Sherlock vrací úder

nejslavnější detektivní akce všech dob

Vydejte se s námi do uliček starého Londýna a pomozte slavnému Sherlocku Holmesovi vyřešit jeho nejtěžší případ. 

Čekají vás kriminalistické případy (aktivity), které prověří vaše mentální schopnosti a možná vás přimějí i k troše toho pohybu.

3-5 hod
10-300
střední
střední
Sherlock vrací úder
Sherlock vrací úder
Sherlock vrací úder

O akci

Sherlock vrací úder je detektivní teambuildingový program inspirovaný příběhy legendárního Sherlocka Holmese. Skupinky účastníků ztělesňují vyšetřovatelské týmy, které navštěvují místa zločinů (stanoviště s aktivitami), řeší případy a překonávají překážky nastražené zákeřným zloduchem Moriartym.

Program obsahuje vyvážené spektrum aktivit a je vhodný pro všechny generace. Čekají vás logické, lehce sportovní i zábavné kriminalistické případy.

V průběhu programu je instruktorský tým oděn do kostýmů, které dokreslují atmosféru Londýna konce 19. století.

  • nejoblíbenější teambuilding s příběhem
  • aktivity speciálně připravené pro tuto akci
  • špičkové instruktorské i herecké výkony
Jak program probíhá

V první části vás čeká motivační scénka slavného Sherlocka Holmese, která všechny vtáhne do dobrodružného příběhu. 

Pak vás rozdělíme na vyšetřovací týmy a přidělíme instruktory v kostýmech konstáblů. Týmy detektivů budou mít za úkol vyšetřit několik kriminalistických případů. Ty jsou symbolizovány stanovišti s aktivitami.

Po absolvování bloku s aktivitami čeká týmy společné grandiózní finále, pře kterém pomohou Sherloku Holmesovi osvobodit uneseného Sira Benedicta.

Stanoviště s detektivními aktivitami

Sherlockův protivník Moriarty připravil pro týmy vyšetřovatelů pestrou skladbu aktivit!

V sídle Lorda Edwarda Smithe dojde k pokusu o replikaci molekuly jedu, v kulisách Londýna budou týmy na koloběžkách transportovat krev ke zraněnému kolegovi.

Vyšetřovatelé otestují své smysly při návštěvě opiového doupěte, a také se pokusí překazit útok nelítostné teroristické organizace. Detektivní týmy se budou rovněž potýkat se záhadnou vraždou a identifikací skutečného pachatele.

Podpora týmového ducha

U řešení všech případů klademe důraz na týmovou spolupráci a komunikaci. Není třeba se obávat náročných sportovních výkonů, na své si přijdou vyšetřovatelé všech generací i fyzických schopností. 

Ještě jednou bych vám rád za celou firmu poděkoval za realizaci skvělého teambuildingu a tím myslím jak tu odpolední část, tak tu večerní. Všem se program velice líbil a já osobně musím přiznat, že jste mě dostali těmi tematickými obleky a hereckými výkony. Pak speciálně bych vyzdvihl herecký výkon samotného Sherlocka, který dodal celému programu opravdu skvělý náboj! A to od člověka, který 5 let tvořil teambuildingy je nějaká pochvala!
Tomáš Petr, Marketing Specialist, ADC Blackfire Entertainment, s.r.o.
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.