On-line degustace čokolády pro firmy
Zážitkový virtuální program pro milovníky čokoládových delikates

Online degustace těch nejlepších čokolád přímo u vás doma. Firemní on-line akce na obrazovce vašeho počítače.
trvání akce 1,0 - 1,5 hod
počet osob 15 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Firemní on-line degustační program vás provede světem nejlahodnějších čokoládových chutí. Dozvíte se něco o původu kakaového bobu, o historii a zpracování čokolády.

Naučíte se, jak poznat kvalitní čokoládu, v čem spočívá její tajemná síla a přitažlivost, nebo co jsou důležité informace na čokoládových obalech. Dozvíte se, co je čokoládová pralinka, kde vznikla a jaké jsou nejnovější pralinkové trendy.

Věříme, že si nejen pochutnáte a dozvíte se něco nového, ale že podlehnete kouzlu čokolády, která se tak stane vaší vášní

Před akcí

Několik dnů před akcí přijde domů všem účastníkům degustace balík. Ten bude obsahovat vybranou variantu čokoládových tabulek, pralinek a dalších pochutin. Stejně tak vám pošleme odkaz na MS Teams nebo Zoom meeting, popřípadě na privátní YouTube stream (po dohodě jsou možné i další komunikační platformy).

Průběh degustace

V čase degustace si všichni účastníci otevřou své „čokoládové starter packy“ a připojí se ke streamovanému přenosu z našeho virtuálního studia.

Naše degustační cesta začne u kakaového bobu, povede přes ochutnávku vysokoprocentních hořkých čokolád z konkrétních oblastí Afriky nebo Jižní Ameriky. Pak budeme pokračovat k mléčné plantážní čokoládě spárované se sklenkou francouzského šumivého vína, a nakonec až k ručně dělaným čokoládovým pralinkám

On-line degustace není pouze pasivním sledováním streamovaného přenosu. Účastníci akce mohou do programu aktivně zasahovat, pokládat dotazy nebo připomínky jak ústně, tak pomocí chatu. Komunikace je během tohoto on-line programu oboustranná.

Potřebujete více informací?

Varianty balíčků pro degustaci

V tuto chvíli jsou k dispozici dvě varianty starter packů. Skladba čokolád je pro obě degustace stejná, Balíček „Medium“ obsahuje navíc větší gramáž čokoládových pralinek Minach a luxusní šumivé víno, které zvýrazní zážitek z konzumace čokolády.

Basic

Kakaové boby Criollo 10g, Hořká čokoláda 80% - Origin Kumabo 50g, Hořká čokoláda 70% - Origin Equador 50g, Hořká čokoláda 68% - Origin Madagascar 50g, Mléčná čokoláda 31% - Origin Java 50g, Mléčná plantážní čokoláda 47% La laguna 70g, Pralinky Minach 4ks - 4 příchutě 60g.

Medium

Kakaové boby Criollo 10g, Hořká čokoláda 80% - Origin Kumabo 50g, Hořká čokoláda 70% - Origin Equador 50g, Hořká čokoláda 68% - Origin Madagascar 50g, Mléčná čokoláda 31% - Origin Java 50g, Mléčná plantážní čokoláda La laguna 47% 70g, Pralinky Minach 9ks - výběrová bonboniéra 140g, Šumivé víno Cremant de Bourgogne Blanc 0,375l.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...