Treasure Hunt
Týmová soutěž, poklady, památky a GPS tablety

Týmová spolupráce, zábava a smích, hi-tech aplikace na tabletech. Firemní akce plná zajímavostí, výzev a překvapení. Treasure Hunt pro teambuilding, kongres nebo obchodní partnery! Praha, Brno, Lednice, Mikulov a další...
trvání akce 1,5-4 hod
počet osob 4-300
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Treasure Hunt je vzrušující týmová hra, která vám nedá vydechnout a užijete si u ní spoustu zábavy a smíchu. Jde o moderní formu navigační teambuildingové soutěže, kombinující postřeh účastníků s návštěvou historických center měst nebo přírodních areálů. Účastníci musí prokázat schopnost týmové spolupráce, orientace na neznámých místech a kreativitu při řešení problémů pod časovým tlakem. Hru je také možné realizovat ve virtuální formě pro home-office zaměstnance.

Spolupráce s Z-AGENCY s.r.o. byla výborná. Mohu zmínit skvělý přístup, rychlou domluvu a perfektní organizaci. Teambuildingový program Treasure Hunt jsme doplnili čtyřmi aktivitami (minové pole, lukostřelba, stavba mostu, katapulty) a všichni kolegové si to moc užili. Můžeme jen doporučit. 

Radka Havlenová, DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Princip programu Treasure Hunt

Každý tým složený ze 3-10 osob má k dispozici tablet s naší mapovou interaktivní aplikací TerraHunt. Na mapě jsou zobrazeny poklady ukryté v okolí, k jejichž získání si musí tým zvolit vhodnou strategii. V okamžiku, kdy se skupina dostane do blízkosti pokladu, se na obrazovce tabletu aktivuje otázka, která se vztahuje k danému místu. Účastníci akce musí v určitém časovém intervalu vybrat některou z nabídnutých odpovědí nebo musí odpověď aktivně zadat. Cílem hry je správně zodpovědět co největší počet otázek a získat tak co nejvíce bodů. V případě virtuální formy programu se zobrazují jednotlivé otázky postupně samy.

On-line scoring a týmové fotky

Všechny tablety jsou vybaveny GPS, připojeny k internetu a aplikace běží on-line. Neustále zobrazuje aktuální skóre všech týmů v reálném čase i jejich pohyb na mapě. Na obrazovce tabletu je tedy vidět, kde se jednotlivé týmy právě nacházejí a kolik mají bodů, což je pro všechny velmi motivující! Účastníci využívají na tabletech také fotoparáty pro focení týmových selfie, zajímavých míst a veselých situací. 

Potřebujete více informací?

Pro koho je program určen

Zážitková akce je vhodná pro firemní kolektivy i cizojazyčně mluvící kolegy. Těm Treasure Hunt umožní poutavým způsobem poznat historii města, ve kterém pracují. Čeští kolegové si zase rozšíří svoje znalosti a vědomosti. Pro svoji menší časovou náročnost je tato zážitková aktivita vhodná jako týmový relax pro účastníky konference či školení, nebo klienty cestovních kanceláří.

Program v konkrétní lokalitě nebo univerzální hry

Můžete absolvovat Treasure Hunt, který je doslova "sladěný" s lokalitou. Poklady jsou ukryty v blízkosti kulturních, historických či přírodních památek. Týmy tak během rekordně krátké doby detailně poznají nejzajímavější místa dané lokality aktivní a zábavnou formou. Oblíbené jsou zejména lokality jako Praha, Brno, Lednicko-valtický areál, Mikulov, Český Krumlov a další. Stejně tak si můžete užít hry nezávislé na lokalitě, které lze absolvovat prakticky kdekoliv. Tyto hry jsou protkány poutavým dobrodružným příběhem a jsou určeny pro náročnější hráče.

Virtuální on-line teambuilding

V případě virtuální indoor verze programu, mohou být hráči na různých místech planety a přesto absolvovat společnou aktivitu. Takovou on-line firemní akci lze realizovat dvěma způsoby:

  • Individuální soutěž - účastníci si stáhnou do zařízení aplikaci, naskenují QR kód a hrají virtuální hru jako individuální hráči.

  • Virtuální týmový program -  hráči vytvoří týmy stejně jako při outdoor verzi programu, přičemž jeden z hráčů má instalovanou na tabletu aplikaci TerraHunt, jejíž obrazovky streamuje ostatním členům týmu pomocí aplikace Zoom, Microsoft Teams nebo jiné. Všichni členové tedy vidí stejné obrazovky a komunikují spolu stejně, jako kdyby hráli hru v terénu. Jedná se tedy o virtuální, ale současně týmovou verzi programu Treasure Hunt.

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...