Jako James Bond

Jako James Bond
akční teambuilding

trvání akce 3-7h
počet osob 15-300
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední

Během teambuildingového programu Jako James Bond se každý z vašich zaměstnanců stane na chvíli agentem 007. Firemní týmy absolvují řadu aktivit odkazující na výcvik tajné služby MI6 a své nové dovednosti využijí při záchraně světa. Jako James Bond je outdoorový program plný napětí, humoru a týmové spolupráce. Staňte se na chvíli opravdovým akčním hrdinou a zachraňte svět deaktivací nukleární bomby!

Princip programu a průběh firemní akce

Program je koncipován jako outdoorová týmová soutěž, která podporuje soupeření mezi skupinami a zároveň spolupráci v rámci jednoho týmu. Po příjezdu účastníků proběhne úvodní motivační blok, při kterém čeká nové agenty úvodní motivační scénka, jsou vysvětlena pravidla, cíle a dojde k rozdělení do skupin. Po úvodní části čeká účastníky blok s aktivitami, jejichž množství přizpůsobíme časové dotaci na program a fyzickým možnostem účastníků. Nejčastěji realizujeme šest až osm aktivit. Po dílčím vyhodnocení následuje hromadná soutěž, která vrcholí nalezením a deaktivací nukleární bomby. Každý tým po celou dobu koordinuje zkušený instruktor, který ho permanentně motivuje a je mu oporou v těžkých chvílích.

Outdoorový program s legendou

Program je stylizovaný, od samého počátku až do konce se budou outdooroví instruktoři k účastníkům chovat jako k reálným agentům MI6. Tento způsob komunikace vtáhne všechny mnohem více do hry a akce tak pro ně bude mnohem zábavnější.

Jaké aktivity vás čekají?

Program na motivy filmů Jamese Bonda je pestrý a vaši zaměstnanci si užijí jak fyzické, intelektuální, tak velmi nestandardní aktivity hodné tajného agenta 007. Zažijete nejen akční moduly jako je slaňování, přemostění či základy paraglidingu, ale účastníci si odnesou i nově nabyté dovednosti jako základy sebeobrany anebo se procvičí v řešení komplikovaných logických úloh, konstrukčních a koordinačních aktivit. Složení aktivit navrhneme dle hlavního účelu firemní akce, zda upřednostníte outdoorové vzdělávání nebo spíše zábavní variantu.

Vhodné lokality pro realizaci firemní akce

Outdoorový program Jako James Bond je možné připravit na celém území České republiky. Velmi vhodné jsou rekreační objekty, které mají k dispozici kromě ubytovacích kapacit a cateringových služeb, také sportovní nebo přírodní areál, popřípadě leží v blízkosti luk a lesů. Můžeme doporučit celou řadu vhodných lokalit jak na Jižní Moravě, na Vysočině i v okolí Prahy.

Číst více

Stylové dárkové předměty

V případě že firemní akci uspořádáte pro své obchodní partnery, nebo jako oslavu firemního výročí doporučujeme účastníky také odměnit stylovými předměty, které jim budou akci připomínat, nebo budou odkazovat na danou tématiku. Stylová trička, kšiltovky, DVD filmové kolekce, popřípadě předměty, které by měl mít ve své výbavě každý agent MI6.

Skrýt Číst více

Firemní teambuilding Jako James Bond

Možnost adrenalinových aktivit
Podpora soutěživosti týmů
Inspirace akčními filmy
Deaktivace nukleární bomby
Variabilita a nezávislost na lokalitě

The Z-AGENCY has organized a two - days teambuilding James Bond program for our new team. As we are a sports company, we appreciated that the program was offering not only very good team-building opportunity, but at the same time a challenge to compete within the team among smaller groups. All the team-members enjoyed these two active days. Especially for those who were new to the team, it was an unique opportunity to meet and learn all colleagues. Not only the team-building event was organized on a very high professional level but at the same time the instructors from the Z-AGENCY found a natural and friendly way how to get close to our hearts.

Aleš Votoček, Country Sales Manager adidas Baltics SIA

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...