Virtuální únikové hry 
týmová akce on-line
On-line únikovka
Teambuildingová
firemní akce s příběhem
Indiana a Svatý Grál
Virtuální zážitková
firemní akce s degustací
On-line degustace vína
Týmové GPS programy
akce v centrech měst
Treasure Hunt
Nejsladší teambuilding
v dějinách firemních akcí
Čokoládový den
On-line konference
YouTube - Teams - Zoom
Virtuální konference
Stylový teambuilding
s maximálním zážitkem
Pevnost Boyard

Výběr z nabídky programů

indoorteambuildingvirtuální on-line teambuilding
Virtuální úniková hra
1 - 2 hod
6 - 1000
Náročnost žádná
Nová generace mobilních únikových her pro virtuální firemní akce. Virtuální on-line teambuilding pro home-office zaměstnance nebo zábava s kolegy na opačném konci světa.
GPS hrateambuildingobchodní setkání
Treasure Hunt
1,5-4 hod
4-300
Náročnost nízká
Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
indoorzážitekvirtuální on-line teambuildingvečírekobchodní setkání
On-line degustace vína pro firmy
1,5 - 2 hod
20 - 1000
Náročnost žádná
Degustace vín z Jižní Moravy přímo ve vašem obývacím pokoji. Firemní on-line degustace pro home-office zaměstnance a obchodní partnery.
zážitekvirtuální on-line teambuildingindoorobchodní setkání
On-line degustace čokolády pro firmy
1,0 - 1,5 hod
15 - 1000
Náročnost žádná
Online degustace těch nejlepších čokolád přímo u vás doma. Firemní on-line akce na obrazovce vašeho počítače.
teambuilding
Indiana a Svatý Grál
3-6 hod
7-300
Náročnost nižší
Indiana a Svatý Grál je teambuildingový outdoorový program pro firmy, který všechny účastníky zavede do světa plného dobrodružství. Dobrodružný teambuilding pro firemní akci s příběhem.
indoorvečírekvirtuální on-line teambuildingzážitek
On-line degustace rumů s čokoládou
1,5 -2,0 hod
20 - 1000
Náročnost žádná
On-line degustační program plný nejlechtivějších gastronomických hříchů. Ponořte se do příchutí exotických rumů a luxusní čokolády. Virtuální program, který se vám dostane hlouběji než jen pod kůži.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...

Nejnovější články a aktuality

Filmové honby za pokladem
Kdo by neznal slavného dobrodruha s kloboukem a bičem Indiana Jonese, který se bezhlavě vrhá za těmi nejpodivnějšími poklady? A co jeho protiklad – profesor Robert Langdon, jenž dokáže z pár symbolů vyčíst největší tajemství lidských dějin? Dobrodružné filmy odhalující poklady a tajemství lákají filmaře i diváky a není tak divu, že je to jeden z nejpopulárnějších filmových žánrů. Ponořte se s námi na chvíli do hlubin příběhů o pokladech.
Více zde
Zážitkový call s obchodními partnery
Před koronavirovou dobou bylo dobrým zvykem zvát významnější obchodní partnery na pracovní obědy, případně pro ně přichystat nějaký zajímavý program, ať už sportovní, nebo kulturní. Poslední rok této praxi učinil přítrž, nicméně obchody běží dál a dobré pracovní vztahy je dobré udržovat i on-line.
Více zde
Cesty za slavnými poklady
Bedny plné zlata, poháry nabízející nesmrtelnost, knihy s tajemnými obsahy. Lidé si vždy vyprávěli o tajemným pokladech, které čekají na ty největší odvážlivce a dobrodruhy. A co vy? Toužíte odhalit tajemství Svatého grálu, nebo se raději zaobíráte polohou bájného Eldorada?
Více zde

Realizujeme firemní akce a teambuilding

Z-AGENCY s.r.o. se věnuje přípravě a realizaci firemních akcí, klasických i virtuálních teambuildingových programů, únikových her, týmových soutěží a zážitkových akcí.

Teambuilding je originální a intenzivní zážitek vedoucí k rozvoji týmové spolupráce. Slouží ke zlepšení komunikace a prohloubení důvěry mezi zaměstnanci.
 
Vyzkoušejte teambuildingové programy s příběhem jako např. Pevnost Boyard, Sherlock vrací úder, Indiana a Svatý Grál. Tyto programy kombinují outdoor aktivity, teambuilding i zábavu. Účastníky akce čeká maximální zážitek

Využijte sílu programů zaměřených na vzdělávání a firemní rozvoj vedených týmem lektorů a koučů. Nedílnou součástí rozvojových programů jsou reflexe. Případně vám připravíme firemní akci na klíč.

 
Do našeho portfolia patří také GPS programy typu Treasure Hunt, online programy a virtuální escape games.  Využijte těchto moderních low-cost aktivit pro virtuální konference nebo teambuilding pro home-office zaměstnance.

Firemní akce a teambuildingové programy realizujeme přímo. Máme vlastní tým vyškolených instruktorů a lektorů, vlastní pomůcky, materiál, technické zázemí a hlavně vlastní dlouhodobé know-how. Plánování a organizace akcí je naší prací i posláním. Jsme odborníci na firemní akce.

Objevte naše zážitkové programy. Můžete se těšit na kombinaci sportovních, relaxačních a zážitkových aktivit. Navolíte si aktivity podle svých potřeb a priorit. Tento typ programů se hodí zejména jako doplněk firemních školení, kongresů a seminářů, nebo jako outdoorová náplň při setkání obchodních partnerů.

Teambuildingové firemní akce realizujeme na celém území ČR, na Slovensku i v zahraničí. Vyzkoušejte netradiční lokality jako hrad Svojanov, hrad Točník nebo pevnost Fort Křelov. Zažijte vinobraní v Lednickém zámeckém parku, Mikulově nebo Znojmě. Zažijte strhující týmovou soutěž v historických centrech měst jako jsou Praha, Brno, Bratislava nebo Český Krumlov.

Firemní akci připravíme v lokalitě, kterou si sami vyberete, nebo vám vhodnou lokalitu doporučíme. Využijte náš vyhledávač ubytování pro firemní akce a teambuilding.