Stavba hmyzích hotelů

filantropický teambuilding

Díky tomuto kreativnímu programu vytvoříte něco užitečného, hezkého a budete mít dobrý pocit z dobře vykonané práce. 

Výsledkem vašeho snažení budou nádherné hmyzí domky, kterými uděláte radost například dětem ve školkách. 

3-5 hod
10-50
nižší
vyšší
Stavba hmyzích hotelů
Stavba hmyzích hotelů
Stavba hmyzích hotelů

Program je koncipován tak, aby šel úspěšně realizovat během cca 3-4 hodin.  V případě požadavku na delší akci je možné program rozšířit o tvorbu ptačích krmítek (cca 1-2 hodiny). 

Více jak čtyřicet oslovených mateřských škol vyjádřilo zájem o umístění hmyzích domků na svých zahradách. Vaše výtvory tak určitě naleznou uplatnění.

  • filantropický teambuilding
  • podpora kreativity týmu
  • ​hmatatelné výsledky práce

 

Blok 1 - Přípravná část

Účastníci teambuildingu jsou rozdělení do pracovních týmů. Všem účastníkům jsou nejdříve vysvětleny jednotlivé kroky projektu, plány a základní informace potřebné ke správnému používání nářadí, pomůcek a bezpečnosti práce

Blok 2 - Konstrukce stěn

Týmy se přesunou k pracovním stolům a samostatně realizují svoje projekty. Pracovní plány a uspořádání vnitřních příček domečků má každý tým odlišné, hotové výrobky hmyzích hotelů jsou tedy unikátní a nezaměnitelné s jinými. 

Účastníci během konstrukční části pracují například s dřevěnými latěmi, úhelníky, pilkami, pilníky, aku-vrtačkami a dalším, zejména ručním nářadím. Získávají tak často nové zkušenosti s drobnou řemeslnou výrobou. 

Blok 3 - Plnění přírodními materiály

Velmi kreativní část, která spočívá ve plnění hotelů přírodními materiály jako jsou šišky, větvičky, staré děrované cihly, stébla slámy či rákosu.

Blok 4 - Prezentace projektů

Po dokončení všech projektů týmy prezentují výsledky své práce.

Bolo to nieco, co sme doteraz este neskusali a super to vyslo. Kolegovia sa bavili pocas celej akcie, aj pri konecnom predstavovani hotovych domcekov. Bol o ne dokonca velky zaujem a pobrali si ich domov. Ja mozem iba dodat, ze ocenujem super pripravu z Vasej strany: instruktorov (odbornost, jazykove znalosti, priprava stanovisk, priprava materialu). Dakujeme za dalsi pekny zazitok. Ak to bude mozne, urcite sa na Vas obratime aj v buducnosti.

Daniel Dobos, Corporate Training Manager, cargo-partner ČR

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.