Tajemství Moravského krasu

zážitkový program pro firemní akce

Užijte si firemní akci v atraktivní oblasti Moravského krasu, navštivte jeskyně a další přírodní památky. Absolvujte plavbu na lodičkách v jeskyních, propast Macochu, koloběžky, lukostřelbu a další aktivity.

3-5 hod
15-110
nižší
střední
Tajemství Moravského krasu
Tajemství Moravského krasu
Tajemství Moravského krasu

O akci

Atraktivní týmový program se odehrává v nádherné krasové oblasti na Moravě. Pokud si chcete užít pobyt na čerstvém vzduchu v chráněné krajinné oblasti, navštívit monumentální jeskyně a další přírodní památky, absolvovat stylové outdoorové aktivity, pak je Tajemství Moravského krasu programem právě pro vás.

Tajemství Moravského krasu klade důraz na společný zážitek účastníků rozdělený do dvou bloků - návštěvu atraktivních míst a nenáročný program s aktivitami.

Firemní akce je ideální kombinací návštěv nejkrásnějších míst a týmových aktivit v příjemném prostředí chráněné oblasti. Celý den je tak velmi pestrý a záživný pro všechny účastníky.

  • pohodová akce v CHKO Moravském krasu
  • 8 km jízda na koloběžkách Pustým žlebem
  • návštěva Punkevních jeskyní
Punkevní jeskyně a Macocha

Putování začíná zpravidla před hotelem Skalní mlýn. Po krátkém přejezdu turistickým vláčkem se můžete těšit na prohlídku punkevních jeskyní s monumentálními dómy a krápníkovou výzdobou.

Součástí prohlídky jeskynního systému je projížďka na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě.

Dominantou Moravského krasu je propast Macocha, kterou si prohlédnete z horního můstku po výjezdu lanovkou.

Outdoorové aktivity

Po prohlídce propasti se přesunete do Sloupu k atraktivním sportovním aktivitám. Čeká vás střelecká soutěž v lukostřelbě, ze sportovních foukaček, či historických praků.

Aktivity je vždy možné zvolit dle preferencí - někdo upřednostní soutěžní a sportovní aktivity, někdo spíše týmové a logické.

Poté následuje sjezd na koloběžkách zpět ke Skalnímu mlýnu. Trasa vede žlebem lemovaným vápencovými skalami a je dlouhá 8 km.

Ubytování a catering

Pro týmy do 50 osob je vhodný velmi příjemný hotel Stará škola ve Sloupu. Hotel nabízí bowling, kulečník a krásné nové wellness centrum. 

Pro větší týmy je vhodnější hotel Skalní mlýn kousek od Kateřinské jeskyně. Ten má kapacitu 100 osob, velké parkoviště a můžete od něj jet vláčkem přímo k Punkevním jeskyním.

Obě zařízení mají své restaurace a prostory pro školení či semináře.

Pro větší a náročnější firemní týmy je k dispozici wellness hotel Panorama u Blanska s kapacitou až 200 osob, několika salonky a wellness službami.

Akce se nám moc líbila, měli jste to hezky připravené, svůj díl udělala i příroda, když nám přidělila slunečný den. Vydařená akce, naprostá spokojenost! Sjezd ze Sloupu na koloběžkách, Macocha, soutěže, skála, lukostřelba. Hotel Stará škola byl na úrovni, uvítali jsme oddělenou část s možností zahrát si bowling. Stejně tak i strava na hotelu byla vynikající. Perfektně prožitý den.
Tomáš Novák - MIBAG
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.