Challenge Tour

Challenge Tour
Teambuilding s GPS tablety

trvání akce 2-8h
počet osob 5-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nízká

Challenge Tour je geolokační hra pro firemní akce. Tento program využijete zejména tehdy, pokud plánujete firemní event v zajímavém městě nebo přírodním areálu a chcete, aby si účastníci akce dostatečně vychutnali krásy okolí. Pomocí programu Challenge Tour docílíte toho, že se budou týmy soutěžících navigovat pomocí GPS tabletů po přesně dané trase, plnit zajímavé úkoly a odpovídat na soutěžní otázky.

Princip programu Challenge Tour

Při programu Challenge Tour se soutěžní týmy pohybují po terénu pomocí GPS tabletů s aplikací TerraHunt po předem připravené trase. Trasa je tvořena očíslovanými poklady, což jsou místa, na kterých se týmům aktivují na tabletech otázky, které souvisí s daným místem. Úkolem soutěžního týmu je na otázku správně odpovědět, získat co nejvíce bodů a co nejdříve se dostat do cíle. Systém hry je podobný programům Treasure Hunt nebo Mystery Trail. Rozdíl spočívá v tom, že v případě Challenge Tour týmy navštěvují poklady v přesně daném pořadí. Od začátku hry až do konce vidí na obrazovkách tabletu celou trasu, která je čeká.

Firemní akce na klíč

Ať už plánujete firemní akci ve velkých městech jako Praha, Vídeň, Bratislava, historických skvostech UNESCO jako Český Krumlov, Mikulov, Lednicko-valtický areál, nebo jen v přírodním areálu kolem hotelového resortu, Challenge Tour je tím pravým programem pro firemní akci. Po vzájemné domluvě vám v lokalitě vytvoříme zajímavou trasu, která účastníky provede po lokalitě hravou a zábavnou formou

Struktura úkolů a otázek

Strukturu pokladů vám připravíme dle dohody. Challenge Tour může být zaměřená na poznání lokality nebo na historické a kulturní památky. To využijete zejména v historických centrech měst, kde můžete program využít namísto prohlídky města s průvodcem. Pokud máte spíš hravou náladu, pak může být Challenge Tour zaměřena tématicky na nějaký všeobecně známý a populární příběh (Golem, Po stopách Karla IV., Sherlock Holmes, Akta X). Pro sportovce zase nabízíme možnost vytvoření speciálních „cyklohuntů“ nebo tras přírodním terénem. V tomto případě doporučujeme rozšířit Challenge Tour o outdoorové aktivity.

Nenáročný teambuilding

Délku trasy připravíme přesně podle vašich časových a fyzických možností. Zapůjčíme vám tablety s aplikací TerraHunt a ovládání tabletů i aplikace důkladně všem vysvětlíme. Náš realizační tým instruktorů bude celou dobu v terénu s účastníky akce a bude k dispozici jako technická podpora. Můžete využít již předem připravené trasy, nebo vám trasu připravíme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

GPS hra pro firemní akce

Teambuilding v centrech měst i v přírodě

Akce ve městě i v přírodě
Zajímavé trasy na klíč
Moderní teambuilding
Finančně nenáročný program

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...