Vzpoura strojů
zážitky a adrenalin

Adrenalin, zážitky a především hodně silné stroje. Užijete si pořádnou porci zábavy a vzrušení!
trvání akce 3-6 hod
počet osob 15-125
fyzická náročnost nízká
finanční náročnost vyšší
Potřebujete více informací?

O akci

Vzpoura strojů je luxusní firemní akce, při které nasytíme vaše nejniternější vášně a touhy po adrenalinu a silných strojích. Uprostřed nespoutané Vysočiny na vás čeká vozový park se čtyřkolkami, bagrem a RC modely. Můžete se také těšit na jízdu ve vznášedle nebo v terénním autě.

Všechny tyto stroje si osedláte bez jakéhokoliv zdržování a pocítíte sílu, kterou dokážete zkrotit jenom vy. Užijete si porci té pravé chlapské zábavy a to i v případě, že je váš tým tvořen převážně ženským osazenstvem.

S týmem Z-AGENCY jsme zažili opravdu velké množství adrenalinu a zároveň spoustu dobré zábavy. Vše bylo perfektně připraveno včetně rozumného časového harmonogramu. Za sebe i můj tým bych chtěl všem poděkovat a těším se příští rok na shledanou.

Martin Němec, Managing Director ALLTUB Central Europe

Adrenalinové aktivity na míru

Bagrování smete vše co bude stát strojům v cestě a na čtyřkolkách budete zdolávat náročný terén plný dun, zatáček. Pokud vám zůstane dost sil, můžete ještě letět přes louku na vznášedle, nebo zažít opravdový adrenalin během realistické airsoftové bitvy. Soutěže s RC modely terénních aut zase prověří schopnosti vaší motoriky a postřehu. Vzpoura strojů je tu a vy jste těmi, kdo ji dokáží potlačit!

Zážitek a odreagování

Tento program neřeší nic zásadního, ale za to se skvěle odreagujete od problémů všedního dne. Aktivit je na výběr celá řada a program vám vždy poskládáme na klíč dle vašich časových a finančních možností. Během programu je možné mít pro účastníky připraveno občerstvení, např. realizovat grilování, nápoje na každém stanovišti jsou samozřejmostí.

Potřebujete více informací?

Program pro obchodní partnery

Pokud hledáte program, pomocí kterého chcete poděkovat svým obchodním partnerům za úspěšnou spolupráci a motivovat je k další společné činnosti je Vzpoura strojů tou pravou volbou. Celý program se nese v přátelském duchu, nikdo není do žádné aktivity tlačen a každý si prostě vyzkouší to, na co má chuť.

Můžete si užít tyto aktivity

  • Terénní čtyřkolky 4x4 - jízda speciální terénní trial dráhou
  • Bagrování s bagrem JCB 4CX
  • Vznášedlo – jízda na vznášedle po louce
  • Airsoftový výcvik – výcvik pod dohledem instruktora, střelba statická i dynamická
  • Airsoft bitva – souboj dvou týmů na speciálním hřišti nebo v lese
  • Profesionální RC modely terénních aut na dálkové ovládání
  • Jízda terénním autem v nepřístupném terénu s řidičem

Podívejte se na video z programu

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...