými cenami.

Program lze rozšířit o ukázku atypických nebo profesionálních sportovních luků a ukázky střelby závodních střelců. Dle velikosti akce vám doporučíme vhodnou lokaltu nebo akci uspořádáme na vámi vybraném místě. Lze také využít prostory střelnice.

Lukostřelecké turnaje organizujeme po celé ČR a to v českém, anglickém i ruském jazyce.

Lukostřelecký turnaj - sportovní den pro firmy

Atraktivní sportovní aktivita
Realizace po celé ČR
Soutěž i zážitek v jednom
Vhodné pro široké spektrum účastníků

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
 
 
Přidat...