Pevnost Fort Křelov

Pevnost Fort Křelov
jedinečná pevnost v kongresové oblasti Olomouce

Fort Křelov je vojenská pevnost, která se nachází severozápadně od Olomouce v obci Křelov. Je dobře dostupná po dálnici D2. Kolem Olomouce se pevností nachází několik, Fort Křelov je však nejzachovalejší a nabízí nejvíce možností pro realizaci firemních akcí a teambuildingových programů.

Přímo v objektu je rozsáhlá stylová restaurace, která zvládne pojmout i velmi početné kolektivy. Raut je také možno uspořádat na vnitřním nádvoří pevnosti, kde se pravidelně pořádají kulturní vystoupení, oslavy, grilovací party a další.

Pevnost disponuje prostorami, ve kterých se pořádají firemní školení a kongresy. Jedná se o dva sály, každý s kapacitou cca 100 osob. Fort Křelov a její okolí jsou ideálním místem pro teambuilding a outdoorové programy. K aktivitám lze využít okolní louky, valy pevnosti a rozsáhlý systém podzemních kasemat. Právě díky působivým podzemním prostorám je tento objekt vhodný i pro realizaci zimních teambuildingových programů.

Pevnost je velmi rozlehlá, celý areál zabírá téměř 60 tisíc metrů čtverečních a lze zde realizovat firemní akce i o nadstandardním počtu účastníků. Ubytování je k dispozici v celé řadě nedalekých hotelů a penzionů. Nejčastěji bývají účastníci akcí ubytováni v hotelu Hesperia***, hotelu Prachárna****, který je od pevnosti vzdálen cca 2 km nebo NH Hotelu Olomouc****. K dopravě z hotelů na pevnost a zpět lze využít dopravu veteránskými autobusy.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Pevnost Boyard
Stylizovaný teambuildingový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
zpátky na lokality