Oktoberfest párty

pivo, jídlo a krásné ženy

Svérázný program pro váš večírek nebo setkání obchodních partnerů. Užijete si pohodovou atmosféru veleznámého festivalu piva, jídla a zábavy.

Můžete se těšit na stylové aktivity, vyfoťíte se s přáteli ve fotokoutku a nechtáte se roztančit harmonikářem. Nudit se určitě nebudete.

4 hod
50 - 500
nízká
střední
Oktoberfest párty
Oktoberfest párty
Oktoberfest párty

O akci

Tento program je hlavně o radosti ze života a vás čeká ta pravá Oktoberfest atmosféra jako z Mnichova. Těšit se můžete na krásné ženy oblečené v autentických bavorských krojích a zrzavý mok poteče proudem. Pivo bude k mání jak jinak než v tuplácích. To vše bude dokreslovat harmonikář s plejádou známých hitů ke zpěvu, tanci i poslechu. 

Pro aktivní účastníky Oktoberfestu bude nachystáno několik zábavných klasických i méně obvyklých her. Svoji mušku si budete moci vyzkoušet při týmové pivní hře beer pong nebo střílením foukačkami na tematické pivní terče.

Zvídaví návštěvníci rádi otestují svoje vědomosti v pivním kvízu v naší aplikaci na přichystaných tabletech. Všechny ostatní potom dozajista potěší šipky a fotbálek. 
 

  • pohodová atmosféra
  • neformální program
  • smyslné hostesky
S fotkou v obálce na památku
Kdo by nechtěl využít přítomnost půvabných žen a dobré nálady k zvěčnění tohoto zážitku na fotce? K mání bude stylové pozadí, široká paleta doplňků a bublin s texty ve stylu Oktoberfestu a samozřejmě profesionální fotograf.

Krátce po vyfocení pak každý zájemce obdrží památku ve formě fotky
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.