Oktoberfest párty

Oktoberfest párty
pivo, jídlo a krásné ženy

trvání akce 4 hod
počet osob 50 - 500
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední

Zažijte nefalšovanou Oktoberfest párty! Zahrajte si rozmanité pivní hry, nebo se vyfoťte s našimi stylově oděnými instruktorkami! Na závěr se nechte roztančit harmonikářem a držíc orosený tuplák výborného piva zpívejte až do rána.

Na tomto večírku se určitě nebudete nudit a užijete si pohodovou atmosféru veleznámého Mnichovského festivalu piva, jídla a zábavy.

Atmosféra jako z Mnichova 

Připravíme pro vás pravou Oktoberfest náladu. Těšit se můžete na krásné ženy oblečené v autentických bavorských krojích a zrzavý mok poteče proudem. Pivo bude k mání jak jinak než v tuplácích. To vše bude dokreslovat harmonikář s plejádou známých hitů ke zpěvu, tanci i poslechu. 
 

Sestřel si pivo 

Pro aktivní účastníky Oktoberfestu bude nachystáno několik zábavných klasických i méně obvyklých her. Svoji mušku si budete moci vyzkoušet při týmové pivní hře beer pong nebo střílením foukačkami na tematické pivní terče.

Zvídaví návštěvníci rádi otestují svoje vědomosti v pivním kvízu v naší aplikaci na přichystaných tabletech. Všechny ostatní potom dozajista potěší šipky a fotbálek. 
 

S fotkou v obálce na památku 

Kdo by nechtěl využít přítomnost půvabných žen a dobré nálady k zvěčnění tohoto zážitku na fotce? K mání bude stylové pozadí, široká paleta doplňků a bublin s texty ve stylu Oktoberfestu a samozřejmě profesionální fotograf.

Krátce po vyfocení pak každý zájemce obdrží památku ve formě fotky. 

Firemní večírek

Firemní akce Octoberfest

Pivní hry
Stylový fotokoutek
Kásné dívky
Atmosféra Octoberfestu

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...