Online degustace vína

akce pro home-office zaměstnance a obchodní partnery
Zážitková online firemní akce vám nabídne to nejlepší, co je na Jižní Moravě k dispozici. Atmosféru vinného sklepa pošleme k vašim kolegům nebo partnerům pomocí online streamovaného přenosu a balíčku výborných jihomoravských vín.
1,5 - 2 hod
20 - 1000
nízká
střední
Online degustace vína
Online degustace vína
Online degustace vína

O akci

Jeden až dva týdny před před akcí zašleme účastníkům degustace balík, který bude obsahovat vybranou variantu vín a pochutin nebo sýrů. Pošleme také odkaz na Zoom nebo MS Teams meeting (další platformy dohodou).


V čase degustace se účastníci připojí k přenosu z našeho virtuálního studia a vinného sklepa. Společně s vinařem pak začne degustace vybraného balíčku, prokládaná vyprávěním ze života pod Pálavou.

Účastníci firemní akce mohou vinaři pokládat dotazy přes Zoom či MS Teams, nebo prostřednictvím chatu. Stejně tak bude probíhat neformální vědomostní soutěž, díky které bude moderátor akce udržovat pozornost účastníků i v pokročilejší fázi degustace.

Pokud si chcete s naším moderátorským tandemem popovídat z očí do očí a chcete degustaci vína na vaši fyzickou firemní akci, objednejte si program Zážitková degustace

  • výborná vína z Jižní Moravy
  • balíčky zasíláme po Česku i celé EU
  • degustační akce pro i pro mezinárodní kolektivy
Balíček BASIC
Balík obsahuje sedm 0,2l vzorků výborného moravského vína. Ryzlink vlašský Černé díly 2021, Strýcovo rosé 2022, Chardonnay 2021, Děvín 2021, Bílý Zweigelt 2021, Cabernet Moravia - červené 2020, Beziňon. 
Přepravní balení.
Balíček MEDIUM
Balík obsahuje sedm 0,2l vzorků luxusnějších moravských vín. Pochutnáte si na Ryzlink vlašský Ořechová hora 2021, Ryzlink vlašský Goldhamer 2021, Sauvignon 2021, Hibernal 2021, Sylvánské zelené 2021, Pálava 2021, Zweigeltrebe - červené 2020.
Přepravní balení.
Balíček EXCLUSIVE
Šest 0,187l vzorků exklusivních moravských vín a šest kusů sýrů přímo z farmy (kravské a kozí polotvrdé sýry).

Balík obsahuje Sauvignon 2020, Sylvánské zelené 2020, Merlot rosé 2020, Pálava 2020, Frankovka rosé 2020, Frankovka 2019.
Dárkové balení.
Rozšíření

Na základě domluvy je možné balíčky rozšířit o další položky. Oblíbené jsou pochutiny k degustaci (sušené ovoce, mandle, slunečnicová semínka), další farmářské výrobky (sýry, paštiky, vinné marmelády) nebo dárkové balení dvou sklenek na víno z ručně broušeného křišťálu Bohemia Crystal v saténem vystlané krabičce.

Program byl skvělý. Moc se mi líbil a podle feedbacku i našim zaměstnancům. Ještě jednou moc děkujeme za organizaci. Budeme se těšit na další spolupráci s Vámi.
 
Silvie Žeravová, SAP Ariba Czech s.r.o.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.