Čokoládový den

Čokoládový den
sladké pokušení pro firmy

trvání akce 2-4h
počet osob 5-100
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nižší až střední

Zažijte nejsladší den své kariéry a prožijte svůj tajný čokoládový sen! Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí. Je možné jej realizovat téměř kdekoliv a pro jakoukoliv příležitost. Od netradiční gurmánské firemní akce přes setkání obchodních partnerů, doplněk firemního školení až po atraktivní program v obchodních prostorách pro návštěvníky či klienty.

Jak Čokoládový den probíhá

V průběhu Čokoládového dne se seznámíte s historií výroby čokolády, vysvětlíme vám použití různých druhů čokolády a vonných i chuťových přísad. Následuje ukázka výroby formiček na pralinky. Poté se účastníci rozdělí do týmů a vyrobí si čokoládovou bonboniéru z různých druhů čokolády (bílá, mléčná, hořká) potřebných na výrobu pralinek a truffles. Každý účastníka akce si vyrobí pár svých pralinek, které si odnese domů. Zároveň týmy soutěží ve výrobě 3 druhů bonbónů, které budou posouzeny a vyhodnoceny dle prezentace, vzhledu a chutě náplně. Slavnostně bude vyhlášen nejlepší „čoko-tým“ a všichni účastníci obdrží certifikát o pravosti jejich ručně vyrobených pralinek. 

Pro koho je Čokoládový den vhodný

Čokoládový den je samostatný indoorový program pro firemní akce, aktivní večírky, případně jako alternativní program v případě nepříznivého počasí. Je vhodný pro kolektivy, které dávají přednost spíše zážitkovému a gurmánskému programu před sportovním.

Kde je možné Čokoládový den realizovat

V prostorách Vaší firmy, příjemné kavárny, hotelovém salónku či místě dle Vašeho přání. Rádi za Vámi přijedeme nebo doporučíme vhodné místo.

Jaká je orientační cena Čokoládového dne a co je v ní obsaženo

Cena se odvíjí od celkového množství účastníků a délky programu. V ceně je zahrnuta příprava, vyškolený čokoládový specialista s pomocným cukrářem, a také veškerý materiál  od zástěr, čepic, rukavic a další příslušenství. Samozřejmostí jsou čokoládové skořápky, čokoládové náplně, různé druhy alkoholu na ochucení a velké množství přísad na ochucení a zdobení. Jako bonus obdržíte fotografie z celé akce. Přesnou cenovou kalkulaci rádi sdělíme na požádání.

Výhradním dodavatelem kvalitní belgické čokolády jsou Čokoládovny Fikar.
 


Čokoládový workshop pro firmy - zážitkový program

Seznámíte se s historií výroby čokolády
Vyrobíte vlastní čokoládové pralinky
Vytvarujete si čokoládové lanýže
Čokoládové výrobky si odnesete domů!

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.

Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...