Mystery Trail
geolokační hra pro firemní akce

Mystery Trail je geolokační program pro firemní akce, při kterém týmy pomocí GPS tabletů procházejí předem připravenou trasu, odpovídají na otázky, plní úkoly a výzvy. Moderní týmová soutěž.
trvání akce 2-5 hod
počet osob 5-80
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Mystery Trail je vzrušující týmová soutěž s tablety a mapovou aplikací. Princip hry je podobný programu Treasure Hunt, avšak s drobnými rozdíly, které spočívají zejména v systému zobrazování a pořadí navštěvování jednotlivých pokladů. Můžete se těšit na předem připravenou trasu, která vás provede těmi nejkrásnějšími místy vybrané lokality.

Průběh teambuildingového programu

Napřed se potkáte s naším instruktorským týmem, který vám vysvětlí princip a pravidla hry. Pak vás rozdělíme do týmů a zapůjčíme tablety se spuštěnou hrou Mystery Trail. Než vás vyšleme do terénu, tak vám důkladně vysvětlíme ovládání tabletů i aplikace. Během hry budou naši instruktoři plně k dispozici jako technická podpora. Na konci hru vyhodnotíme a odměníme vítězný tým. O všechno se postaráme.

Princip programu Mystery Trail

Hra spočívá v tom, že se týmy pohybují po terénu a odpovídají na otázky (nebo plní úkoly) na místech, na která je budou navigovat GPS tablety. Program má vždy předem danou trasu, během které půjdete z bodu A do budu B. Nicméně na obrazovce tabletu uvidíte vždy jen jeden poklad a až po jeho absolvování se vám zobrazí další. V případě, že odpovíte správně, posouváte se na další hlavní bod. V případě, že odpovíte špatně, může vás tablet odklonit na bod penalizační a teprve po jeho absolvování vás aplikace vrátí na původní trasu. Buď vám připravíme hru na míru, nebo můžete využít některou z již vytvořených Mystery Trailů v konkrétních lokalitách.

Potřebujete více informací?

Varianty programu

Mystery Trail může mít celou řadu podob. Můžete ho absolvovat v centrech velkých měst, kdy vás bude provádět bod za bodem nejkrásnějšími místy historických center. Můžete absolvovat Mystery Trail s příběhem, kdy budou všechny otázky a úkoly protkány jednou tématickou linkou (tajemství a mystéria, dobrodružství, historická nebo superhrdinská témata). Nebo také můžete prožít Mystery Trail, při kterém se budete pohybovat divokým terénem nespoutané přírody a absolvovat zajímavé outdoorové aktivity. Co se týká časové náročnosti, můžete si Mystery Trail užít jako krátkou dvouhodinovou akci, ale také jako sportovně laděnou celodenní soutěž.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...