Zbraně historické i současné

Zbraně historické i současné
Meče, dýky, muškety

trvání akce 2-5h
počet osob 8-100
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost střední

Připravili jsme zážitkový program Zbraně historické i současné, který dozajista ocení nejen pánové. Tato show je vhodná jako doplněk firemních seminářů či akcí pro obchodní partnery. Ve vybraném areálu bude k dispozici několik stanovišť, na kterých se budou moci účastníci seznámit se širokým spektrem zbraní, využívaných od dob středověku až po současnost. Kromě poutavého výkladu vztahujícímu se k dané problematice, si návštěvníci jednotlivé zbraně sami vyzkouší pod dohledem zkušených instruktorů. Program je také spojen s názornými ukázkami použití a exhibičním vystoupením našich zbrojmistrů. Součástí může být také dech beroucí vystoupení mistrů exotických bojových umění.

Historické chladné zbraně

Účastníci si vyzkouší práci s chladnými zbraněmi, jako jsou kord, fleret, meč, šavle, dýky a spoustou dalších. To vše pod dohledem ztělesněného mušketýra a s poutavým odborným výkladem.

Historické palné zbraně

Palné zbraně procházely bouřlivým vývojem, a tak bude k dispozici několik historických kusů, ze kterých si návštěvníci akce pod dohledem instruktora vystřelí.

Airsoftové zbraně

Věrné repliky současných palných zbraní, které jsou součástí výbavy světových armád. Vaši obchodní partneři nebo klienti budou seznámeni s původem zbraně, se způsoby použití a vyzkouší si střelbu na terče.

Lukostřelba

Lukostřelba patří mezi oblíbené aktivity firemních akci. K dispozici bude několik luků, sady šípů a terčů. Instruktor seznámí účastníky akce s technikou střelby a ti si pak budou moci střelbu sami vyzkoušet.

Střelba ze sportovních foukaček

Foukačky patří mezi netradiční střelné zbraně. Využití nachází jak u amazonských indiánů, tak u tajných agentů. Jedná se o oblíbenou disciplínu firemních akcí.

Střelba z praků

Praky patří do bojové výbavy každého malého kluka, avšak střelba na přesnost z atypických praků není vůbec jednoduchou záležitostí. Dostanete šanci si tuto dovednost řádně otestovat.

Show mistrů šermířů i mistrů bojových umění

Vrcholem akce je exhibiční vystoupení bojových profesionálů. Ukázka bojových dovedností se zbraněmi i bez, nebo efektní praporečnická show. Realizace celého programu česky nebo anglicky.

Zážitkový program pro obchodní partnery

Promoakce pro partnery a klienty

Fyzicky nenáročné aktivity
Pro široké spektrum účastníků
Realizace v jakémkoliv terénu
Realizace v CZEENG

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...