Cesta na Hrad
kreativita a time management

Cesta na Hrad je teambuildingový program rozvíjející kreativitu a strategické myšlení. Princip hry spočívá v tom, že se dva fiktivní poradenské týmy snaží získat co nejlepší volební výsledek pro svého kandidáta na post prezidenta.
trvání akce 3-4 hod
počet osob 15-30
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Během rozvojového programu Cesta na Hrad se z vás na chvíli stanou draví marketingoví experti, pro něž je úspěch nejdůležitější věcí na světě. Vašim úkolem bude uměle vytvářet mediální realitu, která bude ovlivňovat veřejné mínění. Budete vytvářet video spoty, tisková prohlášení a reklamní materiály pro kampaň - prostě vše pro to, aby váš kandidát na prezidentský post zvítězil.

Fiktivní kampaň dvou týmů

Program začíná zpravodajským vstupem, během kterého se účastníci dozví informace o nelítostném předvolebním souboji obou kandidátů, preferencích a zejména o šokujícím incidentu jednoho z nich. Poté jsou rozděleni do dvou týmů, které musí použít veškeré své znalosti a dovednosti k tomu, aby svému kandidátovi vytvořili co nejlepší PR zázemí. Jejich cílem je doslova “dotlačit” svého kandidáta na prezidentský post.

Tvorba strategie a mediálních výstupů

Týmy tvoří strategie, vytvářejí mediální příspěvky, sledují reakce protistrany, reflektují vlastní práci a procesy, sledují výsledky veřejného mínění a neustále soupeří s časem. Týmy takto absolvují několik kol a celý program končí zvolením a inaugurací nového prezidenta. Po této kreativní části programu následuje prostor na diskuzi nebo reflexi vedenou lektorem.

Potřebujete více informací?

Podpora kreativity a prezentačních dovedností

Program se zaměřuje na podporu kreativity, time managementu nebo prezentačních dovedností.

Reflexe vedená lektory

Naši lektoři celou akci koordinují, zastávají funkci veřejného mínění a v neposlední řadě vedou závěrečnou diskuzi, případně reflexi.

Pestré vybavení a rekvizity

Účastníci natáčí své videospoty na tablety, k dispozici mají širokou škálu rekvizit a kostýmů a výtvarného materiálu.

Indoor i outdoor teambuilding

Program doporučujeme realizovat v lokacích se společenskými sály a vhodným zázemím. Rádi vám doporučíme vhodné zařízení. Program je možné realizovat i přímo v prostorách klienta.

 

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...