Poklad Janohradu
Lednicko-valtický areál s příběhem

Zážitkový týmový program v Lednickém zámeckém parku. Krásy Lednicko-valtického areálu s aktivitami. Firemní akce v srdci Jižní Moravy.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 7-100
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Poklad Janohradu je program plný radosti a pohody. Provede vás atraktivní formou těmi nejzajímavějšími místy Lednicko-valtického areálu. Během putování zámeckým parkem budete pátrat po stopách vedoucích k tajemnému pokladu. Program vhodně kombinuje týmové aktivity, odpočinek v krásné přírodě, procházku parkem s prohlídkou jeho dominant a plavbu na lodích.

Pro koho je program vhodný?

Nechcete absolvovat “klasický teambuilding”, ale přitom byste rádi zažili zajímavé a aktivní odpoledne? Pak je Poklad Janohradu to, co potřebujete! Program je koncipovaný tak, aby se účastníci hlavně bavili, aktivně si odpočinuli, ale přitom také nenásilně spolupracovali. Vzhledem k tomu, že se akce odehrává na Jižní Moravě, nabízí se spojení s večerní degustací moravských vín.

Průběh firemní akce

Po příjezdu k Janovu hradu vás čeká úvodní motivační show, během které se dozvíte legendu příběhu a co vás v průběhu dne bude čekat. Pak vás rozdělíme do týmů a po slavnostním přípitku vyrazíte na procházku lednickým parkem.

S každou skupinu půjde po celou dobu instruktor v roli a kostýmu, čímž podpoří příběh i motivaci účastníků. V průběhu cesty budete muset vyřešit několik zajímavých týmových úkolů. Po jejich splnění vás čeká odpočinková plavba na lodi od přístaviště k Minaretu a nalezení zlatého pokladu.

Potřebujete více informací?

Jaké aktivity a úkoly vás čekají?

V průběhu putování parkem navštívíte několik stanovišť s konstrukčními, střeleckými a intelektuálními aktivitami, které se vážou k celému příběhu. Těšit se můžete na Lukostřelbu, Chytání vajec ptáka Ubu, Zvířecí tangramy či Kletbu starodávných schránek. Pak budete muset společně vyluštit šifru a podle mapy najít ztracený poklad.

Rozšíření programu

Pokud si chcete návštěvu Lednice užít na maximum, pak máte možnost absolvovat místní "speciality". Za návštěvu stojí především velkolepá show s dravými ptáky, která se koná nedaleko zámku. Další zajímavou atrakcí je jízda na koňských kočárech a samozřejmě prohlídka zámku, zámecké galerie, zahrady a skleníku.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...