Mýdlový workshop

provoněný teambuilding

U našeho mýdlového workshopu se rozhodně neušpiníte! Popusťte uzdu své fantazii a vyrobte si mýdlo, které bude jedinečné.

Poznejte bohatou historii výroby a užití mýdel v průběhu dějin poutavou formou

2-2,5 hod
5-60
nízká
nižší
Mýdlový workshop
Mýdlový workshop
Mýdlový workshop

O akci

Mýdlový workshop je poklidný indoorový program. Pokud nemáte čas nebo energii na akčnější teambuilding, je to program právě pro vás. Oblíbený je také jako doplněk firemních školení nebo vánočních večírků.

Podpoříte kreativitu v týmu a dáte účastníkům možnost odnést si dárky pro své blízké.

Tento program je nenáročný na prostory. Můžeme ho připravit  přímo v prostorách vaší firmy, salonku vybrané restaurace nebo hotelové konferenční místnosti. K realizaci je nutná pouze elektřina.
 

  • netradiční týmová aktivita formou workshopu
  • program pro dospělé i děti
  • pohodový indoor program
Blok 1 - Mýdlová show
Během úvodního bloku vás naši lektoři provedou bohatou historií mýdla včetně toho, z jakých složek se skládá a jak funguje. Součástí povídání budou i kvízové otázky pro účastníky. Následně vám lektor ukáže, jaký je princip výroby mýdel.
Blok 2 - Výroba vlastních mýdel
V dalším bloku vás rozdělíme do týmů a rozmístíte se k pracovním stolům, kde začnete s vlastní tvorbou. K dispozici budete mít veliké množství barviv, vůní, příměsí, forem a obalového materiálu.

Budete mít prostor si vyrobit vlastní mýdla užitím předvedených technik či vymyšlením svých, zcela nových. Po celou dobu vám budou asistovat naši lektoři
Blok 3 - Týmová soutěž
Mimo vyrábění vlastních mýdel bude mít každý tým za úkol vyrobit jedno společné mýdlo, které předvedou ostatním. Program vyvrcholí krátkou prezentací společných výrobků každého z týmů, z nichž ten nejlepší bude vyhlášen a ohodnocen.

Na závěr budou mít účastníci čas si svoje výrobky do připravených dárkových balení.
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.