Lowcost Treasure Hunt

Cenově dostupná teambuildingová akce

Užijte si s kolegy týmový program, který můžete absolvovat i s velmi omezeným rozpočtem na firemní akci. Treasure Hunt vám zorganizujeme kdykoliv, kdekoliv a bez ohledu na počet účastníků.

Hráči budou hrát na vlastních mobilních zařízeních. Vyberte si z desítek městských a příběhových GPS her

1-3 hod
5-1000
nízká
nízká
Lowcost Treasure Hunt
Lowcost Treasure Hunt
Lowcost Treasure Hunt

O akci

Teambuildingový program Treasure Hunt patří mezi naše bestsellery. Týmy při něm v terénu hledají poklady v rámci městských her, nebo venkovních únikovek v přírodě. Cílem je navštívit co nejvíc pokladů a získat co nejvíc bodů.

Pro firemní akce s omezeným rozpočtem je možná lowcost verze programu.

Lowcost varianta programu

Poklady vybrané hry umístíme do klientem požadované lokality. Hráči budou hrát na vlastních mobilních zařízeních s nainstalovanou aplikací TerraHunt. K vysvětlení principu hry hráči využijí výukové video.

Hru spustíme v požadovaném termínu a čase. Hráči si hru spustí pomocí QR kódu zaslaného několik dnů před termínem realizace. Koordinátor ze strany klienta si hru sám vyhodnotí na základě výsledkové stránky na herním serveru.
  • nízkonákladová firemní akce
  • realizace možná kdekoliv a kdykoliv
  • neomezený počet účastníků
Požadavky na realizaci Lowcost
A jak probíhá Fullservisová varianta?
Do lokality přijede realizační tým instruktorů. Ten připraví tablety, spustí na nich hru a zapůjčí je každé skupině. Instruktoři rozdělí klienty do skupin, osobně jim vysvětlí pravidla hry, ovládání tabletů a aplikace, vyfotí úvodní společnou fotku.
 
V průběhu celé hry jsou instruktoři připraveni vyřešit jakýkoliv problém. V případě špatného počasí máme pro klienty pláštěnky, děštníky a obaly na tablety. 

Po ukončení instruktoři celou hru vyhodnotí, vyhlásí vítězný tým a předají ceny pro vítěze. Klient nemusí vůbec nic řešit, vše řeší a organizuje instruktorský tým.

Je tedy čistě na vašich preferencích, zda je pro vás vhodnější Fullservisová nebo Lowcost varianta programu.
Vyzkoušejte si aplikaci a dema

Stáhněte si aplikaci TerraHunt a zahrejte si demo:
 


 

Hru jsme hráli s plným nasazením. Úkoly máte geniálně vymyšlené. Na konci jsme byli vyčerpaní jednak z nachozených kilometrů, jednak ze zavařených mozkových závitů. Obzvlášť oceňuji možnost realizovat hru kdekoliv s organizací na dálku. Moc děkujeme.

Ing. Bc. Vladimír Vitvar, MBA, jednatel, Agentura Parole s.r.o. 

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.