Indiana a Svatý Grál

Indiana a Svatý Grál
dobrodružný teambuilding

trvání akce 3-7h
počet osob 8-160
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední

Indiana a Svatý Grál je dobrodružný teambuildingový program, který je inspirovaný dobrodružnými filmy, ve kterých neohrožení hrdinové prozkoumávají záhady a mystéria. Tématem programu je hledání legendárního Svatého Grálu. Účastníci ztělesňují neohrožené dobrodruhy, kteří během akce plní týmové úkoly. Přestože se jedná o outdoorový program, nemusí se účastníci obávat náročných fyzických aktivit. Týmové úkoly jsou často založeny na logickém principu, nebo se jedné o nenáročné fyzické úkoly, které zvládne každý.

Jak program probíhá

Teambuildingový program Indiana a Svatý Grál je zahájen úvodní motivační scénkou, při které se účastníci dozvědí hlavní zápletku a jsou rozděleni do týmů. Jednotlivé skupiny symbolizují vědecké univerzitní týmy, které podle starodávné mapy cestují po celém světě. V jednotlivých zemích plní netradiční úkoly, aby získaly kýžené indicie vedoucí k vysněnému Svatému Grálu.

Podpora týmové spolupráce

V programu je kladen důraz na týmové pojetí a jednotlivé skupiny nesoutěží primárně proti sobě. Naopak k dosažení vytouženého cíle je nezbytné, aby spolu ve finální části programu spolupracovaly. Jeden za všechny, všichni za jednoho!

Aktivity pro firemní akci

Týmy během bloku s aktivitami absolvují 6-8 stanovišť, na kterých musí získat indicie. Některé úkoly jsou konstrukčního charakteru, některé jsou logické, některé lehce sportovní a program obsahuje i aktivitu určenou primárně pro pobavení účastníku. Celá akce je vedena hravou a zábavnou formou, nicméně všechna stanoviště vyžadují práci v týmu.

Nejvhodnější místa pro realizaci programu

Program Indiana a Svatý Grál má tu výhodu, že ho lze realizovat téměř v jakémkoliv prostředí. Pokud chtějí účastníci zažít pravou mysteriózní atmosféru, doporučujeme teambuilding uskutečnit na některém z hradů (hrad Točník, hrad Svojanov) nebo pevností (Fort Křelov). Firemní akci lze však bez problému uskutečnit v prostředí lesů, luk popřípadě zámeckém parku (Lednicko-valtický park).

Indiana a Svatý Grál - dobrodružný teambuilding pro firmy

Indiana a Svatý Grál - stylová firemní akce

Silná legenda a poutavý příběh
Spolupráce mezi týmy
Netradiční a zábavné aktivity
Stylizace a kostýmy

Skvěle zajištěný teambuilding, na který bude celá firma určitě dlouho vzpomínat. Profesionálně zajištěná akce od A do Z, skvělá zábava. Z-AGENCY mohu všem vřele doporučit.

Jan Šedek, Trade Marketing Manager, MASPEX Czech, s.r.o.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...