Indiana a Svatý Grál
Teambuildingová
firemní akce s příběhem
Indiana a Svatý Grál
Virtuální teambuilding online
Virtuální teambuilding
home-office nebo online konference
Virtuální teambuilding online
Treasure Hunt
Týmová soutěž
města s GPS tablety
treasure hunt
Čokoládový den
Nejsladší 
firemní akce v ČR!
Čokoládový den
Galaktická mise
Zachraňte Galaxii
Sci-fi teambuilding
Galaktická mise
Pevnost Boyard
Stylový teambuilding
s maximálním zážitkem
Pevnost Boyard

Výběr z nabídky programů

GPS hrateambuildingobchodní setkánívirtuální on-line teambuilding
Treasure Hunt
1,5-4 hod
4-300
Náročnost nízká
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
teambuildingzážitek
Pevnost Boyard
3-6 hod
15-300
Náročnost střední
Teambuildingový program s legendou realizovaný převážně na hradech či pevnostech. Zažijete břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů, smyslnost kurtizán a hlavně spoustu zábavy.
teambuildingzážitekindoor
Escape Box
1,5 - 2,0 hod
5 - 50
Náročnost žádná
Escape Box je týmová úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
teambuilding
Sherlock vrací úder
3-6 hod
10-300
Náročnost nižší
Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
obchodní setkánízážitekkreativní workshopindoor
Čokoládový den
2-2,5 hod
10-300
Náročnost žádná
Zažijte nejsladší den své kariéry! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Čeká vás výroba vlastních čokoládových pralinek a týmová soutěž.
indoorteambuildingvirtuální on-line teambuilding
Virtuální úniková hra
1 - 2,5 hod
5 - 500
Náročnost žádná
Nová generace mobilních únikových her pro virtuální firemní akce. Virtuální on-line teambuilding pro home-office zaměstnance nebo zábava s kolegy na opačném konci světa.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...

Nejnovější články a aktuality

On-line programy pro virtuální konference
Situace okolo pandemie Covid19 způsobila, že se řada firem dostala do existenčních problémů. Některé oblasti podnikání přes noc téměř přestaly existovat, zejména cestovní průmysl, ubytovací a stravovací služby, nebo služby v oblasti event managementu a teambuildingu. Jednou z mála pozitivních věcí, kterou tato situace způsobila, byl rozvoj a implementace celé řady on-line řešení do firemních procesů.
Více zde
Systém TerraHunt pro základní a střední školy zdarma
Nabídka využití systému TerraHunt pro základní a střední školy pro školní rok 2020/2021 zdarma.
Více zde
Dopady koronavirové krize na fungování týmu
Koronavirová krize výrazně dopadla na celou společnost. Pracovní život byl ve většině odvětví utlumen a vedení společností i samotní zaměstnanci se museli přizpůsobovat nečekané situaci.
Více zde

Realizujeme firemní akce a teambuilding

Z-AGENCY s.r.o. se věnuje přípravě a realizaci firemních akcí, klasických i virtuálních teambuildingových programů, únikových her, týmových soutěží a zážitkových akcí.

Teambuilding je originální a intenzivní zážitek vedoucí k rozvoji týmové spolupráce. Slouží ke zlepšení komunikace a prohloubení důvěry mezi zaměstnanci.
 
Vyzkoušejte teambuildingové programy s příběhem jako např. Pevnost Boyard, Sherlock vrací úder, Indiana a Svatý Grál. Tyto programy kombinují outdoor aktivity, teambuilding i zábavu. Účastníky akce čeká maximální zážitek

Využijte sílu programů zaměřených na vzdělávání a firemní rozvoj vedených týmem lektorů a koučů. Nedílnou součástí rozvojových programů jsou reflexe. Případně vám připravíme firemní akci na klíč.

 
Do našeho portfolia patří také GPS programy typu Treasure Hunt, online programy a virtuální escape games.  Využijte těchto moderních low-cost aktivit pro virtuální konference nebo teambuilding pro home-office zaměstnance.

Firemní akce a teambuildingové programy realizujeme přímo. Máme vlastní tým vyškolených instruktorů a lektorů, vlastní pomůcky, materiál, technické zázemí a hlavně vlastní dlouhodobé know-how. Plánování a organizace akcí je naší prací i posláním. Jsme odborníci na firemní akce.

Objevte naše zážitkové programy. Můžete se těšit na kombinaci sportovních, relaxačních a zážitkových aktivit. Navolíte si aktivity podle svých potřeb a priorit. Tento typ programů se hodí zejména jako doplněk firemních školení, kongresů a seminářů, nebo jako outdoorová náplň při setkání obchodních partnerů.

Teambuildingové firemní akce realizujeme na celém území ČR, na Slovensku i v zahraničí. Vyzkoušejte netradiční lokality jako hrad Svojanov, hrad Točník nebo pevnost Fort Křelov. Zažijte vinobraní v Lednickém zámeckém parku, Mikulově nebo Znojmě. Zažijte strhující týmovou soutěž v historických centrech měst jako jsou Praha, Brno, Bratislava nebo Český Krumlov.

Firemní akci připravíme v lokalitě, kterou si sami vyberete, nebo vám vhodnou lokalitu doporučíme. Využijte náš vyhledávač ubytování pro firemní akce a teambuilding.