Virtuální úniková hra
On-line teambuilding na obrazovce počítače nebo mobilu

Nová generace mobilních únikových her pro virtuální firemní akce. Virtuální on-line teambuilding pro home-office zaměstnance nebo zábava s kolegy na opačném konci světa.
trvání akce 1 - 2 hod
počet osob 6 - 1000
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Virtuální úniková hra je program, pomocí kterého můžete realizovat teambuilding nebo firemní akci pro kolegy, kteří se nachází na různých místech planety, ať už v kanceláři nebo na home office.

Teambuilding od Z-AGENCY s.r.o. jsme pojali netradičně  - VIRTUÁLNĚ JSME SE S TÝMEM VYDALI PO STOPÁCH Sherlocka Holmese. Někdo z kanceláře, někdo z homeoffice, ale všichni jsme se bavili a na chvilku odreagovali! Určitě doporučujeme tuto netradiční zábavu. Skvělá spolupráce i přístup, vše klaplo nad očekávání. Rádi si zopakujeme. 

Marketa Kopecka, HR manager, Greiner Packaging s.r.o.

Princip on-line únikovky

Účastníci programu si na počítači spustí hru ve webové verzi aplikace TerraHunt a mohou začít okamžitě hrát. Ke spuštění hry stačí 3x kliknout myší. Stejně tak si mohou zahrát na mobilním zařízení (mobil nebo tablet), stačí si jen nainstalovat aplikaci TerraHunt a naskenovat QR kód hry. Potřebujete-li zabavit například účastníky virtuální konference, stačí jim jen nasdílet link hry a za několik vteřin už mohou všichni hrát. Spuštění hry nikdy nebylo jednodušší a rychlejší.

Hráčům se budou na obrazovkách zobrazovat důmyslné otázky, úkoly, šifry a hádanky, na které budou muset najít řešení a jejichž správným zodpovězením získají body. V on-line score listu přitom uvidí jména ostatních hráčů nebo týmů a také to, jak si v průběhu hry vedou. Cílem je pochopitelně dohrát až do konce a vyhrát. Hra končí buď absolvováním všech otázek, nebo vypršením časomíry.

Pestrá témata her

Mobilní únikové hry vždy jsou zasazeny do fiktivního dobrodružného příběhu. Jednotlivé otázky a úkoly jsou doprovázeny stylovou komiksovou grafikou. Můžete se těšit na tyto hry:

  • Případy Sherlocka Holmese

  • Idaho McLovin a ztracený poklad Aztéků

  • Útěk z hradu

  • Zrození Zetmena

  • Zombie Apokalypsa

Potřebujete více informací?

Individuální soutěž 

Každý z hráčů bude hrát sám za sebe a sám se bude muset poprat s připravenými úkoly. Během řešení úkolů se mohou účastníci pomocí zařízení fotit a vyfocené obrázky se budou synchronizovat do společného úložiště společně s výsledky.

Soutěž fyzických týmů

Účastníci akce vytvoří fyzické týmy (3-4 osoby) a k dispozici budou mít jedno zařízení (mobil, tablet, počítač) , na kterém poběží hra. Ostatní týmy se mohou nacházet ve stejném sále, ve stejné budově, nebo na opačném konci zeměkoule. Nicméně členové jednoho týmu budou spolu v jedné místnosti.

Soutěž virtuálních týmů

Účastníci akce (až se každý nachází jinde) vytvoří týmy stejně jako při fyzickém teambuildingu, přičemž jeden z hráčů má spuštěnou aplikaci TerraHunt (mobil, tablet nebo webový prohlížeč), jejíž obrazovky streamuje ostatním členům týmu pomocí komunikační aplikace (Zoom, Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Skype...). Všichni členové týmu tak uvidí stejné obrazovky a jednotlivé úkoly řeší společně.

Jedná se tedy o virtuální, ale současně týmovou verzi programu. Bude jen na týmu, zda bude chtít komunikovat pomocí videokonference (doporučujeme), telekonference, nebo jen textovými zprávami ve společném kanálu.
 

Fotografie a screenshoty z virtuálních her

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...