Sherlock vrací úder

Sherlock vrací úder
nejslavnější detektivní akce všech dob

trvání akce 4-7h
počet osob 15- 300
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední

Sherlock vrací úder je detektivní teambuildingový program inspirovaný příběhy legendárního Sherlocka Holmese. Tématem programu je pátrání po stopách uneseného Sira Benedikta v nebezpečných uličkách Londýna. Skupinky účastníků představují vyšetřovatelské týmy, které navštěvují místa zločinů, řeší nejrůznější případy a překonávají překážky nastražené zákeřným zloduchem Moriartym. Program obsahuje vyvážené spektrum aktivit a je vhodný pro všechny generace. Čekají vás kriminalistické případy, které prověří vaše mentální schopnosti a možná vás přimějí i k troše toho pohybu.

Jak program probíhá

Stylizovaný program se skládá ze tří na sebe navazujících částí. V té první účastníci shlédnou motivační scénku slavného Sherlocka Holmese, která všechny vtáhne do dobrodružného příběhu firemní akce.  Následně dojde k rozdělení na vyšetřovací týmy a přidělení dobově oblečených instruktorů - konstáblů - ke každému z nich. Týmy detektivů budou mít za úkol vyšetřit 6-8 různorodých kriminalistických případů. Ty jsou symbolizovány stanovišti s aktivitami, na kterých se budou jednotlivé skupinky střídat. Závěrečná část bude opět společná. Díky vyřešeným případům a Sherlockově důvtipu se celý program posune do grandiózního finále. Jen tehdy, když všechny vyšetřovací týmy udělají maximum, má geniální detektiv šanci vyřešit svůj nejtěžší případ.

Na jaké detektivní případy se můžete těšit

Sherlockův věčný protivník Moriarty připravil pro týmy vyšetřovatelů opravdu pestrou skladbu aktivit! V sídle Lorda Edwarda Smithe dojde k pokusu o replikaci molekuly jedu, v kulisách Londýna budou účastníci na koloběžkách transportovat krev ke zraněnému kolegovi. Vyšetřovatelé otestují své smysly při návštěvě opiového doupěte, a také se pokusí překazit útok nelítostné teroristické organizace. Detektivní týmy se budou rovněž potýkat se záhadnou vraždou a identifikací skutečného pachatele.
U řešení všech případů klademe důraz na týmovou spolupráci a komunikaci. Není třeba se obávat náročných sportovních výkonů, na své si přijdou vyšetřovatelé všech generací i fyzických schopností. 

Realizační tým pro firemní akci

Sherlock vrací úder je dobrodružný stylizovaný program, ve kterém je celý instruktorský tým oděn do kostýmů, které dokreslují atmosféru Londýna konce 19. století. Každý člen realizačního týmu má během akce své pevné místo, které odpovídá jeho specializaci. Program koordinuje zkušený manažer, v roli Sherlocka vystupují herečtí specialisté, skupinky a speciální aktivity vedou důkladně proškolení instruktoři Z-AGENCY. V případě zájmu může atmosféru firemní akce zaznamenat fotograf nebo kameraman.

Číst více

V jakých lokalitách je možné teambuilding realizovat

Teambuildingový program Sherlock vrací úder realizujeme po celé ČR. Skladbu aktivit vždy přizpůsobíme dispozicím místa, které si pro svou firemní akci vyberete. Obecně pro tento typ programu platí, že čím pestřejší možnosti lokalita nabízí, tím pestřejší program zažijete. Ideální je kombinace travnatých ploch, lesa i indoorových prostor. Milovníkům Jižní Moravy můžeme doporučit Lednicko-valtický areál.  Pro ty, kteří potřebují mít firemní akci ve středu republiky, je k dispozici Konferenční Hotel Luna. Pokud hledáte lokalitu poblíž Prahy, pak je zase Legner Hotel Zvánovice tím pravým místem. Rádi vám doporučíme i další vhodné lokality. Program lze realizovat v letních i zimních měsících.

Skrýt Číst více
Event Sherlock Holmes

Sherlock vrací úder

Firemní akce s detektivní zápletkou
Pestré spektrum kriminalistických případů
Viktoriánská doba i současnost
Zábava, akce a dobrodružství

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...