Poklad Janohradu

Lednicko-valtický areál s příběhem

Program vás provede poutavou formou těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu. Během putování zámeckým parkem budete pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu.

Akce kombinuje týmové aktivity, odpočinek v krásné přírodě, procházku parkem s prohlídkou jeho dominant a plavbu na lodích.

3-5 hod
7-100
nižší
střední
Poklad Janohradu
Poklad Janohradu
Poklad Janohradu

O akci

Poklad Janohradu je fyzicky nenáročný zážitkový týmový program, který vás atraktivní formou provede těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu.

Během putování budou účastníci pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu, ve kterém se kromě zlatých cihel nachází také ukradená majetková listina paní z Janohradu.

Program vhodně kombinuje týmové aktivity, relaxaci, záživnou procházku parkem a prohlídku lednických dominant. Vzhledem k tomu, že se akce odehrává na Jižní Moravě, nabízí se spojení s večerní degustací moravských vín.

  • teambuilding v Lednickém zámeckém parku UNESCO
  • prohlídka nejkrásnějších míst a nenáročné aktivity
  • pohodová firemní akce s příběhem
Průběh firemní akce

Po příjezdu k Janovu hradu vás čeká úvodní motivační show, během které se dozvíte legendu příběhu a co vás v průběhu dne bude čekat.

Pak vás rozdělíme do týmů a po slavnostním přípitku vyrazíte na procházku lednickým parkem. S každou skupinu půjde po celou dobu instruktor v roli a kostýmu, čímž podpoří příběh i motivaci účastníků.

V průběhu cesty budete muset vyřešit několik zajímavých týmových úkolů. Po jejich splnění vás čeká odpočinková plavba na lodi od přístaviště k Minaretu a nalezení zlatého pokladu.

Jaké aktivity a úkoly vás čekají

V průběhu putování parkem navštívíte několik stanovišť s konstrukčními, střeleckými a intelektuálními aktivitami, které se vážou k celému příběhu.

Těšit se můžete na Lukostřelbu, Chytání vajec ptáka Ubu, Zvířecí tangramy či Kletbu starodávných schránek.

Pak budete muset společně vyluštit šifru a podle mapy najít ztracený poklad.

Speciality Lednického zámeckého parku

Pokud si chcete návštěvu Lednice užít na maximum, pak máte možnost absolvovat místní "speciality". 

Za návštěvu stojí především velkolepá show s dravými ptáky, která se koná nedaleko zámku.

Další zajímavou atrakcí je jízda na koňských kočárech a samozřejmě prohlídka zámku, zámecké galerie, zahrady a skleníku.

Po akci jsme dělali průzkum mezi kolegy, jak se jim jednotlivé aktivity líbily a Poklad Janohradu vyhrál (dostal o jeden hlas více než naše tradiční ochutnávky pochoutek a alkoholu z našich zemí, což je poměrně náročné překonat 😊), takže moc děkujeme, byli jsme spokojení, všechno šlapalo, program byl moc hezky zasazený do místa, jízda lodičkami super, pláštěnky, pití i tyčinky jsme rádi využili, a zvlášť ještě všichni chválí Janu, která celou dobu zůstávala v roli a dělala nám moc hezkou atmosféru.
Jediné, co bylo některým kolegům líto, bylo že se nedostali na některá ze stanovišť, která vypadala zábavně (především házení vajíček, do kterého se někteří kolegové skutečně ponořili se vší vášní 😊). Příště si určitě vyhradíme více času, abychom se všichni dostali všude.
Jaroslava Turková, Senior Consultant, Assessment Systems International
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.