Útěk z hradu

maximální zážitek z akce

Teambuilding vás zavede do doby nelítostného středověku. Účastníci na vlastní kůži poznají, co v realitě znamenají pojmy jako zrada, utrpení, útěk a svoboda.

Ze všech našich programů je zde kladen největší důraz na divadelní stránku instruktorských výkonů a vytříbený středověký humor.

3-6 hod
15-300
střední
vyšší
Útěk z hradu
Útěk z hradu
Útěk z hradu

O akci

Teambuildingový program se inspiruje obdobím středověku, únikovými hrami i legendární televizní soutěží Klíče od pevnosti Boyard. Akce je protkána dějovou linkou, díky které mají účastníci mnohem větší chuť a motivaci k absolvování aktivit a plnění úkolů.

Hned na začátku akce jsou všichni nekompromisně vtaženi instruktory v dobových kostýmech do děje a středověké atmosféry. Díky poutavému příběhu si účastníci odnesou z firemní akce maximální zážitek.

Zažijete atmosféru nelítostného středověku a vydáte se s námi do světa špinavých a rozverných lapků, rytířů, hrbáčů a smyslných kurtizán. Budete překonávat intriky zákeřného knížete Záviše a pokusíte se uniknout ze středověkého vězení.

Atmosféra programu bývá výrazně umocněna tím, pokud se akce realizuje na některém z našich partnerských hradů nebo pevností. Nicméně není problém program uspořádat kdekoliv.

  • maximální zážitek z firemní akce
  • teambuilding na hradech a pevnostech
  • nejvíc vymotivovaná týmová soutěž
Na jaké aktivity se můžete těšit

Program obsahuje konstrukční, sportovní, intelektuální, střelecké a na přání i lehce adrenalinová stanoviště. Většina aktivit podporuje týmovou spolupráci, v některých však vyniknou i jedinci.

Spektrum aktivit je vystavěno tak, aby si ho užili i méně sportovně založení účastníci. Můžete se těšit na souboj na kladině, mudrcovu celu, lukostřelbu, krádež Závišova vína, slaňování hradní věže a další.

Přesnou skladbu aktivit navrhneme dle zaměření akce a požadavků na fyzickou náročnost.

Průběh firemní akce
Účastníci programu jsou po úvodní scénce a motivaci oblečeni do jednoduchých kostýmů a rozděleni do skupin. Každá z nich symbolizuje nespravedlivě odsouzený a do vězení uvrhnutý šlechtický rod.

Šlechtici musí překonat řadu překážek, úkolů a výzev, aby odhalili nekalé úmysly zákeřného knížete Záviše a získali znovu svoji svobodu.

Během programu týmy absolvují zpravidla 4-8 stanovišť a závěrečnou finálovou hru o poklad.

Hledali jsme akci, která by spojovala jak teambuildingové aktivity tak zábavu pro všechny zúčastněné. Akce měla představovat odměnu pro zaměstnance, a proto byl kladen velký důraz právě na zábavnou formu. V Z-AGENCY nám vyšli plně vstříc a přizpůsobili pružně jejich standardní program podle našich představ. Během celého průběhu akce jsme se neustále přesvědčovali, že jsme v rukou profesionálů. Dokonce i naši rakouští šéfové, kteří se akce zúčastnili, měli jen pochvalná vyjádření. Podle jejich názoru doposud takto podařenou akci ještě nezažili.

Ing. Jan Cír, jednatel Lenze

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.