Don Maccarone
legendární párty

Firemní večírek v mafiánském stylu třicátých let. Legendární párty mafiánského kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone. Bujaré veselí, hazardní hry a svůdné ženy.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 50-300
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Uspořádejte stylový večírek s mafiánským příběhem. Legendární párty kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone vtáhne všechny účastníky do víru bujarého veselí, hazardních her a svůdných žen. Můžete se těšit na řadu indoor aktivit, komických výstupů, stylových kostýmů a té pravé párty atmosféry

Don Maccarone vládne pevnou rukou

Don Maccarone je mafiánský boss, který vládne celému podsvětí. V den svých narozenin se rozhodl uspořádat legendární party, na kterou pozval celou svou rozvětvenou rodinu a stoupence. Přítomny jsou jeho panenské dcery Violetta a Christine, stejně tak jeho osobní strážce Mickey Břitva. Don Maccarone je štědrý ke svým stoupencům, nemilosrdný k nepřátelům a na jeho večírcích vždy teče šampaňské proudem. Bude to párty, po které se zatřese země.

Mobilní casino pro všechny - Ruleta, Black Jack a Poker

Můžete se těšit na parádní zábavu. Už při vstupu vás Don Maccarone obdaruje plnými hrstmi dolarů a bude jen na vás, jak s nimi naložíte. Můžete nakoupit lístky do tomboly a nebo zkusít štěstí ve hře. Čeká vás to nejvyhlášenější doupě hazardu, jaké si jen můžete představit. Ruleta, Black Jack a Poker. Bude jen na vás, jestli své jmění rozmnožíte, anebo odejdete jen ve spodním prádle. Ale Don Maccarone je milosrdný a v den jeho narozenin v casinu nikdo neprohrává.

Potřebujete více informací?

Zkouška mafiánských dovedností

Pokud v casinu prohrajete opravdu vše, pořád jsou zde další možnosti, jak si zase kapsy naplnit. Čeká vás několik dalších stanovišt, po jejichž absolvování opět můžete dolary jenom rozhazovat. Zážitkové aktivity můžete absolvovat individuálně, ve dvojicích i v celých skupinách. Nudit se rozhodně nebudete.

Stylový fotokoutek s bublinami

Vaše fotky z fotokoutku bude chtít vidět každý. Na stanovišti fotokoutku vás bude čekat hromada kostýmů, stylových doplňků a bublin s mafiánskými hláškami. Pokud vám předtištěné hlášky nebudou stačit můžete si do prázdných bublin napsat vlastní. Vyfotit se můžete nejen se svými kolegy, ale i s překrásnými dcerami mafiánského bosse a možná i se samotným Donem Maccaronem. Některé fotky si rovnou odnesete vytištěné, všechny ostatní vám pošleme po akci přes úložiště.

Slavnostní finále s tombolou

Při slavnostním finále bude vyhlášena cena pro nejstylovější kostým a proběhne slosování tomboly. Lístky na tombolu si můžete kupovat během celého večera právě za dolary, které získáte za absolvování aktivit nebo vyhrajete v casinu.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...