Tajemství Moravského krasu
zážitkový program pro firemní akce

Užijte si firemní akci v atraktivní oblasti Moravského krasu, navštivte jeskyně a další přírodní památky. Absolvujte plavbu na lodičkách v jeskyních, propast Macochu, koloběžky, lukostřelbu nebo třeba slaňování.
trvání akce 3-5 hod
počet osob 15-110
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Atraktivní týmový program se odehrává v nádherné krasové oblasti na Moravě. Pokud si chcete užít pobyt na čerstvém vzduchu v chráněné krajinné oblasti, navštívit monumentální jeskyně a další přírodní památky, absolvovat stylové outdoorové aktivity, pak je Tajemství Moravského krasu programem právě pro vás. Tajemství Moravského krasu klade důraz na společný zážitek účastníků rozdělený do dvou bloků - návštěvu atraktivních míst a nenáročný sportovní program, který si užijí účastníci bez rozdílu věku, pohlaví, či fyzické kondice.

Akce se nám moc líbila, měli jste to hezky připravené, svůj díl udělala i příroda, když nám přidělila slunečný den. Vydařená akce, naprostá spokojenost! Sjezd ze Sloupu na koloběžkách, Macocha, soutěže, skála, lukostřelba. Hotel Stará škola byl na úrovni, uvítali jsme oddělenou část s možností zahrát si bowling. Stejně tak i strava na hotelu byla vynikající. Perfektně prožitý den.
Tomáš Novák - MIBAG

Punkevní jeskyně a Macocha

Putování začíná před hotelem Skalní mlýn. Po krátkém přejezdu turistickým vláčkem se můžete těšit na prohlídku punkevních jeskyní s monumentálními dómy a krápníkovou výzdobou. Součástí prohlídky jeskynního systému je projížďka na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě. Dominantou Moravského krasu je propast Macocha, kterou si prohlédnete z horního můstku po výjezdu lanovkou.

Outdoorové aktivity v Moravském krasu

Po prohlídce propasti se přesunete do Sloupu k atraktivním sportovním aktivitám. Čeká vás zábavné slaňování vápencových skal, střelecké soutěže v lukostřelbě, ze sportovních foukaček, či historických praků. Aktivity je vždy možné zvolit dle preferencí - někdo upřednostní soutěžní a sportovní aktivity, někdo spíše týmové a logické. Poté následuje sjezd na koloběžkách zpět ke Skalnímu mlýnu. Trasa vede žlebem lemovaným vápencovými skalami a je dlouhá 8 km.

Potřebujete více informací?

Ubytování, catering a školicí sály

Při firemních akcích v Moravském krasu využíváme nejčastěji dva hotely. Pro týmy do 50 osob je vhodný velmi příjemný hotel Stará škola ve Sloupu. Hotel nabízí bowling, kulečník a krásné nové wellness centrum. Pro větší týmy je vhodnější hotel Skalní mlýn kousek od Kateřinské jeskyně. Ten má kapacitu 100 osob, velké parkoviště a můžete od něj jet vláčkem přímo k Punkevním jeskyním. Obě zařízení mají své restaurace a prostory pro školení či semináře. Pro větší a náročnější firemní týmy je k dispozici wellness hotel Panorama u Blanska s kapacitou až 200 osob, několika salonky a wellness službami.

Incentivní program jako odměna zaměstnancům

Tajemství Moravského krasu je ideální kombinací návštěv nejkrásnějších míst a atraktivních aktivit v příjemném prostředí chráněné oblasti. Celý den je tak velmi pestrý a záživný pro všechny účastníky.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...