Areál U Kateřiny

rekreační středisko pro velké kolektivy v Beskydech

Rekreační areál a dětský chatkový tábor o kapacitě 250 lůžek v krásné přírodě moravskoslezských Beskyd. Zařízení má vlastní kuchyni, velkou jídelnu, společenský sál venkovní posezení s pergolou. Vhodné pro velké kolektivy s malým rozpočtem na ubytování a catering. Lze zde realizovat celou řadu firemních teambuildingových programů.

Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Areál U Kateřiny
Potřebujete více informací?
Areál U Kateřiny

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Ubytovací zařízení v Beskydech je zajímavé zejména svojí kapacitou a nízkými cenami. Účastníci akce musí počítat nízkým standardem ubytování, které je realizováno ve čtyřlůžkových táborových chatkách.

Zařízení má vlastní kuchyni s personálem, která je vhodná na přípravu základního občerstvení - obyčejná snídaně, oběd nebo večeře. V případě vyšších nároků na catering je nutné využít externí cateringovou firmu. Nicméně v tomto zařízení si nejvíc užijete grilování selete pod pergolou.

V areálu je několik sportovních hřišt. Kromě těch, využíváme k realizaci aktivit travnaté plochy v areálu a okolní louky. Sousedící les lze pro realizaci outdoor programů využít také.

Tuto lokalitu doporučujeme pro větší kolektivy, které mají na firemní akci k dispozici menší rozpočet.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.