Indiana a Svatý grál

dobrodružný teambuilding

Vydejte se s námi do světa neohrožených hrdinů, kteří prozkoumávají největší záhady světa.

Překonejte překážky a úkoly, získejte potřebné indície a nalezněte legendární Svatý grál!

3-5 hod
10-300
střední
střední
Indiana a Svatý grál
Indiana a Svatý grál
Indiana a Svatý grál

O akci

Teambuildingový program je inspirovaný příběhy Indiana Jonese, ve kterých dobrodruzi prozkoumávají tajemná místa a snaží se rozluštit záhady a mystéria. Hlavním tématem akce je pátrání po Svatém grálu.

Akce je zahájena úvodní motivační scénkou, při které se účastníci dozví hlavní zápletku a jsou rozděleni do týmů. Jednotlivé skupiny symbolizují vědecké univerzitní týmy, které podle starodávné mapy cestují po celém světě.

V jednotlivých zemích (stanovištích s aktivitami) týmy plní netradiční úkoly. Tak získají indície vedoucí k vysněnému Svatému Grálu.

  • teambuildingová akce s příběhem
  • humor, kostýmy a netradiční aktivity
  • týmové pojetí firemní akce
Aktivity pro firemní akci
Týmy během bloku s aktivitami absolvují 4-8 stanovišť, na kterých musí získat indicie. Některé úkoly jsou konstrukčního charakteru, některé jsou logické, některé lehce sportovní a program obsahuje i aktivitu určenou primárně pro pobavení účastníku.

Celá akce je vedena hravou a zábavnou formou, nicméně všechna stanoviště vyžadují práci v týmu. Těšit se můžete na Sochy Moai, Stavbu mosty, Tangramy, Vejce ptáka Ubu a spoustu dalších.
Teambuilding s legendou
Dobrodružná legenda dodává programu neodolatelné kouzlo. Účastníci se s programem lépe ztotožní, protože mají pevně zadaný cíl, ke kterému mají dospět.
Týmová spolupráce
V programu je kladen důraz na týmové pojetí a jednotlivé skupiny nesoutěží primárně proti sobě. Naopak k dosažení konečného cíle je nezbytné, aby spolu ve finální části programu týmy spolupracovaly a sdílely mezi sebou zjištěné informace a indície

Skvěle zajištěný teambuilding, na který bude celá firma určitě dlouho vzpomínat. Profesionálně zajištěná akce od A do Z, skvělá zábava. Z-AGENCY mohu všem vřele doporučit.

Jan Šedek, Trade Marketing Manager, MASPEX Czech, s.r.o.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.