Mýdlový workshop
provoněný teambuilding

Výroba mýdel je kreativní program vhodný pro mnoho příležitostí. Vaši zaměstnanci, jejich rodiny či obchodní partneři jistě ocení možnost vytvořit si a odnést na památku vlastnoručně vyrobená přírodní mýdla.
trvání akce 2-2,5 hod
počet osob 5-60
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nižší
Potřebujete více informací?

O akci

U našeho mýdlového workshopu se rozhodně neušpiníte! Popusťte uzdu své fantazii a vyrobte si mýdlo, které bude jedinečné. Poznejte bohatou historii výroby a užití mýdel v průběhu dějin poutavou formou

Jednotlivé bloky programu

Mýdlová show

Během úvodního bloku vás naši lektoři provedou bohatou historií mýdla včetně toho, z jakých složek se skládá a jak funguje. Součástí povídání budou i kvízové otázky pro účastníky. Následně vám lektor ukáže, jaký je princip výroby mýdel.

Výroba vlastních mýdel

V dalším bloku vás rozdělíme do týmů a rozmístíte se k pracovním stolům, kde začnete s vlastní tvorbou. K dispozici budete mít veliké množství barviv, vůní, příměsí, forem a obalového materiálu. Budete mít prostor si vyrobit vlastní mýdla užitím předvedených technik či vymyšlením svých, zcela nových. Po celou dobu vám budou asistovat naši lektoři

Týmová soutěž

Mimo vyrábění vlastních mýdel bude mít každý tým za úkol vyrobit jedno společné mýdlo, které předvedou ostatním. Program vyvrcholí krátkou prezentací společných výrobků každého z týmů, z nichž ten nejlepší bude vyhlášen a ohodnocen. Na závěr budou mít účastníci čas si svoje výrobky do připravených dárkových balení.

Potřebujete více informací?

Pro koho je program určen?

Mýdlový workshop je poklidný indoorový program. Pokud nemáte čas nebo energii na akčnější teambuilding, je to program právě pro vás. Oblíbený je také jako doplněk firemních školení nebo vánočních večírků. Podpoříte kreativitu v týmu a dáte účastníkům možnost odnést si dárky pro své blízké.

Kde jej lze realizovat?

Tento program je nenáročný na prostory. Můžeme ho připravit  přímo v prostorách vaší firmy, salonku vybrané restaurace nebo hotelové konferenční místnosti. K realizaci je nutná pouze elektřina.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...