Airsoftový program
zažijte autentický pocit vojenského výcviku a týmové bitvy

Týmový akční program plný adrenalinu a dobrodružství. Během programu budete taktizovat, reagovat na plány nepřítele, plazit se houštím, nekompromisně střílet a především se budete výborně bavit.
trvání akce 2-4 hod
počet osob 10-50
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Airsoftový adrenalinový program vás nabije novými zážitky. Budete se snažit zasáhnout jak statické cíle v podobě terčů a plechovek, tak pohybující se cíle vašich protihráčů při airsoftové bitvě. Díky týmové taktice se budete snažit dobýt bunkr a deaktivovat bombu. Program lze realizovat v téměř jakékoliv lokalitě s přístupem k lesu.

Jak bude program probíhat

V první části programu se seznámíte s používáním zbraní, ochranných pomůcek a střeliva. Následně si vyzkoušíte práci se zbraní při cvičné střelbě na terče. Po osvojení všech dovedností nutných k boji s oběma zbraněmi přijde na řadu druhá část programu – airsoftová bitva.

Výstroj a výzbroj

K dispozici máme dva typy zbraní. Můžete si vybrat mezi manuálními pistolemi určenými pro přesnou střelbu jednotlivými ranami a elektrickými automatickými samopaly schopnými dechberoucí kadence střelby. Mimo zbraní jsou pro všechny účastníky připraveny ochranné brýle, celoobličejové masky, celotělové kombinézy a především dostatečná zásoba kuliček pro střelbu.

Hrací pole bude vytyčeno vytyčovací páskou, lany a kužely. Pro komunikaci a organizaci hry využíváme megafon a vysílačky.

Potřebujete více informací?

Několik variant airsoftového programu

Během programu můžete zažít několik herních scénářů. Můžete krást vlajky druhému týmu, pokoušet se dobýt nepřátelský bunkr nebo jednoduše postřílet druhý tým a přežít. Jedna z nejoblíbenějších her je však variace na slavnou online týmovou hru Counter Strike. Během ní se jeden tým snaží odpálit bombu a druhý tým se mu v tom snaží zabránit. Dle rozsahu nabízíme tyto tři varianty programu:

  • Economy - kratší herní doba, manuální zbraně, jeden herní mód

  • Standard - střední herní doba, automatické zbraně, více herních módů

  • Full - delší herní doba, oba typy zbraní, všechny herní módy

Realizační tým

Můžete se těšit na ostřílené instruktory airsoftu z týmu Z-AGENCY. Kromě koordinace celého programu budou i cenou posilou vašeho týmu během airsoftové bitvy.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...