Mystery Trail

Mystery Trail
geolokační hra pro firemní akce

trvání akce 2-8h
počet osob 5-200
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední

Mystery Trail je geolokační program pro firemní akce, při kterém se týmy pohybují v terénu pomocí GPS tabletů a mapové aplikace TerraHunt. Jedná se o program vzdáleně podobný hře Treasure Hunt, avšak s drobnými rozdíly, které spočívají zejména v systému zobrazování a navštěvování jednotlivých pokladů.

Průběh teambuildingového programu

Jak teambuilding s programem Mystery Trail probíhá? Potkáte se s naším instruktorským týmem, který vám vysvětlí princip a pravidla hry. Pak vás rozdělí do týmů a zapůjčí tablety se spuštěnou hrou Mystery Trail. Než vás vypustí do terénu, tak vám vysvětlí ovládání tabletů i aplikace. Během hry budou instruktoři plně k dispozici jako technická podpora. Po ukončení programu hru vyhodnotí a odmění vítězný tým. Nemusíte se prostě o nic starat, náš realizační tým se o všechno postará za vás.

Princip programu Mystery Trail

Buď vám připravíme hru na míru, nebo můžete využít některou z již vytvořených Mystery Trailů v konkrétních lokalitách. Hra spočívá v tom, že se týmy pohybují po terénu a odpovídají na otázky (nebo plní úkoly) na místech, na která je budou navigovat GPS tablety. Program má vždy předem danou trasu, během které půjdete z bodu A do budu B. Nicméně na obrazovce tabletu uvidíte vždy jen jeden poklad a až po jeho absolvování se vám zobrazí další. V případě, že odpovíte správně, posouváte se na další hlavní bod. V případě, že odpovíte špatně, může vás tablet odklonit na bod penalizační a teprve po jeho absolvování vás aplikace vrátí na původní trasu.

Firemní akce s programem Mystery Trail

Mystery Trail může mít celou řadu podob. Můžete ho absolvovat v centrech velkých měst (Brno, Praha, Bratislava, Český Krumlov, Mikulov a další), kdy vás bude provádět bod za bodem nejkrásnějšími místy historických center. Můžete absolvovat Mystery Trail s příběhem, kdy budou všechny otázky a úkoly protkány jednou tématickou linkou (tajemství a mystéria, dobrodružství, historická nebo superhrdinská témata). Nebo také můžete prožít Mystery Trail, při kterém se budete pohybovat divokým terénem nespoutané přírody a absolvovat zajímavé outdoorové aktivity. Co se týká časové náročnosti, můžete si Mystery Trail užít jako krátkou dvouhodinovou akci, ale také jako sportovně laděnou celodenní soutěž.

Mystery Trail a outdoorové aktivity

Pokud budete chtít Mystery Trail realizovat v náročnějších terénních podmínkách (například více hodinová akce v lesích, lukách, turistických značkách i divokém terénu), doporučujeme program rozšířit o fyzické outdoor aktivity. Možnosti outdoor aktivit vám rádi nabídneme, neváhejte nás kontaktovat.

Teambuilding s programem Mystery Trail

Firemní akce s GPS tablety

GPS program s příběhem
Využití moderních technologiií
Teambuilding pro všechny generace
Fullservis firemní akce

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...