Treasure Hunt

týmová soutěž, poklady, památky a GPS tablety

Vzrušující týmová soutěž, která kombinuje postřeh účastníků s návštěvou historických center měst nebo přírodních areálů. 

Tato moderní teambuildingová aktivita vám nedá vydechnout a užijete si u ní spoustu zábavy a smíchu.

1,5-3,5 hod
9-1000
nižší
střední
Treasure Hunt
Treasure Hunt
Treasure Hunt

O akci

Treasure Hunt je dynamická týmová soutěž s tablety a naší mapovou aplikací. Na obrazovce tabletů soutěžící uvidí místa pokladů (otázky a úkoly) ukrytých v lokalitě. Úkolem soutěžících je navštívit co nejvíce pokladů a jejich správným zodpovězením získat maximum bodů.

Jednotlivé týmy se na dané místo musí vždy dostavit fyzicky, a tím pádem je tento program zároveň interaktivním průvodcem po nejzajímavějších místech v lokalitě.

Jedná se o hru strategickou, vědomostní, trénuje rozhodovací schopnosti a time management. Soutěžní týmový program vhodný pro malé i velké skupiny účastníků.

 • dechberoucí týmová aktivita
 • moderní program pro malé i velké kolektivy
 • outdoor akce realizovatelná v jakékoliv lokalitě
Online scoring a týmové fotky

Všechny tablety jsou vybaveny GPS, připojeny k internetu a aplikace běží online. Neustále se zobrazuje aktuální skóre všech týmů v reálném čase i jejich pohyb na mapě.

Na obrazovce tabletu je tedy vidět, kde se jednotlivé týmy právě nacházejí a kolik mají bodů, což je pro všechny velmi motivující!

Účastníci využívají na tabletech také fotoparáty pro focení týmových selfie, zajímavých míst a veselých situací. 

Hry vytvořené pro konkrétní lokality

Většina našich Treasure Huntů je vytvořena pro konkrétní lokalitu. Poklady jsou ukryty v blízkosti kulturních, historických či přírodních památek. Týmy tak během rekordně krátké doby detailně poznají nejzajímavější místa dané lokality aktivní a zábavnou formou.

V nabídce máme cca 35 lokalit v Česku a Slovensku. Oblíbené jsou zejména lokace jako Praha, Brno, Lednicko-valtický areál, Mikulov, Znojmo nebo Český Krumlov.

Na přání
jsme také schopni vytvořit nový Treasure Hunt v zatím nepokryté atraktivní lokalitě dle vašich potřeb.

Univerzální kvizový Treasure Hunt

Hra, kterou lze umístit do jakékoliv lokality, poklady jsou univerzálního charakteru. Jedná se o cca 40 hádanek, hlavolamů a jednoduchých vědomostních otázek. Každý si ve hře najde oblast, kde bude moci vyniknout.

Venkovní únikovky s příběhem

Do jakékoliv lokality lze také umístit naše Virtuální únikové hry. Jedná se o Tresure Hunty s příběhem, které jsou určeny pro náročnější hráče. U těchto her se můžete těšit na šifry, rébusy a hlavolamy v pozadí dobrodružného příběhu se stylovou komiksovou grafikou.

Vybírat můžete z těchto příběhů:
 

 • Případy Sherlocka Holmese
 • Piráti z Pacifiku
 • Zrození Coolmena
 • Amazing Race
 • Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků
 • Zombie Apokalypsa
 • Kvizový Hunt
 • Dobrodružství Casanovy
 • Treasure Hunt pro děti

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 

Radka Havlenová, DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.