Jako James Bond
teambuildingová akce plná dobrodružství

Prožijete dech beroucí dobrodružství při stylové firemní akci. Projdete výcvikem tajné služby MI6 a své získané dovednosti využijete při záchraně světa.
trvání akce 3-6 hod
počet osob 15-300
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Během teambuildingového programu Jako James Bond se každý z vás na chvíli stane neohroženým agentem tajné služby. Firemní akce je plná zajímavých aktivit, napětí, humoru, akce a týmové spolupráce. Stanete se opravdovým akčním hrdinou a zachraníte svět deaktivací nukleární bomby!

Z-AGENCY organizovala teambuildingový program Jako James Bond pro náš nový tým. Nejen, že byla celá akce velmi profesionálně zorganizována, ale navíc si instruktoři Z-AGENCY dokázali přirozeně najít cestu k našim srdcím.

Aleš Votoček, Country Sales Manager adidas Baltics SIA

Princip programu

Program je koncipován jako týmová soutěž.  Od začátku až do konce se k vám budeme chovat jako k reálným agentům MI6. To všechny vtáhne do hry a akci si mnohem víc užijete.

Průběh firemní akce

Napřed vás čeká úvodní motivační scénka, kterou navodíme příslušnou atmosféru, vysvětlíme pravidla a rozdělíme vás do jednotlivých týmů. Potom bude následovat blok s aktivitami. Zpravidla realizujeme pět až osm aktivit s ohledem na délku akce, množství účastníků a rozpočet. V závěrečném bloku vás čeká hromadná soutěž, která vrcholí nalezením a deaktivací nukleární bomby

Jaké aktivity vás čekají?

Čekají vás sportovní, konstrukční, intelektuální i adrenalinové úkoly. Přesnou skladbu aktivit ladíme s každým klientem vždy individuálně. Můžete se těšit na airsoft, lanové aktivity, základy sebeobrany, záchranu diamantů ze sejfu narkobarona, sportovní foukačky a spoustu dalších.

Potřebujete více informací?

Kde se dá akce zrealizovat?

Velmi vhodná jsou místa, kde je k dispozici sportovní nebo přírodní areál, popřípadě leží v blízkosti luk a lesů. Některé z prověřených lokalit naleznete níže na mapě. V případě realizace spíše nízkonákladových akcí jsou oblíbená rekreační střediska na Vysočině. Mezi velmi vytěžované lokality také patří Lednický zámecký park a to zejména v období vinobraní.

Stylové dárkové předměty

Akci doporučujeme vyšperkovat stylovými doplňky, jako jsou  trička s logem programu, nebo týmové kšiltovky. 

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...