On-line degustace vína pro firmy
Degustace vín pro home-office zaměstnance a obchodní partnery

Degustace vín z Jižní Moravy přímo ve vašem obývacím pokoji. Firemní on-line degustace pro home-office zaměstnance a obchodní partnery.
trvání akce 1,5 - 2 hod
počet osob 20 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední až vyšší
Potřebujete více informací?

O akci

Zážitková on-line firemní akce vám nabídne to nejlepší, co je na Jižní Moravě k dispozici. Atmosféru vinného sklepa pošleme k vašim kolegům nebo partnerům pomocí on-line streamovaného přenosu a balíčku výborných jihomoravských vín. Realizace je možná v češtině nebo angličtině.

Před akcí

Jeden až dva týdny před před akcí zašleme účastníkům degustace balík, který bude obsahovat vybranou variantu vín a pochutin (Basic, Medium, Delux), odkaz na privátní YouTube přenos a případně i na společný Zoom nebo MS Teams meeting.

Průběh on-line degustace

V čase degustace se účastníci připojí k přenosu z našeho virtuálního studia a vinného sklepa. Společně s vinařem pak začne degustace vybraného balíčku, prokládaná vyprávěním ze života pod Pálavou.

Účastníci firemní akce mohou vinaři pokládat dotazy prostřednictvím chatu (který je součástí YouTube Streamu), nebo přes Zoom či MS Teams.

Své nově získané vědomosti o vínu si pak mohou všichni ověřit v krátkém vinařském kvízu.

Potřebujete více informací?

Varianty balíčků pro degustaci

Basic

Balík obsahuje sedm 0,2l vzorků výborného moravského vína. Můžete se těšit na Neuburské 2019, Strýcovo rosé 2018, Děvín 2018, Ryzlink rýnský 2019,  Zweigeltrebe klaret 2019,  Beziňon a Cabernet Moravia 2019. 

Medium

Balík obsahuje sedm 0,2l vzorků luxusnějších moravských vín a drobné pochutiny, které by u žádné degustace neměly chybět (oříšky, sušené ovoce). Pochutnáte si na Ryzlink vlašský Valtická, Ryzlink vlašský Ořechová hora, Sauvignon 2019, Chardonnay 2019, Sylvánské zelené 2019, Cabernet Sauvignon 2019 a Dornfelder 2019.

Delux

Pokud chcete účastníky akce ohromit, můžete jim zaslat dárkové balení Delux. To obsahuje sedm 0,2l vzorků těch nejluxusnějších vín z nabídky vinařství, pochutiny k degustaci a dvě sklenky na víno z ručně broušeného křišťálu Bohemia Crystal v saténem vystlané krabičce.

Při této variantě si vychutnáte Ryzlink rýnský 2018, Ryzlink vlašský Železná, Hibernal, Pálava, Rulandské bílé OAK, Rulandské modré a Merlot.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...