Pevnost Fort Křelov

pevnost v kongresové oblasti Olomouce

Vojenská pevnost, která leží na severozápadně od Olomouce v obci Křelov, se začala budovat roku 1850 spolu s dalšími čtyřmi pevnosti. Celý systémový celek opevnění města Olomouc je jedním z nejzachovalejších systému opevnění. Areál pevnosti Fort Křelov je zapsán jako nemovitá kulturní památka České republiky a jeho rozloha činí okolo 60 000 m2.

Prostory jsou vhodné pro teambuildingové programy pro kolektivy do 300 osob. Při realizacích programů využíváme rozsáhlý systém kasemat umístěný ve dvou podzemních patrech pod valy pevnosti. Další aktivity pořádáme na nádvoří, na valech pevnosti, na okolních loukách a v blízkém lesíku. 

Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Pevnost Fort Křelov
Potřebujete více informací?
Pevnost Fort Křelov

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Ve vnitřní budově pevnosti se nachází rozlehlá restaurace Citadela s vlastní kuchyní, která zajišťuje nejen občerstvení během programů, ale také se v ní pořádají firemní rauty a svatební hostiny. V pevnosti je pochopitelně sociální zařízení.

Fort Křelov nabízí jedinečnou atmosféru pro středověké a dobrodružné programy. Díky velkému množství vnitřních prostor má tu výhodu, že se v něm dá zrealizovat atraktivní náhradní indoorový program i v případě špatného počasí, nebo v zimním období - což je velký benefit zejména u firemních akcí pro větší počet účastníků.

Pevnost nabízí pro akce hlavně naprosté soukromí a inspirativní exteriéry a interiéry, ve kterých se skvěle navozuje atmosféra pro teambuildingový program.

Objekt je snadno dostupný po dálniční síti ze všech částí ČR i Slovenska, po sjezdu z dálnice v Křelově jste na pevnosti za 5 minut.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.