Escape Box
Týmová úniková hra pro firemní i soukromé akce

Escape Box je týmová úniková hra pro firemní i soukromé akce. Za hrami Exit Room a Escape Game už nemusíte chodit, Escape Box přijede za vámi. Únikovka pro několik týmů najednou.
trvání akce 1,5 - 2,0 hod
počet osob 5 - 50
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Chcete si zahrát únikovou hru kdekoliv a kdykoliv? Escape Box je vzrušující program plný originálních hádanek, šifer a především skvělé zábavy. Hra přebírá to nejlepší z oblíbených únikových her (escape game, exit room), avšak nabízí mnohem více! Umožňuje samostatné hry až pětičlenných týmů, kdy v daném časovém limitu musí hráči získat peníze z útrob tří zavazadel. Pokud je vás však více, konečně jste se dočkali! Escape Box máme připraven pro soutěž několika týmů v jednom okamžiku. Navíc vše dovezeme až k vám. Vyzvěte tedy firemní kolegy, kamarády nebo účastníky narozeninové oslavy a dokažte, že právě vy jste ti nejlepší!

Escape box jsme hráli na firemním teambuildingu a hezky jsme si to užili. Při objednání jsem měla mírné obavy, že nám bude chybět atmosféra místnosti, jak je při klasické Escape game, ale opak je pravdou. Escape box je uveden do příběhu a při prozkoumávání všech předmětů kufru a postupném rozlušťování indicií si na „chybějící“ místnost ani nevzpomenete. Pokud budete šikovní, můžete se těšit na vítěznou odměnu.

Helena Juránková, CEEC Research s.r.o.

Legenda programu

Vítejte na pravidelné lince přes kanál La Manche. Vaši klidnou plavbu přerušila nečekaná událost. Na lodi právě probíhá zločinecká akce a vaším úkolem je zastavit ji. K dispozici máte jen své kolegy pasažéry, kapitána a tři zamčené cestovní kufry. Vaším úkolem je získat ze zavazadel peníze, které tam ukryl drogový gang. Vzhledem k tomu, že plavba trvá jen hodinu a na břehu v cílové stanici vás čeká nebezpečí, je nutno pracovat velmi rychle. Nemusíme vám říkat, co se stane s těmi, kteří jsou chyceni!

Jak náš Escape Box probíhá

Hra začíná úvodním slovem instruktora v kostýmu kapitána lodi se třemi zamčenými kufry. Po nastínění příběhu a vysvětlení pravidel se spustí časomíra. V tu chvíli začíná boj o čas, kde vás každá promeškaná minuta může přijít draho. V rámci týmů musí členové velmi úzce spolupracovat, aby včas stihli vyřešit veškeré nástrahy a prolomili všechny kódy a zámky. Pokud se jim to podaří, získají sladkou finanční odměnu. V případě zájmu je možnost na závěr zařadit skupinovou reflexi a rozvinout tak sebe a svůj tým v takto rozšířené verzi teambuildingového programu.

Potřebujete více informací?

Rébusy, hádanky a šifry

Escape Box obsahuje desítky rébusů a hádanek ze všech oblastí. Inspirovali jsme se těmi nejlepšími únikovými hrami s cílem zkombinovat všechny zábavné herní principy do jednoho programu. Nikdy tedy nebudete v průběhu programu řešit stejný typ úkolu dvakrát.

Mobilní úniková hra pro firemní i soukromé akce

Escape Box je skvělou teambuildingovou alternativou k únikovým místnostem. Na své si přijdou jak vášniví hráči únikových her, tak úplní nováčci. Výhodou je možnost zabavit v jednu chvíli až 50 osob v několika družstvech a soutěžit v jednom okamžiku proti sobě. Program také funguje dobře ve verzi pro jeden samostatný tým. Další výhodou je možnost realizace na libovolném místě. Escape Box se proto může konat na firemním meetingu, vánočním večírku, oslavě narozenin nebo přímo v kanceláři po pracovní době. Realizace probíhá v českém nebo anglickém jazyce. V případě, že byste chtěli program využít jako dárek pro někoho blízkého, rádi vám připravíme dárkový voucher.

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...