Mýdlový workshop

Mýdlový workshop
provoněný teambuilding

trvání akce 2-3h
počet osob 5-60
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nižší až střední

U našeho mýdlového workshopu se rozhodně neušpiníte! Dovolte popustit uzdu své fantazii a vyrobte si mýdlo, které bude jedinečné. Poznejte bohatou historii výroby a užití mýdel v průběhu našich dějin poutavou formou. Výroba mýdel je kreativní program, vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vyrobit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.

Jak workshop probíhá?

V první části našeho provoněného programu budete přivítáni a usazeni našimi mýdlovými specialisty. Ti Vás následně provedou bohatou historií mýdla včetně toho, z jakých složek se skládá a jak funguje. Poté se rozmístíte k pracovním stolům a začnete s vlastní tvorbou. Po celou dobu Vám budou asistovat naši vyškolení instruktoři a instruktorky. Rádi Vám předvedou různé techniky a vlastní tipy na výrobu krásných a voňavých mýdel. To, jak bude výsledek vypadat je však čistě ve Vašich rukách! K dispozici budete mít veliké množství barviv, vůní, příměsí, forem a obalového materiálu. Jako základ pro výrobu mýdel jsou mýdlové směsi, které budete mít k dispozici hned v několika typech.

Pro koho je program určen?

Mýdlový workshop je indoorový program. Může sloužit jako doplněk firemního školení, či být realizován samostatně jako originální alternativa “klasického” teambuildingu. Pokud je Váš tým již nasycen akcemi typu Laser game či Exit game, co zkusit tento kreativní zábavný mýdlový workshop? Podpoříte tak kreativitu v týmu a dáte účastníkům možnost odnést si dárky pro své blízké.

Kde jej lze realizovat?

Tento program je nenáročný na prostory. Můžeme jej pro Vás připravit v prostorech Vaší firmy, salonku Vámi vybrané restaurace nebo hotelové konferenční místnosti. K realizaci je nutná pouze elektřina.

Jaká je cena?

Vyrobit si vlastní originální mýdlo můžete v malých týmech, stejně jako celá firma. Dle počtu osob se odvíjí cena programu. V té je zahrnut materiál v podobně mýdlových směsí, vyškolený a ochotný personál, příslušenství pro obarvení, ovonění či nazdobení Vašich výrobků a materiál pro efektní a stylové zabalení. Jako bonus od nás obdržíte fotografie z programu. Přesnou cenovou kalkulaci Vám po vyplnění poptávkového formuláře rádi zašleme.


Výroba mýdla

Zážitkový program pro firmy - Mýdlový Workshop

Rozvoj kreativity
Dárky pro rodinu a přátele
Hmatatelný výsledek práce
Finančně nenáročný teambuilding

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...