Airsoftový program

Airsoftový program
zažijte autentický pocit vojenského výcviku a týmové bitvy

trvání akce 2-4h
počet osob 10 - 50
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední

Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím, nekompromisně střílet a především se budete výborně bavit. Budete se snažit zasáhnout jak statické cíle v podobě terčů a plechovek, tak pohybující se cíle vašich protihráčů při airsoftové bitvě. Program lze realizovat v téměř jakékoliv lokalitě s přístupem k lesu.

Jak bude program probíhat

V první části programu se seznámíte s používáním zbraní, ochranných pomůcek a střeliva. Následně si vyzkoušíte práci se zbraní při cvičné střelbě na terče. Po osvojení všech dovedností nutných k boji s oběma zbraněmi přijde na řadu druhá část programu – airsoftová bitva.

Výstroj a výzbroj

K dispozici máme dva typy zbraní. Můžete si vybrat mezi manuálními pistolemi určenými pro přesnou střelbu jednotlivými ranami a elektrickými automatickými samopaly schopnými dechberoucí kadence střelby. Mimo zbraní jsou pro všechny účastníky připraveny ochranné brýle, celoobličejové masky, celotělové kombinézy a především dostatečná zásoba kuliček pro střelbu.
Hrací pole bude vytyčeno vytyčovací páskou, lany a kužely. Pro komunikaci a organizaci hry využíváme megafon a vysílačky.
 

Několik variant airsoftového programu

Během programu můžete zažít několik herních scénářů. Můžete krást vlajky druhému týmu, pokoušet se dobýt nepřátelský bunkr nebo jednoduše postřílet druhý tým a přežít. Jedna z nejoblíbenějších her je však variace na slavnou online týmovou hru Counter Strike. Během ní se jeden tým snaží odpálit bombu a druhý tým se mu v tom snaží zabránit. Dle rozsahu nabízíme tyto tři varianty programu:

  • Economy - kratší herní doba, manuální zbraně, jeden herní mód
  • Standard - střední herní doba, automatické zbraně, více herních módů
  • Full - delší herní doba, oba typy zbraní, všechny herní módy

Realizační tým

Můžete se těšit na ostřílené instruktory airsoftu z týmu Z-AGENCY. Kromě koordinace celého programu budou i cenou posilou vašeho týmu během airsoftové bitvy.

Airsoftová fiiremní akce

Airsoftový teambuildingový program

Adrenalinový zážitek
Týmová strategie
Zábava pro všechny
Realizace téměř kdekoliv

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...