Tajemství Moravského krasu

Tajemství Moravského krasu
zážitkový program

trvání akce 3-6h
počet osob 10-100
fyzická náročnost nižší
finanční náročnost střední

Atraktivní týmový program se odehrává v nádherné krasové oblasti na Moravě. Pokud si chcete užít pobyt na čerstvém vzduchu v chráněné krajinné oblasti, navštívit monumentální jeskyně a další přírodní památky, absolvovat stylové outdoorové aktivity, je Tajemství Moravského krasu programem právě pro vás. Tajemství Moravského krasu klade důraz na společný zážitek účastníků rozdělený do dvou bloků - návštěvu atraktivních míst a nenáročný sportovní program, který si užijí účastníci bez rozdílu věku, pohlaví, či fyzické kondice.

Punkevní jeskyně a Macocha

Putování začíná před hotelem Skalní mlýn. Po krátkém přejezdu turistickým vláčkem následuje prohlídka punkevních jeskyní s monumentálními dómy a krápníkovou výzdobou. Součástí prohlídky jeskynního systému je projížďka na motorových člunech po podzemní říčce Punkvě. Dominantou Moravského krasu je propast Macocha, kterou si prohlédneme z horního můstku po výjezdu lanovkou.

Outdoorové aktivity v Moravském krasu

Po prohlídce propasti se přesuneme do Sloupu k atraktivním sportovním aktivitám. Čeká nás zábavné slaňování vápencových skal, střelecké soutěže v lukostřelbě, ze sportovních foukaček, či historických praků. Aktivity je vždy možné zvolit dle preferencí - někdo upředsnostní soutěžní a sportovní aktivity, někdo spíše týmové a logické. Poté následuje sjezd na horských koloběžkách zpět ke Skalnímu mlýnu. Trasa vede žlebem lemovaným vápencovými skalami a je dlouhá 8 km.

Ubytování, catering a školicí sály

Při firemních akcích v Moravském krasu využíváme nejčastěji dva hotely. Pro týmy do 50 osob je vhodný velmi příjemný hotel Stará škola ve Sloupu, který můžeme opravdu doporučit. Hotel nabízí bowling, kulečník a další zábavné aktivity.  Pro větší týmy se pak poblíž Kateřinské jeskyně  nachází hotel Skalní mlýn, který má kapacitu 100 osob, velké parkoviště a můžete od něj jet vláčkem přímo k Punkevním jeskyním. Obě zařízení mají své restaurace a prostory pro školení či semináře. Pro větší a náročnější firemní týmy je k dispozici wellness hotel Panorama u Blanska s kapacitou až 200 osob, několika salonky a wellness službami.

Přeprava historickým autobusem

K lokálním přejezdům je možné využít místních dopravců, nicméně pro umocnění zážitku z akce doporučujeme k dopravě využít některý z historických autobusů.

Incentivní program jako odměna zaměstnancům

Tajemství Moravského krasu je ideální kombinací návštěv nejkrásnějších míst a atraktivních sportovních aktivit v příjemném prostředí chráněné oblasti. Celý den je tak velmi pestrý a záživný pro všechny účastníky.

Tajemství Moravského krasu - incentivní firemní akce

Tajemství Moravského krasu - incentivní firemní akce

Nejhezčí jeskyně Moravského krasu
Návštěva propasti Macocha
Atraktivní aktivity včetně slaňování skal
Jízda na horských koloběžkách

Akce se nám moc líbila, měli jste to hezky připravené, svůj díl udělala i příroda, když nám přidělila slunečný den. Vydařená akce, naprostá spokojenost! Sjezd ze Sloupu na koloběžkách, Macocha, soutěže, skála, lukostřelba. Hotel Stará škola byl na úrovni, uvítali jsme oddělenou část s možností zahrát si bowling. Stejně tak i strava na hotelu byla vynikající. Perfektně prožitý den.
Tomáš Novák - MIBAG

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...