Hotel Zámek Zbiroh

luxusní firemní akce na zámku mezi Prahou a Plzní

Realizace firemní akce v jedné z nejluxusnějších lokalit v ČR. Hotel Zámek Zbiroh nabízí 100 lůžek přímo v interiérech zámku. Můžete se těšit na 5 různých standardů pokojů vybavených stylovým nábytkem a dekoracemi. Stravování probíhá v Zámecké krčmě.

Pro kongresové účely jsou k dispozici 2 sály (kapacity 200 a 150 osob) a 6 salonků. Všechny jsou vybaveny konferenční technikou. Pronajmout lze také nádvoří terasy a v případě velkých akcí je možný i exkluzivní privátní pronájem celého zámku.

Hotel Zámek Zbiroh
Hotel Zámek Zbiroh
Hotel Zámek Zbiroh
Hotel Zámek Zbiroh
Hotel Zámek Zbiroh
Potřebujete více informací?
Hotel Zámek Zbiroh

Doporučené akce v této lokalitě

Více o lokalitě

Při realizace firemní akce v lokalitě Zámek Zbiroh musí klienti počítat s vyššími náklady. Ubytování ve velmi luxisních pokojích má pochopitelně svoji cenu, stejně jako pronájem interiérů i exteriérů pro účely firemní akce. Pokud však chcete vaše obchodní partnery nebo zaměstnance ohromit, je tato lokalita tím pravým místem.

Nespornou výhodou je umístění objektu, neboť leží přesně mezi Prahou a Plzní a je snadno dostupný po dálniční síti.

Alternativou firemní akce v této lokalitě je organizace akce na hradě Točník, který nabízí odlišnou atmosféru, ale také úplně jiné zázemí. Zámek Zbiroh je spíše konferenční hotel, Točník se hodí více pro outdoorové teambuildingové akce.

Prozkoumejte okolí

Mám zájem o teambuildingVaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů
Ozveme se vám do hodiny, pokud nebudeme zrovna na akci.