Poklad Janohradu

Poklad Janohradu
Lednicko-valtický areál s příběhem

trvání akce 3-4h
počet osob 7-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nižší

Poklad Janohradu je nenáročný týmový a zážitkový program, který vás atraktivní formou provede těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu. Během putování budou účastníci pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu. Program vhodně kombinuje týmové aktivity s relaxací, záživnou procházkou parkem a prohlídkou jeho dominant.

Pro koho je program vhodný?

Nechcete absolvovat “klasický teambuilding”, ale přitom byste chtěli, aby účastníci společně zažili zajímavé a aktivní odpoledne? Pak je Poklad Janohradu ta správná volba! Program je vytvořený tak, aby se účastníci primárně bavili a přitom také spolupracovali. Průběh akce je rozdělen do tří hlavních částí. Nejdříve účastníci svých týmech plní zajímavé úkoly a získávají indicie potřebné pro další průběh. Následně si užívají zaslouženého odpočinku při plavbě na lodi a nakonec společně hledají poklad a zaslouženě oslaví úspěch při večerní degustaci moravských vín.

Ideální kombinace příběhu, aktivit a odpočinku

Po příjezdu k Janohradu čeká účastníky úvodní motivace a seznámení s tajemným pánem z Janohradu, který jim nastíní průběh a cíle celého programu. Po úvodním proslovu a rozdělení do detektivních družin si slavnostně připijí na úspěch a vyrazí na trasu parkem. Každou skupinu vede instruktor v roli a kostýmu, čímž podpoří příběh i motivaci účastníků. Během této cesty musí jednotlivé skupiny vyřešit několik týmových úkolů. Po jejich splnění následuje relaxační plavba na lodi k Minaretu, kde celý program končí hledáním zlatého pokladu.

Jaká stanoviště a úkoly vás čekají?

Během první části putování po parku skupiny postupně navštíví několik stanovišť s konstrukčními, střeleckými a intelektuálními aktivitami, které se vážou k celému příběhu. Těšit se můžete na lukostřelbu, chytání vajec ptáka Ubu, zvířecí tangramy či kletbu starodávných schránek. V dalším průběhu programu je nutné vyluštit šifru a podle mapy najít ztracený poklad.

Jaké další možnosti Lednicko-valtický park nabízí?

Za návštěvu stojí show ukázky dravců a ukázky lovu. Velkolepá show s dravými ptáky se koná nedaleko zámku. Díky prostoru mohou dravci kroužit ve velkých výškách a pak se střemhlav na kořist. V parku je soustředěno celkem 36 druhů dravců v počtu asi 80 exemplářů! K pohodlnému posezení slouží prostorná tribuna. Další zajímavou atrakcí pro návštěvníky může být jízda na koňských kočárech a samozřejmě prohlídka zámku, zámecké galerie, zahrady a skleníku. V Lednicko-valtickém areálu realizujeme celou řadu dalších teambuildingových, zážitkových i rozvojových firemních programů.

Firemní akce Poklad Janohradu v Lednicko-valtickém areálu

Firemní teambuilding v Lednici

Nádherné prostředí památky UNESCO
Atraktivní spojení aktivit a odpočinku
Odměna pro všechny - zlatý poklad
Degustace
výborných moravských vín

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...