Mystery Trail
GPS nebo virtuální hra pro firemní akce

Mystery Trail je GPS nebo virtuální program pro firemní akce, při kterém týmy pomocí tabletů procházejí předem připravenou trasu, odpovídají na otázky, plní úkoly a výzvy.
trvání akce 2-5 hod
počet osob 5-80
fyzická náročnost střední
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Mystery Trail je vzrušující týmová soutěž s tablety a mapovou aplikací. Princip hry je podobný programu Treasure Hunt, avšak s drobnými rozdíly, které spočívají zejména v systému zobrazování a pořadí navštěvování jednotlivých pokladů. Můžete se těšit na předem připravenou trasu, která vás provede těmi nejkrásnějšími místy vybrané lokality. Program je také možné realizovat v indoor módu jako virtuální teambuilding pro home-office zaměstnance.

Průběh teambuildingového programu

Napřed se potkáte s naším instruktorským týmem, který vám vysvětlí princip a pravidla hry. Pak vás rozdělíme do týmů a zapůjčíme tablety se spuštěnou hrou Mystery Trail. Než vás vyšleme do terénu, tak vám důkladně vysvětlíme ovládání tabletů i aplikace. Během hry budou naši instruktoři plně k dispozici jako technická podpora. Na konci hru vyhodnotíme a odměníme vítězný tým. O všechno se postaráme.

Princip programu Mystery Trail

Hra spočívá v tom, že se týmy pohybují po terénu a odpovídají na otázky (nebo plní úkoly) na místech, na která je budou navigovat GPS tablety. Program má vždy předem danou trasu, během které půjdete z bodu A do budu B. Nicméně na obrazovce tabletu uvidíte vždy jen jeden poklad a až po jeho absolvování se vám zobrazí další. V případě, že odpovíte správně, posouváte se na další hlavní bod. V případě, že odpovíte špatně, může vás tablet odklonit na bod penalizační a teprve po jeho absolvování vás aplikace vrátí na původní trasu. Připravíme hru na míru, nebo můžete využít některou z již vytvořených Mystery Trailů v konkrétních lokalitách, nebo si můžete zahrát virtuální verzi.

Potřebujete více informací?

Varianty programu

Mystery Trail může mít celou řadu podob. Můžete ho absolvovat v centrech velkých měst, kdy vás bude provádět bod za bodem nejkrásnějšími místy historických center. Můžete absolvovat Mystery Trail s příběhem, kdy budou všechny otázky a úkoly protkány jednou tématickou linkou (tajemství a mystéria, dobrodružství, historická nebo superhrdinská témata). Nebo také můžete prožít Mystery Trail, při kterém se budete pohybovat divokým terénem nespoutané přírody a absolvovat zajímavé outdoorové aktivity. Co se týká časové náročnosti, můžete si Mystery Trail užít jako krátkou dvouhodinovou akci, ale také jako sportovně laděnou celodenní soutěž.

Virtuální on-line teambuilding

V případě virtuální verze programu, mohou hráči absolvovat společnou aktivitu, přestože se fyzicky nachází každý někde jinde. Takovou on-line firemní akci lze realizovat dvěma způsoby:

  • Individuální soutěž - každý z účastníků akce hraje sám za sebe. Každý si jednoduše do mobilu nainstaluje aplikaci TerraHunt, naskenuje QR kód a spustí hru.

  • Virtuální týmový program -  účastníci akce vytvoří týmy stejně jako při outdoor verzi programu. Jeden z hráčů si nainstaluje aplikaci TerraHunt, jejíž obrazovky streamuje ostatním pomocí aplikace ZoomMicrosoft Teams nebo jiné. Všichní z týmu tak vidí stejné obrazovky a komunikují spolu stejně, jako kdyby hráli hru v terénu. Jedná se o virtuální, ale současně týmovou verzi programu Mystery Trail.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...