Zbraně historické i současné
Meče, dýky, muškety

Atraktivní zážitkový program pro obchodní partnery i zaměstnance. Vyzkoušíte si zbraně od dob dávného středověku až po současnost.
trvání akce 3 hod
počet osob 8-100
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední
Potřebujete více informací?

O akci

Během akce se seznámíte se širokým spektrem zbraní využívaných od dob středověku až po současnost. Kromě poutavého výkladu vztahujícímu se k dané problematice, si jednotlivé zbraně sami vyzkoušíte pod dohledem zkušených instruktorů. Program je také spojen s názornými ukázkami použití a exhibičním vystoupením našich zbrojmistrů.

Historické chladné zbraně

Účastníci si vyzkouší práci s chladnými zbraněmi, jako jsou kord, fleret, meč, šavle, dýky a spoustou dalších. To vše pod dohledem mušketýra a s poutavým odborným výkladem.

Historické palné zbraně

Palné zbraně procházely bouřlivým vývojem, a tak bude k dispozici několik historických kusů, ze kterých si návštěvníci akce pod dohledem instruktora vystřelí.

Airsoftové zbraně

Věrné repliky současných palných zbraní. Vaši obchodní partneři nebo klienti budou seznámeni s původem zbraně, se způsoby použití a vyzkouší si střelbu na terče.

Lukostřelba

K dispozici bude několik luků, sady šípů, terčovnic a terčů. Instruktor seznámí účastníky akce s technikou střelby a ti si pak budou moci střelbu sami vyzkoušet.

Potřebujete více informací?

Střelba ze sportovních foukaček

Foukačky patří mezi netradiční střelné zbraně. Využití nachází jak u amazonských indiánů, tak u tajných agentů. I vy budete mít možnost ukázat, jak se s toutou disciplínou poperete.

Střelba z praků

Praky patří do bojové výbavy každého malého kluka, avšak střelba na přesnost z atypických praků není vůbec jednoduchou záležitostí. Dostanete šanci si tuto dovednost řádně otestovat.

Exhibiční show

Vrcholem akce je exhibiční vystoupení bojových profesionálů. Ukázka bojových dovedností se zbraněmi i bez nebo efektní praporečnická show. 

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...