On-line degustace čokolády pro firmy
Zážitkový virtuální program pro milovníky čokoládových delikates

Online degustace těch nejlepších čokolád přímo u vás doma. Firemní on-line akce na obrazovce vašeho počítače.
trvání akce 1,0 - 1,5 hod
počet osob 15 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Firemní on-line degustační program vás provede světem nejlahodnějších čokoládových chutí. Dozvíte se něco o původu kakaového bobu, o historii a zpracování čokolády.

Naučíte se, jak poznat kvalitní čokoládu, v čem spočívá její tajemná síla a přitažlivost, nebo co jsou důležité informace na čokoládových obalech. Dozvíte se, co je čokoládová pralinka, kde vznikla a jaké jsou nejnovější pralinkové trendy.

Věříme, že si nejen pochutnáte a dozvíte se něco nového, ale že podlehnete kouzlu čokolády, která se tak stane vaší vášní

Děkuji za organizaci, vše proběhlo v pořádku, lidem se akce líbila a čokolády rozhodně chutnaly 🙂.

Jan Baník, Česká spořitelna, a. s.

Před akcí

Několik dnů před akcí přijde domů všem účastníkům degustace balík. Ten bude obsahovat vybranou variantu čokoládových tabulek, pralinek a dalších pochutin. Stejně tak vám pošleme odkaz na MS Teams nebo Zoom meeting, popřípadě na privátní YouTube stream (po dohodě jsou možné i další komunikační platformy).

Průběh degustace

V čase degustace si všichni účastníci otevřou své „čokoládové starter packy“ a připojí se ke streamovanému přenosu z našeho virtuálního studia.

Naše degustační cesta začne u kakaového bobu, povede přes ochutnávku vysokoprocentních hořkých čokolád z konkrétních oblastí Afriky nebo Jižní Ameriky. Pak budeme pokračovat k mléčné plantážní čokoládě spárované se sklenkou francouzského šumivého vína, a nakonec až k ručně dělaným čokoládovým pralinkám

On-line degustace není pouze pasivním sledováním streamovaného přenosu. Účastníci akce mohou do programu aktivně zasahovat, pokládat dotazy nebo připomínky jak ústně, tak pomocí chatu. Komunikace je během tohoto on-line programu oboustranná.

Potřebujete více informací?

Varianty balíčků pro degustaci

V tuto chvíli jsou k dispozici dvě varianty starter packů. Skladba čokolád je pro obě degustace stejná, Balíček „Medium“ obsahuje navíc větší gramáž čokoládových pralinek Minach a luxusní šumivé víno, které zvýrazní zážitek z konzumace čokolády.

Basic

Kakaové boby Criollo 10g, Hořká čokoláda 80% - Origin Kumabo 50g, Hořká čokoláda 70% - Origin Equador 50g, Hořká čokoláda 68% - Origin Madagascar 50g, Mléčná čokoláda 31% - Origin Java 50g, Mléčná plantážní čokoláda 47% La laguna 70g, Pralinky Minach 4ks - 4 příchutě 60g.

Medium

Kakaové boby Criollo 10g, Hořká čokoláda 80% - Origin Kumabo 50g, Hořká čokoláda 70% - Origin Equador 50g, Hořká čokoláda 68% - Origin Madagascar 50g, Mléčná čokoláda 31% - Origin Java 50g, Mléčná plantážní čokoláda La laguna 47% 70g, Pralinky Minach 9ks - výběrová bonboniéra 140g, Šumivé víno Cremant de Bourgogne Blanc 0,375l.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...