Poklad Janohradu

Lednicko-valtický areál s příběhem

Program vás provede poutavou formou těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu. Během putování zámeckým parkem budete pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu.

Akce kombinuje týmové aktivity, odpočinek v krásné přírodě, procházku parkem s prohlídkou jeho dominant a plavbu na lodích.

3-5 hod
7-100
nižší
střední
Poklad Janohradu
Poklad Janohradu
Poklad Janohradu

O akci

Poklad Janohradu je fyzicky nenáročný zážitkový týmový program, který vás atraktivní formou provede těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu.

Během putování budou účastníci pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu, ve kterém se kromě zlatých cihel nachází také ukradená majetková listina paní z Janohradu.

Program vhodně kombinuje týmové aktivity, relaxaci, záživnou procházku parkem a prohlídku lednických dominant. Vzhledem k tomu, že se akce odehrává na Jižní Moravě, nabízí se spojení s večerní degustací moravských vín.

  • teambuilding v Lednickém zámeckém parku UNESCO
  • prohlídka nejkrásnějších míst a nenáročné aktivity
  • pohodová firemní akce s příběhem
Průběh firemní akce

Po příjezdu k Janovu hradu vás čeká úvodní motivační show, během které se dozvíte legendu příběhu a co vás v průběhu dne bude čekat.

Pak vás rozdělíme do týmů a po slavnostním přípitku vyrazíte na procházku lednickým parkem. S každou skupinu půjde po celou dobu instruktor v roli a kostýmu, čímž podpoří příběh i motivaci účastníků.

V průběhu cesty budete muset vyřešit několik zajímavých týmových úkolů. Po jejich splnění vás čeká odpočinková plavba na lodi od přístaviště k Minaretu a nalezení zlatého pokladu.

Jaké aktivity a úkoly vás čekají

V průběhu putování parkem navštívíte několik stanovišť s konstrukčními, střeleckými a intelektuálními aktivitami, které se vážou k celému příběhu.

Těšit se můžete na Lukostřelbu, Chytání vajec ptáka Ubu, Zvířecí tangramy či Kletbu starodávných schránek.

Pak budete muset společně vyluštit šifru a podle mapy najít ztracený poklad.

Speciality Lednického zámeckého parku

Pokud si chcete návštěvu Lednice užít na maximum, pak máte možnost absolvovat místní "speciality". 

Za návštěvu stojí především velkolepá show s dravými ptáky, která se koná nedaleko zámku.

Další zajímavou atrakcí je jízda na koňských kočárech a samozřejmě prohlídka zámku, zámecké galerie, zahrady a skleníku.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.