Challenge Tour
Teambuilding s GPS tablety

Challenge Tour je geolokační hra pro firemní akce. Při programu Challenge Tour se soutěžní týmy pohybují po terénu pomocí GPS tabletů s aplikací TerraHunt po předem připravené trase.
trvání akce 2-3 hod
počet osob 5-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Challenge Tour je geolokační hra pro firemní akce. Tento program využijete zejména tehdy, pokud plánujete firemní event v zajímavém městě nebo přírodním areálu a chcete, aby si účastníci akce dostatečně vychutnali krásy okolí. Pomocí programu Challenge Tour docílíte toho, že se budou týmy soutěžících navigovat pomocí GPS tabletů po přesně dané trase, plnit zajímavé úkoly a odpovídat na soutěžní otázky.

Princip programu Challenge Tour

Při programu Challenge Tour se soutěžní týmy pohybují po terénu pomocí GPS tabletů s aplikací TerraHunt po předem připravené trase. Trasa je tvořena očíslovanými poklady, což jsou místa, na kterých se týmům aktivují na tabletech otázky, které souvisí s daným místem. Úkolem soutěžního týmu je na otázku správně odpovědět, získat co nejvíce bodů a co nejdříve se dostat do cíle.

Systém hry je podobný programům Treasure Hunt nebo Mystery Trail. Rozdíl spočívá v tom, že v případě Challenge Tour týmy navštěvují poklady v přesně daném pořadí. Od začátku hry až do konce vidí na obrazovkách tabletu celou trasu, která je čeká.

Struktura úkolů a otázek

Strukturu pokladů vám připravíme dle dohody. Challenge Tour může být zaměřená na poznání lokality nebo na historické a kulturní památky. To využijete zejména v historických centrech měst, kde můžete program využít namísto prohlídky města s průvodcem.

Pokud máte spíš hravou náladu, pak může být Challenge Tour zaměřena tématicky a můžete si užít Challenge Tour s příběhem. Pro sportovce zase nabízíme možnost vytvoření speciálních „cyklohuntů“ nebo tras přírodním terénem.

Potřebujete více informací?

Nenáročný teambuilding

Délku trasy připravíme přesně podle vašich časových a fyzických možností. Zapůjčíme vám tablety s aplikací TerraHunt a ovládání tabletů i aplikace důkladně všem vysvětlíme. Můžete využít již předem připravené trasy, nebo vám trasu připravíme na míru.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...