Čokoládový den

sladké pokušení pro firmy

Zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí, díky kterému zažijete nejsladší den své kariéry.

Vyzkoušíte si výrobu čokoládových pralinek a dalších čokoládových výtvorů. Čeká vás i soutěž firemních týmů a odneste si domů vlastnoručně vyrobené čokoládové balíčky.

2-2,5 hod
10-300
nízká
vyšší
Čokoládový den
Čokoládový den
Čokoládový den

O akci

Čokoládový den lze využít pro různorodé typy firemních akcí. Jako samostatný zážitkový program se hodí pro firemní teambuilding. Oblíbený je zejména v předvánočním období jako odměna zaměstnancům za celoroční úsilí. Lze ho využít jako zážitkový program pro obchodní partnery. Ve formě lokálního stánku bývá našimi klienty využíván jako součást větších produkcí a večírků, během kterých návštěvníci akce neorganizovaně stánek navštěvují a vytvářejí pralinky dle libosti.

Čokoládový den lze realizovat v libovolných prostorech s přístupem k elektrickému připojení a vodě. Rádi vám najdeme a doporučíme vhodné prostory, ale není problém program uspořádat v kongresovém sále hotelu nebo přímo ve vaší kanceláři.

  • pro malé i velké kolektivy
  • jako teambuilding i pro obchodní partnery
  • splníte si čokoládové sny
Blok 1 - Čokoládová show
V úvodním bloku vás čeká krátká motivační show, během které vyzkoušíme vaši pozornost, postřeh a dozvíte se zajímavosti o historii výroby čokolády. Vysvětlíme vám použití různých druhů čokolády a vonných i chuťových přísad. Potom vás čeká fyzická ukázka výroby čokoládových pralinek.
Blok 2 - Výroba čokoládových pralinek
Rozdělíme vás do týmů, které se přesunou ke stolům s pomůckami a ingrediencemi. V tomto bloku budete moci plně využít svoji kreativitu, fantazii a chuť experimentovat. Budete mít spoustu prostoru pro výrobu vlastních čokoládových výtvorů s různými druhy čokolády a náplní. K dispozici budete mít široké spektrum materiálu, takže kreativní účastníci si přijdou na své. Výsledky své práci si pak zabalíte do dárkových balení a odnesete domů.
Blok 3 - Soutěž firemních čokotýmů
Pokud program absolvují firemní týmy, zařazujeme do Čokoládového dne i týmovou soutěž, která programu přidává další rozměr. Týmy soutěží ve výrobě několika druhů luxusních pralinek, které budou hodnoceny podle vzhledu, chuti, ale i způsobu, kterým tým své pralinek představí veřejnosti. V této části programu zpravidla excelují extrovertní a výřeční členové kolektivu. Pokud to časová dotace programu dovolí, tak si týmy také vyzkouší malování čokoládou, během kterého se pokusí vytvořit čokoládovou verzi firemního loga nebo vytvořit logo svého čoko-týmu.
Blok 4 - Předání certifikátů
Všechny účastníky akce na konec odměníme certifikátem o absolvování programu a pravosti jejich ručně vyrobených pralinek. Délku a zařazení výše uvedených bloků upravíme podle vašich časových možností a preferencí.

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.

Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.