Oktoberfest párty
pivo, jídlo a krásné ženy

Zažijte nefalšovanou Oktoberfest párty! Zahrajte si rozmanité pivní hry, nebo se vyfoťte s našimi stylově oděnými instruktorkami! Zážitek jako žádný jiný!
trvání akce 4 hod
počet osob 50 - 500
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Svérázný a rozjásaný program pro váš večírek nebo setkání obchodních partnerů. Užijete si pohodovou atmosféru veleznámého Mnichovského festivalu piva, jídla a zábavy.

Můžete se těšit na stylové aktivity, vyfoťíte se s přáteli ve fotokoutku a nechtáte se roztančit harmonikářem. Držíc orosený tuplák výborného piva budete zpívat až do samého rána. Nudit se určitě nebudete.

Atmosféra jako z Mnichova 

Čeká vás ta pravá Oktoberfest nálada. Těšit se můžete na krásné ženy oblečené v autentických bavorských krojích a zrzavý mok poteče proudem. Pivo bude k mání jak jinak než v tuplácích. To vše bude dokreslovat harmonikář s plejádou známých hitů ke zpěvu, tanci i poslechu. 

Potřebujete více informací?

Sestřel si pivo 

Pro aktivní účastníky Oktoberfestu bude nachystáno několik zábavných klasických i méně obvyklých her. Svoji mušku si budete moci vyzkoušet při týmové pivní hře beer pong nebo střílením foukačkami na tematické pivní terče.

Zvídaví návštěvníci rádi otestují svoje vědomosti v pivním kvízu v naší aplikaci na přichystaných tabletech. Všechny ostatní potom dozajista potěší šipky a fotbálek. 

S fotkou v obálce na památku 

Kdo by nechtěl využít přítomnost půvabných žen a dobré nálady k zvěčnění tohoto zážitku na fotce? K mání bude stylové pozadí, široká paleta doplňků a bublin s texty ve stylu Oktoberfestu a samozřejmě profesionální fotograf.

Krátce po vyfocení pak každý zájemce obdrží památku ve formě fotky. 

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...