Zbraně historické i současné

Meče, dýky, muškety

Během akce se seznámíte se širokým spektrem zbraní využívaných od dob středověku až po současnost. Zbraně si sami vyzkoušíte pod dohledem zkušených instruktorů.

3 hod
8-100
nižší
vyšší
Zbraně historické i současné
Zbraně historické i současné
Zbraně historické i současné

O akci

Program je cílený na účastníky všech věkových kategorií i různých fyzických předpokladů. Ve vybraném areálu bude k dispozici několik stanovišť,  na kterých se budou moci účastníci seznámit s širokým spektrem zbraní, využívaných už z dob dřevního středověku až po současnost.

Program bude vedený zážitkovou formou, tj. kromě poutavého výkladu vztahujícímu se k dané problematice, si jednotlivé zbraně budou moci sami vyzkoušet pod dohledem zkušených instruktorů.

  • atraktivní program pro obchodní partnery
  • meče, dýky, muškety, luky i moderní zbraně
  • exhibiční vystoupení mušketýrů
Airsoftové zbraně
Věrné repliky současných palných zbraní. Vaši obchodní partneři nebo klienti budou seznámeni s původem zbraně, se způsoby použití a vyzkouší si střelbu na terče.
Historické chladné zbraně
Účastníci si vyzkouší práci s chladnými zbraněmi, jako jsou kord, fleret, meč, šavle, dýky a spoustou dalších. To vše pod dohledem mušketýra a s poutavým odborným výkladem.
Lukostřelba
K dispozici bude několik luků, sady šípů, terčovnic a terčů. Instruktor seznámí účastníky akce s technikou střelby a ti si pak budou moci střelbu sami vyzkoušet.
Historické palné zbraně
Palné zbraně procházely bouřlivým vývojem, a tak bude k dispozici několik historických kusů, ze kterých si návštěvníci akce pod dohledem zkušeného instruktora.
Střelba z praků
Praky patří do bojové výbavy každého malého kluka, avšak střelba na přesnost z atypických praků není vůbec jednoduchou záležitostí. Dostanete šanci si tuto dovednost řádně otestovat.
Střelba ze sportovních foukaček
Foukačky patří mezi netradiční střelné zbraně. Využití nachází jak u amazonských indiánů, tak u tajných agentů. I vy budete mít možnost ukázat, jak se s toutou disciplínou poperete.
Exhibiční show
Vrcholem akce je exhibiční vystoupení bojových profesionálů. Ukázka bojových dovedností se zbraněmi i bez nebo efektní praporečnická show. 
Vhodné lokality
Nadstandardní služby, vyšší ceny dobrý poměr cena/kvalita nižší ceny, základní služby

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.