Brain Party
zábavně vědomostní týmová soutěž

Vyzkoušejte Brain Party jako krátký teambuildingový program nebo jako doplněk vašeho firemního večírku. Ověřte si vaše vědomosti i selský rozum poutavou soutěžní formou.
trvání akce 1-2 hod
počet osob 6 - 250
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká
Potřebujete více informací?

O akci

Brain party vědomostní týmová soutěž, během které se musí soutěžní týmy "poprat" s několika sadami otázek z různorodých oblastí. Zvítězí tým s nějvětším počtem získaných bodů, avšak všichni zúčastnění si odnesou zajímavé informace a zážitky ze společně stráveného programu. 

Průběh programu

Na začátku akce vás přivítají moderátoři programu, rozdělí vás do menších týmů a vysvětlí pravidla hry. Potom se může těšit na pět soutěžních kol, kdy každé kolo týmy odpovídají na sadu deseti otázek z určité oblasti. Všechny otázky jsou komentovány moderátory a zároveň vyobrazeny na prezentaci. Vašim cílem bude správně odpovědět na co nejvíce otázek.

Během soutěže je zakázáno jakékoliv vyhledávání odpovědí v mobilních zařízeních. Po každém kole následuje cca pětiminutová pauza, ideální pro návštěvu baru či rautového stolu. Před začátkem dalšího kola se dozvíte správné odpovědi z toho předchozího. Po posledním kole dojde k vyhlášení výsledků a předání cen vítěznému týmu.

Na jaké otázky se můžete těšit?

Na výběr budete mít širokou nabídku témat z oblasti sportu, techniky, umění, obecných znalostí, přírody nebo třeba historie. Pokud budete chtít mezi otázky zařadit nějaké "speciality" vytvoříme vám Brain Party na míru.

Potřebujete více informací?

Realizační tým

Moderátorský tým tvoří zpravidla jeden muž a jedna žena a tvoří tak genderově vyvážené duo. Jsou dobře jazykově vybaveni, takže kvíz může proběhnout jak v českém tak v anglickém jazyce.

Kde je dobré program realizovat?

Brain Party je možné připravit téměř kdekoliv. Může byt realizován přímo ve vaší firmě, v restauraci během večerního rautu, nebo v kongresovém sále v průběhu firemního školení. Jedinou podmínkou je dostupnost elektřiny.

Fotogalerie z realizovaných akcí

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Ozveme se do 60 minut.
 
Přidat...