Pevnost Fort Křelov
pevnost v kongresové oblasti Olomouce

do 300 osob
Vysoký standard
Olomouc

Vojenská pevnost, která leží na severozápadně od Olomouce v obci Křelov, se začala budovat roku 1850 spolu s dalšími čtyřmi pevnosti. Celý systémový celek opevnění města Olomouc je jedním z nejzachovalejších systému opevnění. Areál pevnosti Fort Křelov je zapsán jako nemovitá kulturní památka České republiky a jeho rozloha činí okolo 60 000 m2.

Prostory jsou vhodné pro teambuildingové programy pro kolektivy do 300 osob. Při realizacích programů využíváme rozsáhlý systém kasemat umístěný ve dvou podzemních patrech pod valy pevnosti. Další aktivity pořádáme na nádvoří, na valech pevnosti, na okolních loukách a v blízkém lesíku. 

  • Muzeum
  • Parkoviště
  • Restaurace
  • Sportovní střelnice
  • Louka
  • Les
Potřebujete více informací?

Doporučené akce v této lokalitě

teambuildingzážitek
Pevnost Boyard
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
Poptat zde tuto akci
teambuildingadrenalin
Jako James Bond
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Prožijete dech beroucí dobrodružství při stylové firemní akci. Projdete výcvikem tajné služby MI6 a své získané dovednosti využijete při záchraně světa.
Poptat zde tuto akci
teambuilding
Galaktická Mise
3-5 hod
30-300
Náročnost střední
Galaktický teambuilding. Cestujte z planety na planetu a překonejte nástrahy, které vás na nich čekají. Staňte se učedníky legendárního Dartha Vadera.
Poptat zde tuto akci
kreativní workshopteambuildingindoorzážitek
Stavba hmyzích hotelů a krmítek
2-5 hod
5-80
Náročnost nižší
Program výroby hmyzích hotelů nabízí propojení týmového rozvoje v reálném prostředí, zlepšení řemeslných dovedností, ekologie a společenské odpovědnosti.
Poptat zde tuto akci
zážitekvečírekindoor
Brain Party
1-2 hod
6 - 250
Náročnost žádná
Vyzkoušejte Brain Party jako krátký teambuildingový program nebo jako doplněk vašeho firemního večírku. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou soutěžní formou.
Poptat zde tuto akci
sportovní akcezážitekteambuildingadrenalin
Airsoftový program
2-4 hod
10-50
Náročnost střední
Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím, nekompromisně střílet a především se budete výborně bavit.
Poptat zde tuto akci
sportovní akcedětský denobchodní setkánízážitek
Dětský den - Family day
3-5 hod
150-1000
Náročnost nízká
Dětský den plný aktivit pro děti i rodiče. Family day s příběhem. Aktivity, kulturní program, technické zajištění, catering a kompletní produkce akce na klíč. Poznejte se se svými kolegy a obchodními partnery neformálním způsobem!
Poptat zde tuto akci
večírekindoorzážitek
Sherlock zachraňuje párty
3-5 hod
50 - 300
Náročnost žádná
Firemní večírek ve stylu příběhů Sherlocka Holmese. Světoznámý detektiv řeší záhadný zločin, ke kterému došlo uprostřed firemní párty.
Poptat zde tuto akci

Více o lokalitě

Ve vnitřní budově pevnosti se nachází rozlehlá restaurace Citadela s vlastní kuchyní, která zajišťuje nejen občerstvení během programů, ale také se v ní pořádají firemní rauty a svatební hostiny. V pevnosti je pochopitelně sociální zařízení.

Fort Křelov nabízí jedinečnou atmosféru pro středověké a dobrodružné programy. Díky velkému množství vnitřních prostor má tu výhodu, že se v něm dá zrealizovat atraktivní náhradní indoorový program i v případě špatného počasí, nebo v zimním období - což je velký benefit zejména u firemních akcí pro větší počet účastníků.

Pevnost nabízí pro akce hlavně naprosté soukromí a inspirativní exteriéry a interiéry, ve kterých se skvěle navozuje atmosféra pro teambuildingový program.

Objekt je snadno dostupný po dálniční síti ze všech částí ČR i Slovenska, po sjezdu z dálnice v Křelově jste na pevnosti za 5 minut.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...