Indiana a Svatý Grál
Teambuildingová
firemní akce s příběhem
Indiana a Svatý Grál
Virtuální teambuilding online
Virtuální teambuilding
home-office nebo online konference
Virtuální teambuilding online
Treasure Hunt
Týmová soutěž
města s GPS tablety
treasure hunt
Čokoládový den
Nejsladší 
firemní akce v ČR!
Čokoládový den
Galaktická mise
Zachraňte Galaxii
Sci-fi teambuilding
Galaktická mise
Pevnost Boyard
Stylový teambuilding
s maximálním zážitkem
Pevnost Boyard

Výběr z nabídky programů

indoorobchodní setkánívirtuální on-line teambuildingfiremní rozvoj
Virtuální konference
1 - 6 hod
neomezeně
Náročnost žádná
On-line konference, kongres nebo seminář z virtuálního studia. Uspořádejte akci pro neomezené množství účastníků z jakéhokoliv místa planety.
indoorteambuildingvirtuální on-line teambuilding
Virtuální úniková hra
1 - 2 hod
6 - 1000
Náročnost žádná
Nová generace mobilních únikových her pro virtuální firemní akce. Virtuální on-line teambuilding pro home-office zaměstnance nebo zábava s kolegy na opačném konci světa.
indoorzážitekvirtuální on-line teambuildingvečírekobchodní setkání
On-line degustace vína pro firmy
1,5 - 2 hod
20 - 1000
Náročnost žádná
Degustace vín z Jižní Moravy přímo ve vašem obývacím pokoji. Firemní on-line degustace pro home-office zaměstnance a obchodní partnery.
firemní rozvojindoorvirtuální on-line teambuilding
Work-life Balance On-line
2 - 2,5 hod
10 - 100
Náročnost žádná
On-line program Work-life Balance se zaměřuje na téma vyváženosti osobního a profesního života vedoucí k dlouhodobé životní spokojenosti. Pomocí různých koučovacích technik zhodnotíte svůj současný stav a naleznete cesty k jeho zlepšení.
indoorzážitekvirtuální on-line teambuilding
On-line Kouzelnický Workshop
1,5 - 2 hod
10 - 40
Náročnost žádná
Virtuální firemní akce, během které se naučíte několik působivých kouzelnických triků. On-line workshop pro home-office zaměstnance na obrazovce počítače.
indoorvirtuální on-line teambuilding
Virtuální Pub Kvíz
0,5 - 1 hod
10 - 1000
Náročnost žádná
Virtuální týmový program inspirovaný oblíbeným hospodským kvízem. On-line firemní akce se zábavnou soutěžní aktivitou.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...

Nejnovější články a aktuality

On-line programy pro virtuální konference
Situace okolo pandemie Covid19 způsobila, že se řada firem dostala do existenčních problémů. Některé oblasti podnikání přes noc téměř přestaly existovat, zejména cestovní průmysl, ubytovací a stravovací služby, nebo služby v oblasti event managementu a teambuildingu. Jednou z mála pozitivních věcí, kterou tato situace způsobila, byl rozvoj a implementace celé řady on-line řešení do firemních procesů.
Více zde
Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma
Nabídka využití systému TerraHunt pro základní a střední školy pro školní rok 2020/2021 zdarma.
Více zde
Dopady koronavirové krize na fungování týmu
Koronavirová krize výrazně dopadla na celou společnost. Pracovní život byl ve většině odvětví utlumen a vedení společností i samotní zaměstnanci se museli přizpůsobovat nečekané situaci.
Více zde

Realizujeme firemní akce a teambuilding

Z-AGENCY s.r.o. se věnuje přípravě a realizaci firemních akcí, klasických i virtuálních teambuildingových programů, únikových her, týmových soutěží a zážitkových akcí.

Teambuilding je originální a intenzivní zážitek vedoucí k rozvoji týmové spolupráce. Slouží ke zlepšení komunikace a prohloubení důvěry mezi zaměstnanci.
 
Vyzkoušejte teambuildingové programy s příběhem jako např. Pevnost Boyard, Sherlock vrací úder, Indiana a Svatý Grál. Tyto programy kombinují outdoor aktivity, teambuilding i zábavu. Účastníky akce čeká maximální zážitek

Využijte sílu programů zaměřených na vzdělávání a firemní rozvoj vedených týmem lektorů a koučů. Nedílnou součástí rozvojových programů jsou reflexe. Případně vám připravíme firemní akci na klíč.

 
Do našeho portfolia patří také GPS programy typu Treasure Hunt, online programy a virtuální escape games.  Využijte těchto moderních low-cost aktivit pro virtuální konference nebo teambuilding pro home-office zaměstnance.

Firemní akce a teambuildingové programy realizujeme přímo. Máme vlastní tým vyškolených instruktorů a lektorů, vlastní pomůcky, materiál, technické zázemí a hlavně vlastní dlouhodobé know-how. Plánování a organizace akcí je naší prací i posláním. Jsme odborníci na firemní akce.

Objevte naše zážitkové programy. Můžete se těšit na kombinaci sportovních, relaxačních a zážitkových aktivit. Navolíte si aktivity podle svých potřeb a priorit. Tento typ programů se hodí zejména jako doplněk firemních školení, kongresů a seminářů, nebo jako outdoorová náplň při setkání obchodních partnerů.

Teambuildingové firemní akce realizujeme na celém území ČR, na Slovensku i v zahraničí. Vyzkoušejte netradiční lokality jako hrad Svojanov, hrad Točník nebo pevnost Fort Křelov. Zažijte vinobraní v Lednickém zámeckém parku, Mikulově nebo Znojmě. Zažijte strhující týmovou soutěž v historických centrech měst jako jsou Praha, Brno, Bratislava nebo Český Krumlov.

Firemní akci připravíme v lokalitě, kterou si sami vyberete, nebo vám vhodnou lokalitu doporučíme. Využijte náš vyhledávač ubytování pro firemní akce a teambuilding.