Escape Box

Týmová úniková hra pro firemní akce

Chcete si zahrát únikovou hru kdekoliv a kdykoliv? Escape Box je týmový program plný originálních hádanek, šifer, hlavolamů a především skvělé zábavy, který může hrát až 7 týmů současně.

Vaším úkolem bude získat peníze ze zavazadel narkobarona během plavby přes kanál La Manche.

1,5 - 2,0 hod
5 - 50
nízká
střední
Escape Box
Escape Box

O akci

Hra začíná úvodní motivací instruktora v kostýmu kapitána lodi s několika sety zamčených kufrů. Po sdělení příběhu a vysvětlení pravidel se spustí časomíra. V tu chvíli začíná boj o čas, kde vás každá promeškaná minuta může přijít draho.

V rámci týmu musí členové spolupracovat, aby včas stihli vyřešit veškeré nástrahy a prolomili všechny kódy a zámky. Pokud se jim to podaří, získají sladkou finanční odměnu. 

  • únikovka až pro 7 týmů v jeden okamžik
  • program v jakékoliv lokalitě a prostorách
  • v českém nebo anglickém jazyce
Legenda programu

Vítejte na pravidelné lince přes kanál La Manche. Vaši klidnou plavbu přerušila nečekaná událost. Na lodi právě probíhá zločinecká akce a vaším úkolem je zastavit ji. K dispozici máte jen své kolegy pasažéry, kapitána a tři zamčené cestovní kufry. Vaším úkolem je získat ze zavazadel peníze, které tam ukryl drogový gang. Vzhledem k tomu, že plavba trvá jen hodinu a na břehu v cílové stanici vás čeká nebezpečí, je nutno pracovat velmi rychle. Nemusíme vám říkat, co se stane s těmi, kteří jsou chyceni!

Rébusy, hádanky a šifry

Escape Box obsahuje desítky rébusů a hádanek ze všech oblastí. Inspirovali jsme se těmi nejlepšími únikovými hrami s cílem zkombinovat všechny zábavné herní principy do jednoho programu. Nikdy tedy nebudete v průběhu programu řešit stejný typ úkolu dvakrát.

Únikovka na firemní akci

Na své si přijdou jak vášniví hráči únikových her, tak úplní nováčci. Velkou výhodou je možnost zabavit v jednu chvíli až 50 osob v několika týmech a soutěžit v jednom okamžiku proti sobě. Program také funguje dobře ve verzi pro jeden samostatný tým. Další výhodou je možnost realizace na libovolném místě. V případě, že byste chtěli program využít jako dárek pro někoho blízkého, rádi vám připravíme dárkový voucher.

Escape box jsme hráli na firemním teambuildingu a hezky jsme si to užili. Při objednání jsem měla mírné obavy, že nám bude chybět atmosféra místnosti, jak je při klasické Escape game, ale opak je pravdou. Escape box je uveden do příběhu a při prozkoumávání všech předmětů kufru a postupném rozlušťování indicií si na „chybějící“ místnost ani nevzpomenete. Pokud budete šikovní, můžete se těšit na vítěznou odměnu.

Helena Juránková, CEEC Research s.r.o.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.