Brain Party

Brain Party
Zábavně vědomostní týmová soutěž

trvání akce 1-2h
počet osob 6 - 250
fyzická náročnost žádná
finanční náročnost nízká

Během moderované vědomostní show Brain Party budou účastníci v menších týmech odpovídat na sady vždy deset otázek z několika různorodých oblastí. Nejúspěšnější tým vítězí, avšak všichni zúčastnění si odnesou zajímavé informace a zážitky ze společně stráveného programu. 

Princip programu Brain Party

Po příchodu jsou účastníci akce rozděleni do týmů buď samovolně, nebo náhodně moderátory. Skupiny mohou být různě velké, doporučujeme v rozmezí od tří do osmi účastníků a počet skupin omezen není. Po usazení všech týmů k samostatným stolům dojde k přivítání moderátory a vysvětlení pravidel hry. Poté následuje zpravidla pět soutěžních kol, kdy každé kolo týmy odpovídají na sadu deseti otázek z určité oblasti. Všechny otázky jsou čteny moderátory a zároveň vyobrazeny na prezentaci. Cílem skupin je správně odpovědět na co nejvíce otázek. Během soutěže je zakázáno jakékoliv vyhledávání odpovědí v mobilních zařízeních. Po každém kole následuje cca pěti-minutová pauza, ideální pro návštěvu baru či rautového stolu. Před začátkem dalšího kola se účastníci dozví správné odpovědi. Po posledním kole dojde k vyhlášení výsledků a předání cen vítěznému týmu.

Realizační tým

Moderátorský tým tvoří zpravidla jeden muž a jedna žena a tvoří tak genderově vyvážené duo. Zároveň jsou dobře jazykově vybaveni a kvíz tak může proběhnout jak v českém tak například v anglickém jazyce.

Na jaké otázky se můžete těšit?

Soutěž lze upravit dle vašeho přání. K dispozici máme širokou nabídku témat z oblasti sportu, obecných znalostí, přírody nebo třeba historie. Pokud máte zájem o interaktivní témata, jako je například poznávání hudebních ukázek, obrázků obličejů či filmových hlášek, není problém pro Vás vytvořit Brain Party na klíč.

Pro koho je program vhodný?

Brain Party je zajímavou alternativou teambuildingového programu pro ty, kteří se rádi dozví zajímavé informace a mají chuť se pobavit u neformální moderované show. I když soutěží týmy mezi sebou, je hlavní těžiště tohoto vědomostního kvízu v interakci uvnitř týmu a schopnosti hledání konsenzu v rámci něj.

Kde je dobré program realizovat?

Program Brain Party je možné připravit téměř kdekoliv. Program může byt realizován přímo ve vaší firmě, v restauraci během večerního rautu, nebo v kongresovém sále v průběhu firemního školení. Jedinou podmínkou je dostupnost elektřiny.

Číst více

Rozšíření programu

Doporučujeme propojení programu Brain Party s programem Treasure Hunt. S účastníky akce se potkáme ve městě a každá ze skupinek dostane tablet s mapovou aplikací Treasure Hunt a před-definovanou trasou. Během cesty budou týmy řešit jednoduché úkoly a odpovídat na otázky. Trasa je dovede až do místa, kde na ně bude čekat občerstvení a program Brain Party.

Skrýt Číst více
Týmová soutěž na firemní večírek

Firemní program ve stylu Pub Quiz

Zvolíte si složení témat
Podpoříte týmové rozhodování
Dozvíte se zajímavosti z mnoha oblastí
Pobavíte jakkoliv početnou skupinu 

Vhodné lokality

Pošlete nám nezávaznou poptávku

 
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 
Přidat...