Pevnost Fort Křelov

Pevnost Fort Křelov
jedinečná pevnost v kongresové oblasti Olomouce

Vojenská pevnost, která leží na severozápadně od Olomouce v obci Křelov, se začala budovat roku 1850 spolu s dalšími čtyřmi pevnosti. Celý systémový celek opevnění města Olomouc je jedním z nejzachovalejších systému opevnění. Areál pevnosti Fort Křelov je zapsán jako nemovitá kulturní památka České republiky a jeho rozloha činí okolo 60 000 m2.

Prostory jsou vhodné pro teambuildingové programy pro kolektivy do 300 osob. Při realizacích programů využíváme rozsáhlý systém kasemat umístěný ve dvou podzemních patrech pod valy pevnosti. Další aktivity pořádáme na nádvoří, na valech pevnosti, na okolních loukách a v blízkém lesíku. 

Restaurace přímo v pevnosti

Ve vnitřní budově pevnosti se nachází rozlehlá restaurace Citadela s vlastní kuchyní, která zajišťuje nejen občerstvení během programů, ale také se v ní pořádají firemní rauty a svatební hostiny. V pevnosti je pochopitelně sociální zařízení.

Výhody Fortu Křelov

Fort Křelov nabízí jedinečnou atmosféru pro středověké a dobrodružné programy. Díky velkému množství vnitřních prostor tu výhodu, že se v něm dá zrealizovat atraktivní náhradní indoorový program i v případě špatného počasí, nebo v zimním období - což je velký benefit zejména u firemních akcí pro větší počet účastníků. Pevnost nabízí pro akce hlavně naprosté soukromí a inspirativní exteriéry a interiéry, ve kterých se skvěle navozuje atmosféra pro teambuildingový program.

Výborná dostupnost po dálnici

Objekt je snadno dostupný po dálniční síti ze všech částí ČR i Slovenska, po sjezdu z dálnice v Křelově jste na pevnosti za 5 minut.

Fotogalerie

Doporučené akce v této lokalitě

Pevnost Boyard
Teamspiritový program s legendou realizovaný na hradech či pevnosti. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán.
Galaktická Mise
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Indiana a Svatý Grál
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding.
Sherlock vrací úder
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Jako James Bond
Každý z vašich kolegů se stane agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své dovednosti využijí při záchraně světa.
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Brain Party
Vyzkoušejte Brain Party jako originální teambuildingový program či jako doplněk večerní zábavy. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou, soutěžní formou.
Airsoftový program
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím a nekompromisně střílet.
Dětský den - Family day
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Sherlock zachraňuje párty
Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
zpátky na lokality