Virtuální úniková hra

online teambuilding na obrazovce počítače nebo mobilu

Virtuální úniková hra je program, pomocí kterého můžete realizovat teambuilding nebo firemní akci pro kolegy, kteří se nachází na různých místech planety, ať už v kanceláři nebo na home-office.

1 - 2 hod
6 - 3000
nízká
nižší
Virtuální úniková hra
Virtuální úniková hra
Virtuální úniková hra

O akci

Začátek společného on-line programu nebyl nikdy rychlejší a jednodušší. Účastníci programu si na počítači spustí hru ve webové verzi aplikace TerraHunt a mohou začít okamžitě hrát. Ke spuštění hry stačí 3x kliknout myší. Stejně tak si mohou zahrát na mobilním zařízení (mobil nebo tablet), stačí si jen nainstalovat aplikaci TerraHunt a naskenovat QR kód hry. Potřebujete-li zabavit například účastníky virtuální konference, stačí jim jen nasdílet link hry a za několik vteřin už mohou všichni hrát.

Hráčům se budou na obrazovkách zobrazovat důmyslné otázky, úkoly, šifry a hádanky, na které budou muset najít řešení a jejichž správným zodpovězením získají body. V on-line score listu přitom uvidí jména ostatních hráčů nebo týmů a také to, jak si v průběhu hry vedou. Cílem je pochopitelně dohrát až do konce a vyhrát. Hra končí buď absolvováním všech otázek, nebo vypršením časomíry.
 

 • online akce pro účastníky kdekoliv na světě
 • Zoom, MS Teams, Google Meet, Webex
 • perfektní technické zázemí pro virtuální akce
Pestrá témata her

Mobilní únikové hry vždy jsou zasazeny do fiktivního dobrodružného příběhu. Jednotlivé otázky a úkoly jsou doprovázeny stylovou komiksovou grafikou. Můžete se těšit na tyto hry:
 

 • Případy Sherlocka Holmese
 • Piráti z Pacifiku
 • Zrození Coolmena
 • Amazing Race
 • Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků
 • Zombie Apokalypsa
 • Kvizový Hunt
 • Dobrodružství Casanovy
Soutěž virtuálních týmů
Účastníci akce (až se každý nachází jinde) vytvoří týmy stejně jako při fyzickém teambuildingu, přičemž jeden z hráčů má spuštěnou aplikaci TerraHunt (mobil, tablet nebo webový prohlížeč), jejíž obrazovky streamuje ostatním členům týmu pomocí komunikační aplikace (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Skype...). Všichni členové týmu tak uvidí stejné obrazovky a jednotlivé úkoly řeší společně.

Jedná se tedy o virtuální, ale současně týmovou verzi programu. Bude jen na týmu, zda bude chtít komunikovat pomocí videokonference (doporučujeme), telekonference, nebo jen textovými zprávami ve společném kanálu.
Soutěž fyzických týmů
Účastníci akce vytvoří fyzické týmy (3-4 osoby) a k dispozici budou mít jedno zařízení (mobil, tablet, počítač) , na kterém poběží hra. Ostatní týmy se mohou nacházet ve stejném sále, ve stejné budově, nebo na opačném konci zeměkoule. Nicméně členové jednoho týmu budou spolu v jedné místnosti.
Individuální soutěž
Každý z hráčů bude hrát sám za sebe a sám se bude muset poprat s připravenými úkoly. Během řešení úkolů se mohou účastníci pomocí zařízení fotit a vyfocené obrázky se budou synchronizovat do společného úložiště společně s výsledky.
Virtuální úniková hra ve fyzickém terénu

Líbí se vám virtuální únikové hry a chcete si některou zahrát v reálném prostředí města, parku nebo areálu kolem resortu, ve kterém plánujete uspořádat firemní akci? Rádi vám to splníme v rámci našich outdoor programů Treasure Hunt nebo Mystery Trail.

Teambuilding od Z-AGENCY s.r.o. jsme pojali netradičně  - VIRTUÁLNĚ JSME SE S TÝMEM VYDALI PO STOPÁCH Sherlocka Holmese. Někdo z kanceláře, někdo z homeoffice, ale všichni jsme se bavili a na chvilku odreagovali! Určitě doporučujeme tuto netradiční zábavu. Skvělá spolupráce i přístup, vše klaplo nad očekávání. Rádi si zopakujeme. 

Marketa Kopecka, HR manager, Greiner Packaging s.r.o.

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.