Sherlock vrací úder
nejslavnější detektivní akce všech dob

Nejslavnější detektivní příběh na vaší firemní akci. Sherlock Holmes na stopě záhadného zločinu a firemní týmy jako speciální vyšetřovací jednotky. Teambuilding plný dobrodružství a zábavy.
trvání akce 3-6 hod
počet osob 10-300
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Sherlock vrací úder je detektivní teambuildingový program inspirovaný příběhy legendárního Sherlocka Holmese. Tématem programu je pátrání po stopách uneseného Sira Benedikta v nebezpečných uličkách Londýna. Skupinky účastníků představují vyšetřovatelské týmy, které navštěvují místa zločinů, řeší nejrůznější případy a překonávají překážky nastražené zákeřným zloduchem Moriartym. Program obsahuje vyvážené spektrum aktivit a je vhodný pro všechny generace. Čekají vás kriminalistické případy, které prověří vaše mentální schopnosti a možná vás přimějí i k troše toho pohybu.

Jak program probíhá

V první části vás čeká motivační scénka slavného Sherlocka Holmese, která všechny vtáhne do dobrodružného příběhu. Pak vás rozdělíme na vyšetřovací týmy a přidělíme instruktory v kostýmech konstáblů. Týmy detektivů budou mít za úkol vyšetřit několik kriminalistických případů. Ty jsou symbolizovány stanovišti s aktivitami. Po absolvování bloku s aktivitami čeká týmy společné grandiózní finále, pře kterém pomohou Sherloku Holmesovi osvobodit uneseného Sira Benedicta.

Na jaké detektivní případy se můžete těšit

Sherlockův protivník Moriarty připravil pro týmy vyšetřovatelů pestrou skladbu aktivit! V sídle Lorda Edwarda Smithe dojde k pokusu o replikaci molekuly jedu, v kulisách Londýna budou týmy na koloběžkách transportovat krev ke zraněnému kolegovi. Vyšetřovatelé otestují své smysly při návštěvě opiového doupěte, a také se pokusí překazit útok nelítostné teroristické organizace. Detektivní týmy se budou rovněž potýkat se záhadnou vraždou a identifikací skutečného pachatele.

U řešení všech případů klademe důraz na týmovou spolupráci a komunikaci. Není třeba se obávat náročných sportovních výkonů, na své si přijdou vyšetřovatelé všech generací i fyzických schopností. 

Potřebujete více informací?

Realizační tým pro firemní akci

V průběhu programu je instruktorský tým oděn do kostýmů, které dokreslují atmosféru Londýna konce 19. století. Každý člen realizačního týmu má během akce své pevné místo. Program koordinuje zkušený manažer, v roli Sherlocka vystupují herečtí specialisté, skupinky a speciální aktivity vedou důkladně proškolení instruktoři.

Kde program realizovat?

Jednoduše řečeno - kdekoliv! Obecně pro tento typ programů platí, že čím pestřejší možnosti lokalita nabízí, tím pestřejší program zažijete. Ideální je kombinace travnatých ploch, lesa i indoorových prostor. Program lze realizovat v letních i zimních měsících.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...