Don Maccarone

legendární párty

Stylový večírek s mafiánským příběhem. Legendární párty kmotra známého pod přezdívkou Don Maccarone vtáhne všechny účastníky do víru bujarého veselí, hazardních her a svůdných žen.

Můžete se těšit na aktivity, komické výstupy, stylové kostýmy a tu pravou párty atmosféru

3-5 hod
50-300
nízká
střední
Don Maccarone
Don Maccarone
Don Maccarone

O akci

Můžete se těšit na parádní zábavu. Už při vstupu vás Don Maccarone obdaruje plnými hrstmi dolarů a bude jen na vás, jak s nimi naložíte. Můžete nakoupit lístky do tomboly a nebo zkusít štěstí ve hře. Čeká vás to nejvyhlášenější doupě hazardu, jaké si jen můžete představit. Ruleta, Black Jack a Poker.

Bude jen na vás, jestli své jmění rozmnožíte, anebo odejdete jen ve spodním prádle. Ale Don Maccarone je milosrdný a v den jeho narozenin v casinu nikdo neprohrává.

Pokud v casinu prohrajete opravdu vše, pořád jsou zde další možnosti, jak si zase kapsy naplnit. Čeká vás několik dalších stanovišt, po jejichž absolvování opět můžete dolary jenom rozhazovat. Zážitkové aktivity můžete absolvovat individuálně, ve dvojicích i v celých skupinách. Nudit se rozhodně nebudete.
 

  • firemní večírek s příběhem
  • ruleta, black jack, poker
  • mafiánský fotokoutek
Legendární Don Maccarone
Don Maccarone je mafiánský boss, který vládne celému podsvětí. V den svých narozenin se rozhodl uspořádat legendární party, na kterou pozval celou svou rozvětvenou rodinu a stoupence. Přítomny jsou jeho panenské dcery Violetta a Christine, stejně tak jeho osobní strážce Mickey Břitva.

Don Maccarone je štědrý ke svým stoupencům, nemilosrdný k nepřátelům a na jeho večírcích vždy teče šampaňské proudem. Bude to párty, po které se zatřese země.
Stylový fotokoutek s bublinami
Vaše fotky z fotokoutku bude chtít vidět každý. Na stanovišti fotokoutku vás bude čekat hromada kostýmů, stylových doplňků a bublin s mafiánskými hláškami. Pokud vám předtištěné hlášky nebudou stačit můžete si do prázdných bublin napsat vlastní.

Vyfotit se můžete nejen se svými kolegy, ale i s překrásnými dcerami mafiánského bosse a možná i se samotným Donem Maccaronem. Některé fotky si rovnou odnesete vytištěné, všechny ostatní vám pošleme po akci přes úložiště.
Slavnostní finále s tombolou
Při slavnostním finále bude vyhlášena cena pro nejstylovější kostým a proběhne slosování tomboly. Lístky na tombolu si můžete kupovat během celého večera právě za dolary, které získáte za absolvování aktivit nebo vyhrajete v casinu.
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.