Čokoládový den

Čokoládový den
sladké pokušení pro firmy

trvání akce 2-3h
počet osob 10-300
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední

Čokoládový den je zážitkový program plný podmanivých vůní a chutí, díky kterému zažijete nejsladší den své kariéry. Na co všechno se můžete těšit? Dozvíte se zajímavé informace ze světa čokolády. Vyzkoušíte si výrobu čokoládových pralinek, lanýžů a dalších čokoládových výtvorů. Čeká vás i soutěž firemních týmů a odneste si domů vlastnoručně vyrobené čokoládové balíčky.

Průběh programu

Čokoládová show

V úvodním bloku vás čeká krátká motivační show, během které instruktoři vyzkouší vaši pozornost, postřeh a seznámí vás s historií výroby čokolády. Vysvětlíme vám použití různých druhů čokolády a vonných i chuťových přísad. Následuje fyzická ukázka výroby čokoládových skořápek a samozřejmě i pralinek samotných.

Výroba čokoládových pralinek

Pak vás rozdělíme do týmů, a každý z nich se přesune ke svému stolu s pomůckami a ingrediencemi na výrobu čokoládových pralinek. V tomto bloku budete moci plně využít svoji kreativitu, fantazii a chuť experimentovat. Budete mít spoustu prostoru pro výrobu vlastních čokoládových výtvorů s různými druhy čokolády, náplní, i designu. K dispozici budete mít opravdu široké spektrum materiálu, takže kreativní účastníci si přijdou na své. Výsledky své práci si pak zabalíte do dárkových balení a odnesete domů.

Soutěž firemních týmů

Pokud program absolvují firemní týmy, zařazujeme do Čokoládového dne i týmovou soutěž, která programu přidává další rozměr. Týmy soutěží ve výrobě několika druhů luxusních pralinek, které budou hodnoceny podle vzhledu, chuti, ale i způsobu, kterým tým své pralinek představí veřejnosti. V této části programu zpravidla excelují extrovertní a výřeční členové kolektivu. Pokud to časová dotace programu dovolí, tak si týmy také vyzkouší malování čokoládou, během kterého se pokusí vytvořit čokoládovou verzi firemního loga nebo vytvořit logo svého čoko-týmu.

Předání certifikátů

Všechny účastníky akce na konec odměníme certifikátem o absolvování programu a pravosti jejich ručně vyrobených pralinek. Délku a zařazení výše uvedených bloků upravíme podle vašich časových možností a preferencí.

Program pro všechny příležitosti

Čokoládový den lze využít, s lehkými úpravami, pro různé typy firemních akcí. Jako samostatný zážitkový program se hodí pro firemní teambuilding. Velmi oblíbený je zejména v předvánočním období jakožto odměna zaměstnancům za celoroční úsilí. Lze ho využít jako zážitkový program pro firemní partnery. Ve formě lokálního stánku bývá našimi klienty využíván jako součást větších produkcí a večírků, během kterých návštěvníci akce neorganizovaně stánek navštěvují a vytvářejí pralinky dle libosti.

V hotelu, kongresovém sále nebo v kanceláři

Čokoládový den je možné realizovat v libovolných prostorech s přístupem k elektrickému připojení a vodě. Rádi vám najdeme a doporučíme vhodné prostory, ale není problém program uspořádat v kongresovém sále hotelu nebo přímo vaší kanceláři.


Čokoládový workshop pro firmy - zážitkový program

Zážitkový workshop s výrobou čokoládových pralinek

Seznámíte se s historií výroby čokolády
Vyrobíte vlastní čokoládové pralinky
Vytvarujete si čokoládové lanýže
Čokoládové výrobky si odnesete domů!

Čokoládový den byl pro náš tým velmi zábavná a kreativní forma teambuildingu. Celý organizační tým byl příjemný a ochotný. Užili jsme si spoustu zábavy a navíc jsme si odnesli i nějaké nové vědomosti. Děkujeme.

Ing. Zuzana Jakšová, Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...